18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
Ronoaro 2018-11-10, 8:49 19
Parady wojskowe Korei Północnej to przegląd uzbrojenia od lat 40. do lat 80.
Zgłoś
Avatar
traf 2018-11-10, 9:17
co by nie pisać to krok defiladowy opanowany do perfekcji
Zgłoś
Avatar
hardowski 2018-11-10, 10:02 27
Ronoaro napisał/a:

Parady wojskowe Korei Północnej to przegląd uzbrojenia od lat 40. do lat 80.



Parady wojskowe Korei Północnej to przegląd uzbrojenia od początku lat 40. do końca lat 40.

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-11-10, 10:57 4
Nie wiem czemu przypierdalają się do Korei Północnej.
Ludzie tańczą, ludzie się cieszą... raj, normalnie raj...
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2018-11-10, 12:25 5
Ten kraj jest żałosny, tak samo jak każdy kraj którego rząd i służby prześladują swoich własnych obywateli i chcą decydować za nich o każdym aspekcie ich życia, jeszcze do niedawna podziwiałem Chiny że tak świetnie potrafią prowadzić gospodarkę, żeby nie było Chińczyków nadal podziwiam ale ich rząd to porażka, przestałem podziwiać ChRLD a wręcz zacząłem być im nieprzychylny, delikatnie mówiąc, po tym jak zaczęli wprowadzać w życie kraj Orwellowski i szpiegować swoich obywateli 24/7 a do tego stawiać im punkty za "produktywność", mało własny naród upodlili? Chińczycy, kraj wojowników, uczonych, mędrców, kupców i kulturalnych ludzi zamienił się w kraj niewolników! Hańba! Jeśli rząd Chiński chce mieć szczęśliwych obywateli niech da im wolność osobistą a zapewniam że jak dobrze wypoczną do będą z wielkim entuzjazmem i zapałem pracować i to bardzo produktywnie, z resztą i tak są jednym z najbardziej produktywnych narodów na świecie, zamiast upodlać własnych obywateli niech prowadzą program rozwoju nad robotyką i maszynami produkcyjnymi bo człowiek ma swoje granice których nie przekroczy a obywatel upodlony będzie nieszczęśliwy i będzie źle pracował i zapewniam że żadna propaganda nie pomoże w tym, natury się nie oszuka, można twierdzić że dwa i dwa to pięć ale jeśli wykorzysta się takie dwójmyślenie w produkcji promu kosmicznego czy rakiety to gówno będziesz miał a nie rakietę.

A co do Korei Północnej to nawet nie mam słów, tych ludzi już nie da się ocalić a stanowią zagrożenie dla siebie i innych dlatego KRLD trzeba zamienić w radioaktywną pustynię.

Komunizm to choroba psychiczna i tak też powinien być traktowany.
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2018-11-10, 14:45 10
krasnal_hałabała napisał/a:

..., jeszcze do niedawna podziwiałem Chiny że tak świetnie potrafią prowadzić gospodarkę, żeby nie było Chińczyków nadal podziwiam ale ich rząd to porażka, przestałem podziwiać ChRLD a wręcz zacząłem być im nieprzychylny, delikatnie mówiąc,...



No nie wiem jak zareaguje rząd chiński jak dowie się, że @krasnal_hałabała z Polski jest im nieprzychylny... Pewnie poda się do dymisji, a później honorowo poszczególni ministrowie popełnią samobójstwo.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2018-11-10, 15:09
Zgłoś
Avatar
P................o 2018-11-10, 15:40 1
Co wy wiecie o Korei pierdolone ograniczone szympansy?

Nic kurwa nie wiecie, bo kim nie wpuszcza do siebie wywiadów, i dlatego mają same problemy.Ale tam wszystko jest koreańskie i za 100 lat oni będą się liczyć a polski już nie będzie.
Zgłoś
Avatar
saves 2018-11-10, 18:35 3
Co jak co, ale w takich "żywych obrazach" nie mają równych na świecie.

Zgłoś
Avatar
h................o 2018-11-10, 19:54
Przecież oni mają polskie beryle.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2018-11-10, 20:04 1
Buja, buja
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2018-11-10, 21:10 1
Gówno wiecie o Korei. Co czytaliście, co oglądaliście? Nie macie pojęcia ale głupkowate komentarze zawsze warto napisać. Mało woecie o Indiach. W ogóle mało wiecie. Tyle ile zjecie....
Zgłoś
Avatar
vass 2018-11-11, 3:22
Zgłoś
Avatar
pudel82x 2018-11-11, 19:08 1
Drogi autorze za połączenie świętości Korei północnej z zachodnią muzyką zostałeś skazany zaocznie na karę śmierci przez rozjebanie pociskiem przeciwpancernym. Masz czym prędzej udać się do wyżej wymienionego kraju celem wykonania wyroku. PS. jakbyś leciał Ryanairem to daj znać mam tam zniżkę podam Ci kod i zawsze coś oszczędzisz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie