18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Doomik 2013-01-23, 21:24 5
ivra napisał/a:

Kanary są złe, MPK złe bo zatrudnia kanary, kontrola biletów zła bo trzeba płacić, a nowym autobusem, w którym jest cicho, ciepło, można usiąść bez obawy, że siedzenie odpadnie to każdy chciałby jeździć.

Gdybyśmy wszyscy zachowywali się jak w przyzwoitym zachodnioeuropejskim kraju i kupowali normalnie bilety to nie trzeba by było zatrudniać takiego bydła co siłą musi zmusić pasażera na gapę do opuszczenia pojazdu.

Żeby nie było nie mam zamiaru bronić tych chamów co bili tego chłopaczka, tylko mówię, że gdyby on normalnie kupił bilet to nic takiego by się nie stało, więc wina także trochę po jego stronie leży.



dokładnie tak! Kurwa, najlepiej narzekać na kanara, ale to Wy jesteście przestępcami, nikt inny. Wsiadając do autobusu, który nie należy do Was, "podpisujecie" umowę i godzicie się na warunki w niej zawarte (m.in na jazdę z ważnym biletem). Sram na polaków cebulaków biedaków, którzy narzekają na wzrost cen biletów, a zazwyczaj i tak ich nie kupują. Nie pasuje to zapierdalaj butem przez miasto. Śmieszą mnie takie filmiki, bo kompromitują kolesia który jest nagrywany, który bluzga i pokazuje swoje oblicze, i ludzi którzy chcą "pomóc". Praca niewdzięczna, bo ludzie to chuje, proste
Zgłoś
Avatar
ivra 2013-01-23, 21:24 3
Cytat:

@ivra
Gdyby ceny bilety jak w każdym normalnym kraju były w normie, a nie z roku na rok coraz wyższe to może by ludzie kupowali bilety...



Chyba nigdy nie widziałem cen komunikacji miejskiej w "normalnych" krajach. W każdym zachodnim kraju bilety są dużo droższe niż u nas, my w tej chwili dochodzimy do średniej zachodnioeuropejskiej, a że nie można tego zrobić "na raz" bo jednorazowe zwiększenie cen biletów czterokrotnie nie mogłoby przejść, to po to są robione podwyżki co rok, dwa. I będą nadal robione, bo nasza komunikacja miejska wciąż jest dużo tańsza niż w Niemczech Anglii, czy Skandynawii.

Żeby nie być gołosłownym mogę Ci powiedzieć, że cena biletu dobowego w Londynie to koszt 54 funtów, a Warszawie to 15 złotych, więc nawet nie przeliczając różnica jest kolosalna. Świadczy to o tym, że nawet pomimo tego, że zarabiamy dużo mniej niż Brytyjczycy to cena biletów i tak są u nas niewielkie w porównaniu do ich cen.
Zgłoś
Avatar
Nejm 2013-01-23, 21:27 1
"Paseżrowie, którzy jeżdżą komunikacją miejską bez biletów powinni mieć się na baczności! Już od roku obowiązują nowe przepisy ustawy o transporcie publicznym. Przepisy prawa przewozowego dają kontrolerom biletów szeroką władzę. Kanar ma prawo zatrzymać gapowicza siłą, ale to nie wszystko. Za próbę ucieczki, a za taką może być uznane nawet odejście o krok w bok, kontroler może poskarżyć się policji i nałożyć nawet 5 tysięcy złotych grzywny. "

Źródło Se.pl

Chuj tam. Jesli kulturalnie bym sie nie dogadal zeby mnie spisali na przystanku na ktorym mam zamiar wysiasc to bym spierdalal. Ile to juz takich spierdolilo. Nawet przy mnie. Szanse na to, ze cie gdzies zglosza sa wtedy male (ale wciaz wiarygodne) jednak juz szanse na to , ze cie "zlapia" sa minimalne. Bo po czym..? Rysopisie?Jeszcze jak jestes lysy i masz blekitne oczy to juz wgl ! Chyba, ze chcialoby sie im robic dochodzenie z przegladaniem nagran z autobusu. Moj kumpel napierdalal sie z kanarami i potwierdzam obowiazek zaplacenia 5 tys zl grzywny
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-01-23, 21:33
Jak go trzymali we dwóch to trzeba było podbiec i połamać kolana, dwa dobre kopnięcia i goście leżą i kwiczą.
Zgłoś
Avatar
d1abol 2013-01-23, 21:37 6
Jestescie popierdoleni. Jakim prawem kurwa dopierdalacie sie do kanarow? Skoro skurwiel jechal bez biletu publicznym srodkiem transportu to ma zaplacic kare. Jezeli mimo tego, dalej uwazacie ze kanary to chuje, to jestescie takimi samymi zlodziejami jak ta pizda bez legitymacji i skurwiel bez biletu..
Zgłoś
Avatar
DupaDemona 2013-01-23, 21:40
Był taki jeden u mnie w mieście co tak się zachowywał. Złapali go kiedyś na przystanku, wpierdol spuścili, łapy połamali. Podobno ktoś to nawet widział, ale oficjalnie świadków nie było.
Zgłoś
Avatar
silverrose 2013-01-23, 21:40
Czy tylko ja słyszałem "skończył się tusz w kasowniku" ?
Zgłoś
Avatar
kurczasty 2013-01-23, 21:43 1
Wszyscy co bronią tych kanarów wsłuchajcie się w początek filmu. Przypierdalają się do babeczki a słychać, że nie było tuszu w kasowniku.

