18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
poligon6 2020-01-16, 11:06 60
Czemu te chujki na krossach demoluja lesne scieżki i płosza zwierzyne? To istna plaga, zwłaszcza że jest tyle torów gdzie moga sobie spokojnie jexdzić. Nie dziwie się ze ludzie rozkładaja stalowe linki po lasach, zwłaszcza prywatnych.
Zgłoś
Avatar
roman970227 2020-01-16, 11:40 9
Gościu koparką się wyjebal a pierdoli o motorkacbh:mrgreen:
Zgłoś
Avatar
Gibonsq 2020-01-16, 11:46 1
roman970227 napisał/a:

Gościu koparką się wyjebal a pierdoli o motorkacbh:mrgreen:



On zawsze się tak odpala. Ostatnio coś pisał że psa kiedyś zabił idiota jeden. Chłop ma mega wyobraźnię.
Zgłoś
Avatar
madufo 2020-01-16, 13:09 26
nie chłopaki na crossach tylko pizdy na motorynkach
Zgłoś
Avatar
Isakpm 2020-01-16, 13:54 22
poligon6 napisał/a:

Czemu te chujki na krossach demoluja lesne scieżki i płosza zwierzyne? To istna plaga, zwłaszcza że jest tyle torów gdzie moga sobie spokojnie jexdzić. Nie dziwie się ze ludzie rozkładaja stalowe linki po lasach, zwłaszcza prywatnych.



Cipska z kanapy nie ruszasz ,a przeszkadza ci chłopaczek na motorze

Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-16, 14:09 11
Isakpm napisał/a:

Cipska z kanapy nie ruszasz ,a przeszkadza ci chłopaczek na motorze



Jak ktoś mnie juz tu poprawił, pizda na motorynce, ktora niszczy społeczna i prywatna własność, płoszy zwierzyne i zanieczyszcza przestrzeń publiczna hałasem.
Zgłoś
Avatar
somet 2020-01-16, 14:26 12
Wiem jedno...czy to jazda figurowa na lodzie, wrotki, motocross, zawsze znajdzie się jakaś kurwa co jej przeszkadza.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-16, 14:29 20
somet napisał/a:

Wiem jedno...czy to jazda figurowa na lodzie, wrotki, motocross, zawsze znajdzie się jakaś kurwa co jej przeszkadza.



Jazda na lodzie i wrotki nie wytwarzaja dzwieku około 110 decybeli, nie ryje leśnych ściezek, nie płoszy zwierzyny i zawsze znajdzie się jakas kurwa która wrzuci chujowe porównanie.
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2020-01-16, 14:56 7
poligon6 napisał/a:

Czemu te chujki na krossach demoluja lesne scieżki i płosza zwierzyne? To istna plaga, zwłaszcza że jest tyle torów gdzie moga sobie spokojnie jexdzić. Nie dziwie się ze ludzie rozkładaja stalowe linki po lasach, zwłaszcza prywatnych.



Tak się czepiasz a co robimy cały czas jako ludzie budując nowe drogi, domy wycinając lasy i zmuszając przez to biedne zwierzaki do wynoszenia się?
Ludzie, którzy sobie jeżdżą po lasach w wolnych chwilach są najmniejszym problemem, ale są traktowani jako ogromne zło. Dowalcie się do tych co faktycznie robią duże zło, ale tutaj jest problem, bo ich nie ruszycie
Zgłoś
Avatar
Warchlak1920 2020-01-16, 16:30 9
Jak nigdy to tutaj muszę się zgodzić z poligonem, aż mi głupio. Chuj mnie obchodzi czy pojebane motorki płoszą zwierzynę w lesie. Goście na tych piździkach to zazwyczaj okolice gimbazy, podejście do życia zjeba z ćwierćmózgiem. Często chodzę z psem do lasu, nic tak nie wkurwia jak ci idioci. Hałas jeszcze bym przeżył, ale sobiepaństwo i warcholstwo gamoni już nie. Kiedyś nie wytrzymam i będzie imba, chuj najwyżej pójdę siedzieć. Dla mnie osobniki do pozbawienia praw człowieka i utylizacji.
Zgłoś
Avatar
LuuKaa 2020-01-16, 16:49 3
Zawsze znajdzie sie taki pan Pizdeusz co mu wszystko przeszkadza czy to rowerzysci czy to mocotykle czy gowniaki grajace w pilke. Wazne zeby odjebac swoje w robocie wrocic browca otworzyc i lezec przed tv. A i wdupcyc smieci do pieca albo wywiezc do lasu... obronca zwierzat sie znalazl.
Zgłoś
Avatar
kamillo16 2020-01-16, 17:48 2
@poligon6 ja to bym się nawet cieszył jakby w mojej okolicy te cholerne stada dzików przepłoszyli
Zgłoś
Avatar
player25 2020-01-16, 17:54 1
Jakby ta kopara jebła w ten słup z tyłu to by miał zwarcie trójfazowe sieci SN na szyi ten hałaśliwy intruz jeden
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-01-16, 18:03 2
Nie dało się skrócić filmu, tylko do ciekawego momentu? Po co to pierdolenie? Krótka akcja w filmie nie wymaga komentarza.
Zgłoś