18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Stany złajdaczone są wycwanione.
Wiedzą ich korporacyjne łotrzyska
gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta



Powszechna świadomość i pogardza dla BlackRocka i Vanguarda !

2024-02-07, 22:01
omg co ten czlowiek duka ;/

2024-02-08, 10:52
dun napisał/a:

omg co ten czlowiek duka ;/



To za co mu zapłacili żeby wydukał. Zaczęło się niewinnie od wallstreet, ale te ich eksperckie wywody to żadna nowość, nawet dziecko wie że światem rządzi pieniądz i jeżeli ma się kręcić i mnożyć to jak trzeba to i wojnę się ogarnie. Takie czasy nastały surowców naturalnych coraz mniej no i się zaczyna każdy kraj KAŻDY będzie kręcił dym jeżeli będzie miał w tym interes nie koniecznie świadomie, będzie sterowany przez inny potężniejszy k***a żadna nowość panowie Eksperci. ALE te wysrywy jak to cudownie na Białorusi albo Rosji to już k***a przegięli. j***ne opłacone aparatczyki, sprzedajne k***y jak to jemu się cudownie tam żyje.... k***a bez jaj. Niech przeprowadzi wywiad z Białorusinami mieszkającymi i pracującymi w Polsce, mogliby mu troszkę rozj***ć te jego spojrzenie na realia panujące na wschodzie. Miałem przyjemność bądź nieprzyjemność.... możliwość pracy z Białorusinami. Jako ludzie spoko do pracy nie bardzo, po pierwszej wypłacie znikali na kilka dni wracali naj***ni jak szmaty. Ale nie o to chodzi, oni są jak psy które całe życie na krótkim łańcuchu siedziały przy budzie i widziały tylko swoje podwórko i swoją budę. Nagle ktoś je wypuszcza daje jak dla nich w h*j kasy, swobodę, możliwość wyboru. Dalej można sobie już odpowiedzieć. Zmanipulowani, zaszczuci, ulegli,łatwi do sterowania tacy są. Taki oto mój wysryw :) .