A co do kanarów i braku biletu. Wg. mnie raz w roku powinno się odpuszczać bo każdemu może się zdarzyć. Problemem są za wysokie ceny mandatów. Gdyby mandat wynosił 30-40 złotych każdy by płacił dla świętego spokoju. Przy 150 złotych mam ich w dupie i kolekcjonuje mandaty i tak nie są w stanie ich wyegzekwować.
Zgłoś
Avatar
sombrero 2013-01-23, 21:45 1
ogladaliscie ten filmik bez glosu? wyraznie mowia, ze w kasowniku tusz sie skonczyl i o to caly raban

co do kanarow kazdy wie, ze to kurwy
kiedys mialem kontrole w SKM w 3mieście, kontrole przeprowadzała babeczka z skm, a nie te chamy to az sie morda usmiechala i chcialo jej sie pokazac ten miesieczny bo tak milej kontroli nigdy w zyciu nie przezylem (niestety) wiec mozna sprawdzic te bilety zachowujac kulture (najbardziej smieszyli mnie kanary ktorzy sprawdzali po 3 razy bilet na trasie z gdyni do gdanska)
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2013-01-23, 21:48
ivra napisał/a:

cena biletu dobowego w Londynie to koszt 54 funtów



Mylisz London Pass z Travelcard, która kosztuje 16.40 £ na wszystkie strefy.
Zgłoś
Avatar
John_Rambo 2013-01-23, 21:53 5
@ivra

Mieszkam w Norwegii i oczywiscie ceny biletów tutaj są dużo droższe np. dojezdżając do pracy jeśli nie mam miesięcznego musze zapłacić 32 korony ok. 16 zł z taką małą różnicą, że za moją godzine pracy kupie 4 takie bilety, a w Polsce za godzine pracy ile biletów kupisz ?

Jeżeli w naszym kraju chcemy zrównać ceny z tymi w krajach zachodnich to zrównajmy też zarobki i wtedy ludzie nie będą mieli problemów z kupieniem biletu.

A co do dwóch panów na filmiku, to życze im żeby kiedyś ktoś im te ręce połamał, wiem ze to ich praca, ale nie mają prawa stosować żadnego środka przymusu. Wielcy mi kurwa strażnicy teksasu. Tak to jest jak w szkole za małolata masz przejebane, a potem wybierasz sobie taką a nie inna prace, żeby móc sie odegrać na innych ludziach.
Zgłoś
Avatar
HaSz23 2013-01-23, 21:55 1
John_Ramb@ mysle o troszke wiecej niz 4 :p
Zgłoś
Avatar
Shaint 2013-01-23, 21:55 3
@Ivra
Tak jak napisał CanesPL ceny się różnią, ale widzę że żyjesz w innej rzeczywistości, jak ktoś za godzine pracy w Polsce może sobie pozwolić na 4 bilety, a na "zachodzie" gdzie jest euro kupisz sobie takich biletów co najmniej 8. To mała różnica jest, mówię tu o normalnych jednorazowych biletach, nie wspominając już o miesięcznych, poza tym, komfort jazdy się o wiele zmienia, polskie "nowe" tramwaje i autobusy są skupywane z niemieckich złomowisk, sprzęt który ją wyszedł z użytku.
Zgłoś
Avatar
KKdemona 2013-01-23, 22:03 1
No zajebiście ja mogę płacić 100 zł miesięcznie by dojechać na uczelnię a ktoś tak z dupy może się za darmo wozić i potem jeszcze narzekać ,że go łapią i wlepiają mandat. Raz kanar mówił w autobusie do typa ,że bilet w jedną stronę kosztuje 3 zł a kto inny przewiezie go 35 km za tą cenę (kumple co jeżdżą samochodem biorą tyle samo). To jest tak samo jak wjebać się do taksówki i nie zapłacić za kurs. Ale i tak rozumiem typa bo 100zł mandatu to dużo kasy, ale jak się ryzykuje to można dużo stracić
Zgłoś
Avatar
maulu 2013-01-23, 22:15
@ivra
tfl.gov.uk/tickets/14415.aspx
Odsylam tutraj, nie wiem skad Ci sie wziely te 54 funty za 24 godzinny bilet, ale jak widać w załączonym linku, 7 - dniowy kosztuje 75 £

Poprawka, 75 £ kosztuje bilet MIESIECZNY i to na autobusy i pociagi. Radze poczytac, zanim znow rzucisz "zachodnia cena". A bilet dzienny, nawet przeliczajac, kosztuje w londynie tyle samo co w warszawie w zlotowkach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie