18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Halman 2021-09-17, 13:31 1
mam pytanie, a czy przy rowerach nie powinno być lusterka?
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2021-09-17, 13:53 10
Nie tylko lusterka. Mózg też. Oc i tablice też. Tak na początek. Skoro się tak pchają do drogi to na zasadach drogowych a nie pedalskich.
Zgłoś
Avatar
karwalek 2021-09-17, 13:54 1
Halman napisał/a:

mam pytanie, a czy przy rowerach nie powinno być lusterka?



a po jaką cholerę, przy uderzeniu mogą odpaść i ranić postronną osobę
Zgłoś
Avatar
DrAK 2021-09-17, 14:09 6
Halman napisał/a:

mam pytanie, a czy przy rowerach nie powinno być lusterka?



Hey,
Do obowiązkowego wyposażenia roweru, należą:
1) Oświetlenie przednie w kolorze białym lub żółtym,
2) Oświetlenie tylne świecące,
3) Tylny odblask w czerwonym kolorze (z tym, że większość świateł tylnych, jest zintegrowanych z odblaskiem),
4) Przynajmniej jeden, sprawny hamulec,
5) Dzwonek .

Dlatego, odpowiedź na Twoje pytanie: Nie, nie ma obowiązku montowania lusterek w rowerach.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-09-17, 14:19 5
DrAK napisał/a:

Hey,
Do obowiązkowego wyposażenia roweru, należą:
1) Oświetlenie przednie w kolorze białym lub żółtym,
2) Oświetlenie tylne świecące,
3) Tylny odblask w czerwonym kolorze (z tym, że większość świateł tylnych, jest zintegrowanych z odblaskiem),
4) Przynajmniej jeden, sprawny hamulec,
5) Dzwonek .
Dlatego, odpowiedź na Twoje pytanie: Nie, nie ma obowiązku montowania lusterek w rowerach.



dziękuję za odpowiedz zawsze to cieszy gdy ktoś reprezentuje poziom a nie rynsztokowy atak.
Zgłoś
Avatar
KFCnigget 2021-09-17, 14:24 1
zawsze wiedziałem, że rowerzyści to zło wcielone, tylko naziści tak machali rękami :nazi:
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-09-17, 16:05 1
Halman napisał/a:

mam pytanie, a czy przy rowerach nie powinno być lusterka?


Przy rowerach powinien być obowiązkowy mózg i jakaś minimalna wyobraźnia. A co do lusterek to powinny buc obowiązkowe!
Zgłoś
Avatar
Folur 2021-09-17, 16:07 6
rowery powinny mieć tablice rejestracyjne a ich wlasciciele obowiązkowo zdawać prawo jazdy
Zgłoś
Avatar
PoProstuNIKT 2021-09-17, 18:28 1
nie wiem co tu kurwa sadystycznego - japierdole otworzyli te szkoły czy kurwa na zdalnym lecą?????
Zgłoś
Avatar
URAGE 2021-09-17, 19:12 2
ecnart napisał/a:

nie wiem co tu kurwa sadystycznego - japierdole otworzyli te szkoły czy kurwa na zdalnym lecą?????



Tobie chociaż te zdalne by się przydało. Koleś z wyjebanym chujem na wierzchu kładzionym na przepisu ruchu i własne życie: wjebał się do ruchu, wjebał się pod busa, we wjeb powinien też obskoczyć. Nie wiem czy masz prawko, ale jako kierowcy nóż mi się w kieszeni otwiera widząc takich debili. Gdyby kierowca busa nie był dość czujny mielibyśmy to na hardzie. Dla kierującego byłaby to trauma do końca życia przez jakiegoś zjebanego dzieciaka.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2021-09-17, 21:35 2
DrAK napisał/a:

Hey,
Do obowiązkowego wyposażenia roweru, należą:
1) Oświetlenie przednie w kolorze białym lub żółtym,
2) Oświetlenie tylne świecące,
3) Tylny odblask w czerwonym kolorze (z tym, że większość świateł tylnych, jest zintegrowanych z odblaskiem),
4) Przynajmniej jeden, sprawny hamulec,
5) Dzwonek .
Dlatego, odpowiedź na Twoje pytanie: Nie, nie ma obowiązku montowania lusterek w rowerach.



Od 8 października 2013 roku nie musimy mieć zamontowanych świateł na rowerze wtedy gdy nie jest ono wymagane - czyli np. w dzień. Możemy więc lampki posiadać np w kieszeni, lub w plecaku, albo nawet w domu - jesli nie zamierzamy jeździć po zmroku. UWAGA ! nie dotyczy to odblasku tylnego o barwie czerwonej, który musi być zamontowany na stałe.
Zgłoś
Avatar
PoProstuNIKT 2021-09-18, 0:36
URAGE napisał/a:

[...] Gdyby kierowca busa nie był dość czujny mielibyśmy to na hardzie. [...]



a tak to chuja jest do ogladania, jak jakiś typek se rowerem jedzie, japierdole dla pedałów mam to ogladac?
Zgłoś
Avatar
Annnnnaaa 2021-09-18, 6:30
Przypominam że to sadistic.pl , nie forum Januszów o ruchu drogowym .
Zgłoś
Avatar
razak 2021-09-18, 13:37 1
japierdole moja wioska na sadolu. Aż mi sie kurwa łezka w oku zakręciła.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie