18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kopniak
~_Killa_ • 2018-12-03, 18:23
Perth, Australia
Na filmiku widzimy starszą babcie przy której stoi kobieta która jest jej wnuczką, za kobietami widać mężczyzne w czarnym podkoszulku który widocznie jest wrogo nastawiony do młodszej kobiety. Troy, Adnrew Sargent wcześniej chciał złapać kobiete w osobności ale mu to nie wyszło. 29-letnia Carmen , wnuczka Jacqui zasłania własnym ciałem swoją babcie aby ochronić ją przed chorym psychicznie Troy'em który zaatakował z wyskoku kobiety. (Troy cierpi na schizofrenię paranoidalną )

Mężczyzna został postawiony przed sądem za napaść na starsze kobiety, dostał 11 miesięcy bez wcześniejszego wyjścia.

Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-12-03, 18:37 8
Jak ma problem z deklem to niech do buszu wypierdala
Zgłoś
Avatar
JebaćLudzi 2018-12-03, 19:36 5
Ja się pytam po jaki chuj go do pierdla wsadzają jak jest chory psychiczne?Powinni go do psychiatryka wpierdolić
Zgłoś
Avatar
m................k 2018-12-03, 20:06 4
Tylko natychmiastowy srogi wpierdol mógłby mu dać do myślenia
Zgłoś
Avatar
freaky 2018-12-03, 21:27 29
Zauważyliście, że to co u białych jest chorobą psychiczną, u czarnych i popielatych jest absolutną normą? Jeśli zauważyliście, to się leczcie wy rasisty i islamofoby!
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2018-12-03, 21:38 1
Jaką on ma zajebiście silną psychikę.
Zgłoś
Avatar
Rydzu92 2018-12-04, 0:55 1
Najgorsze że te dwie opasłe pizdy weszły do sklepu po pierwszym ciosie. Wkurwia mnie taka znieczulica.
Zgłoś
Avatar
Erni90 2018-12-04, 1:56 1
czyli łobuz kocha bardziej
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2018-12-04, 12:19
miszchalek napisał/a:

Tylko natychmiastowy srogi wpierdol mógłby mu dać do myślenia



Gdyby to nie był chory koleś to pewnie by coś pomogło. Schizofrenik powinien siedzieć w szpitalu, a nie biegać na wolności
Zgłoś
Avatar
P................o 2018-12-04, 20:11 1
Za darmo nie dostała.Jeszcze głupia pizda babcie naraziła.
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2018-12-04, 21:38
Piwko dla dziewczyny za utrzymanie równowagi po takim strzale z tyłu.
Zgłoś
Avatar
WybrednyChuj 2018-12-05, 4:37
Najlepsi w tym filmie są dwaj ziomkowie w pedalskich koszulkach, obaj z nadwagą. Widzieli o co kaman i żaden chuj nie zareagował choć się gapili po pierwszym ciosie. I poszli w pizdu. To ich za ryj powinno się brać.. zaraz po psychiku, powodzie ataku. Jak widzę takie męskie kurwy to mi się słabo robi.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-05, 8:59 1
Są kraje cywilizowane gdzie choroba psychiczna nie zwalnia z odpowiedzialności. W Polsce chuja by mu zrobili.
Zgłoś
Avatar
lupe 2018-12-06, 23:17 1
WybrednyChuj napisał/a:

Najlepsi w tym filmie są dwaj ziomkowie w pedalskich koszulkach, obaj z nadwagą. Widzieli o co kaman i żaden chuj nie zareagował choć się gapili po pierwszym ciosie. I poszli w pizdu. To ich za ryj powinno się brać.. zaraz po psychiku, powodzie ataku. Jak widzę takie męskie kurwy to mi się słabo robi.



Ja zrobiłbym dokładnie tak samo jak oni. Dlaczego miałbym się nadstawiać dla jakichś obcych kobiet? Ach tak, bo jestem facetem i jest to mój obowiązek.
Zgłoś