18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Kontrola populacji
Stulejman • 2020-04-23, 12:34
Wyszukany sposób radzenia sobie ze szkodnikami.
Tylko czekać, aż jakaś strona ekologów zacznie bóldupić z powodu niehumanitarnego sposobu uboju.

Zgłoś
Avatar
Halman 2020-04-23, 12:37 21
ja tam widzę tabliczkę:

więc o co ten przepraszający świński kwik?
Zgłoś
Avatar
35i 2020-04-23, 12:37 31
Łap piwko.

Zgłoś
Avatar
sir_Alex 2020-04-23, 12:40 134


Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-23, 13:12 17
Coś pięknęgo, takiego świniobicia jeszcze nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-04-23, 14:31 6
poligon6 napisał/a:

Coś pięknęgo, takiego świniobicia jeszcze nie widziałem.



A najlepsze jest to że nie trzeba potem dzielić półtuszy.... Już jest podzielone

Zgłoś
Avatar
kooloo 2020-04-23, 15:11 34
co maja do tego ekolodzy to zwykle skurwysynstwo i tyle
Zgłoś
Avatar
Alkoeko 2020-04-23, 15:32 4
Jedni i drudzy są popierdoleni w tym wszystkim tak na prawdę. Z jednej strony tak pierdolą o CO2, prawach zwierząt itd. a lasy deszczowe nadal wycinają wraz z zabijaniem rzadkich gatunków zwierząt. Z drugiej strony są myśliwi którzy dokarmiają zwierzęta i zawsze znajdą pretekst żeby jakieś zwierze odjebać. Jedni i drudzy - obowiązkowe leczenie psychiatryczne.
Zgłoś
Avatar
Kosnik1 2020-04-23, 15:47 14
Ale wy jesteście pojebani... Brak mi słów.
Zgłoś
Avatar
BialyNigger 2020-04-23, 16:00 4
Alkoeko napisał/a:

Jedni i drudzy są popierdoleni w tym wszystkim tak na prawdę. Z jednej strony tak pierdolą o CO2, prawach zwierząt itd. a lasy deszczowe nadal wycinają wraz z zabijaniem rzadkich gatunków zwierząt. Z drugiej strony są myśliwi którzy dokarmiają zwierzęta i zawsze znajdą pretekst żeby jakieś zwierze odjebać. Jedni i drudzy - obowiązkowe leczenie psychiatryczne.



Chyba jak pogodzić jedno i drugie pierdolenie głupot w jednej osobie.

Zawód myśliwego jest tak samo potrzebny w dzisiejszych czasach co prezerwatywy panu od czwartego komentarza, drugi raz HIV-a nie złapie. Co nie znaczy, że nie uzasadniają ustawiania paśników w celu odciągnięcia zwierząt od upraw. Nadal jest to zjebana metoda i jedyne na czym tym pojebom zależy to zabijanie zwierząt dla zabawy.

Z drugiej strony jak ktoś pierdoli o CO2 i o prawach zwierząt to nie znaczy, że popiera wycinkę lasów w Amazonii? Skąd ci się to usrało wgl? Dodatkowo, nie wiem czy wiesz, ale prawie cały tlen produkowany w lasach amazońskich jest też w tych lasach konsumowany właśnie z powodu bogactwa tamtejszej fauny - zużycie CO2 jest z nim skorelowane więc w tak kalkulując wychodzimy na zero.

Podsumowując - nie wiesz nic, ale przypierdalasz się do wszystkiego. Oświecone polactwo w internecie.
Zgłoś
Avatar
lollo 2020-04-23, 16:39 14
Jebać tych wszystkich co się im to podoba, żebyście też zdechli śmiecie
Zgłoś
Avatar
jacek123 2020-04-23, 16:40 1
Szkoda mięsa
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2020-04-23, 16:40
Alkoeko napisał/a:

Z jednej strony tak pierdolą o CO2, prawach zwierząt itd. a lasy deszczowe nadal wycinają wraz z zabijaniem rzadkich gatunków zwierząt.



Ekolodzy wycinają lasy deszczowe? Do czego to doszło.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-23, 16:55 4
BialyNigger napisał/a:

Chyba jak pogodzić jedno i drugie pierdolenie głupot w jednej osobie.
Zawód myśliwego jest tak samo potrzebny w dzisiejszych czasach co prezerwatywy panu od czwartego komentarza, drugi raz HIV-a nie złapie. Co nie znaczy, że nie uzasadniają ustawiania paśników w celu odciągnięcia zwierząt od upraw. Nadal jest to zjebana metoda i jedyne na czym tym pojebom zależy to zabijanie zwierząt dla zabawy.
Z drugiej strony jak ktoś pierdoli o CO2 i o prawach zwierząt to nie znaczy, że popiera wycinkę lasów w Amazonii? Skąd ci się to usrało wgl? Dodatkowo, nie wiem czy wiesz, ale prawie cały tlen produkowany w lasach amazońskich jest też w tych lasach konsumowany właśnie z powodu bogactwa tamtejszej fauny - zużycie CO2 jest z nim skorelowane więc w tak kalkulując wychodzimy na zero.
Podsumowując - nie wiesz nic, ale przypierdalasz się do wszystkiego. Oświecone polactwo w internecie.



Powiedz nam lewacki geniuszu kto bedzie kontrolował populacje dzików skoro mysliwi sa niepotrzebni. Lewackie zjebanie nie zna granic, reszte bełkotu pomine bo nie chce się taplać w intelektualnym szambie.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-04-23, 16:56
Kurwa pisze Uwaga Miny to na huj się tam pchały
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie