18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
k................s 2015-09-11, 15:20 31
To było rozpoznawanie po liniach papilarnych, czy po smrodzie?
Zgłoś
Avatar
Kriski 2015-09-11, 15:28 112
krzyks napisał/a:

To było rozpoznawanie po liniach papilarnych, czy po smrodzie?



Po grzybni.
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2015-09-11, 16:11
To dlatego że on woli kozy.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2015-09-11, 16:46 3
ciekawe jak to załatwia na mieście
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2015-09-11, 18:42 10
@up

Trochę ciapatawy, pewnie w klapkach zapierdala.
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2015-09-11, 19:28 4
Na mieście pewnie wpisuje kod.
Zgłoś
Avatar
Szalony_Mleczarz 2015-09-11, 19:45 2
Zajebisty związek jak się nawzajem próbuje szpiegować telefony. Swoją drogą po chuj zakładać jakieś chore hasła/skanowanie linii papilarnych itp na telefon? Jak ktoś zajebie telefon - hard reset i po wszystkim. Ludzie robią sobie zdjęcia kutasa? Bez komentarza...
Zgłoś
Avatar
petru23 2015-09-11, 20:04 6
To jest Sham Idrees, jakaś gwiazda kanadyjska. I urodził się w Kanadzie.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
W mieście Pakistani Canadian
Zgłoś
Avatar
surojak 2015-09-11, 20:36
Na główna coś takiego?...
Zgłoś
Avatar
JarekJUHC 2015-09-11, 21:00 2
Za ciapakow brak piwera!
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2015-09-11, 22:18
Kto wstawia tu nierozerwanego ciapaka jest tępym pedałem. Wystarczy nawet wybuchowy aby się obronić a tak to :gówno: nie piwo.
Zgłoś
Avatar
Sebosz 2015-09-11, 22:58
@Szalony_Mleczarz nie wiem jak jest w przypadku innych telefonów, ale jeśli iPhone jest zabezpieczony kodem/czytnikiem linii papilarnych to nawet jak uda ci się go zresetować to nie aktywujesz go bez podania hasła do konta poprzedniego właściciela. Musiałbyś wymienić płytę główną(a wraz z nią czytnik linii papilarnych, jeśli chcesz żeby dalej działał), a to chyba nie jest warte zachodu.
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2015-09-12, 6:07
Szalony_Mleczarz napisał/a:

Zajebisty związek jak się nawzajem próbuje szpiegować telefony. Swoją drogą po chuj zakładać jakieś chore hasła/skanowanie linii papilarnych itp na telefon? Jak ktoś zajebie telefon - hard reset i po wszystkim. Ludzie robią sobie zdjęcia kutasa? Bez komentarza...


Żuczku, nie na ajfonie. Możesz sobie jebnąć reseta na androidzie ale na iosie telefon się ucegli. Sam znalazłem kiedyś iphonea 5s, był zablokowany pinem. Pierwsza myśl jebne reset i mam telefon. Okazało się że miał włączoną blokadę która po resecie ucegli telefon.
Zgłoś
Avatar
Drakalen 2015-09-12, 16:08
maksymilian45 napisał/a:


Żuczku, nie na ajfonie. Możesz sobie jebnąć reseta na androidzie ale na iosie telefon się ucegli. Sam znalazłem kiedyś iphonea 5s, był zablokowany pinem. Pierwsza myśl jebne reset i mam telefon. Okazało się że miał włączoną blokadę która po resecie ucegli telefon.


Bo jest aplikacja na ajfonie od Apple. Można go zdalnie zablokować i zbrickować. I namierzyć oczywiście. Wszystko z kompa. Wtedy nawet serwis nie pomoże, ale właściciel dalej może go odblokować przez stronę apple.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie