18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
flourishman 2014-03-22, 20:05 38
Dlaczego to gówno trafiło na główną?
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

-
-
-
-
-
-
-
-
-
Bo większość sadola to gimbaza
Zgłoś
Avatar
kiwaz 2014-03-22, 20:24
To co ma powiedzieć ten farmazon Gasipies?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-03-22, 20:46 10
Załóżmy, że jakimś cudem Korwin ze swoją partią złożoną z ludzi znikąd wygrywa wybory. Załóżmy, że zdobywa tyle głosów, by móc samodzielnie sformować rząd, przepychać ustawy w sejmie i że prezydent mu tych ustaw nie zawetuje, a jesli zawetuje to, że będzie mógł liczebnościa swoich posłów to weto odrzucić. Załóżmy, że wprowadza swoich ludzi do wszystkich ministerstw i kontroluje całą administrację publiczną. Załóżmy, że krok po kroku wprowadza w życie wszystkie swoje te mniej i te bardziej niedorzeczne pomysły. Załóżmy wreszcie, że po drodze nikt mu z partii nie zdezerteruje, że w partii nie powstaną odłamy i że nikt nie będzie kopał dołków pod wodzem (co przyznacie jest normą na prawicy). I teraz, po spełnieniu się wymienionego przeze mnie szeregu cudów, czy NAPRAWDĘ sądzicie, że Polakom żyłoby się lepiej? Że zniknęłyby plagi toczace ten kraj, że ludzie staliby się zamożniejsi, lepsi, szczęśliwsi po prostu?

Na ile ta wasza niezrozumiała dla mnie fascynacja Korwinem jest rezultatem głębokiego przekonania o słuszności głoszonych przez niego tez, a na ile gimbusiarskiego pocisku na "lewactwo", "pedalstwo" i komunistów? Przejrzyjcie na oczy. Korwin ze swoją kanapową partyjką może i się do sejmu dostanie, ale na cuda nie liczcie.
Zgłoś
Avatar
Lithar 2014-03-22, 20:48 10
JKM chce zmienić państwo na takie, w których nie będziecie traktowani jak debile.

Do przeciwników: po komentarzach widzę, że pewnie byście tygodnia nie przeżyli, przy takim stanie rzeczy.

Osobiście zagłosuję na JKM i nie mam sobie nic do zarzucenia. Tak, mam 18 lat, możecie mnie wyzywać od gimbów.
Zgłoś
Avatar
Mojoo 2014-03-22, 20:54 4
zagłosuję na Korwina bo uważam, że jest zbyt wiele absurdów w tym kraju.
Nawet jeśli tego nie zmieni, (być może to głupi argument) to i tak na niego zagłosuję, bo inni już dużo się nasiedzieli w ławach, to teraz zobaczmy co ten zrobi. Dużo gorzej już być nie może

a lepiej i owszem.
Zgłoś
Avatar
takpalatset 2014-03-22, 20:55 5
alchemsit napisał/a:

Często widzę, że ktoś wrzuca na JKM. Nie widzę natomiast żeby ktoś miał silniejsze argumenty niż JKM i obalił jego teorie



Bo z idiotami się nie dyskutuje.
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-03-22, 21:04 3
HAHAHA czy nie widzicie że kurwin sam w sobie jest absurdem? Koleś jest zwichrowany jak kobieta podczas okresu. A jego argumentów nie da się obalić z bardzo prostej przyczyny: on lawiruje faktami i przeinacza każdą wypowiedź rozmówcy. Inaczej nie ma szans!
Zgłoś
Avatar
patroy 2014-03-22, 21:07 13
@2up podyskutował bym z tobą no ale sam mi odradzasz...
Zgłoś
Avatar
jejabig 2014-03-22, 21:20 4
@takpalatset - proponuję zapoznać się ze średnim IQ elektoratów różnych partii...
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2014-03-22, 21:22 6
alchemsit napisał/a:

Często widzę, że ktoś wrzuca na JKM. Nie widzę natomiast żeby ktoś miał silniejsze argumenty niż JKM i obalił jego teorie


Jego utopijne teorie obala sama rzeczywistość. A to że czytasz tylko źródła i artykuły wynoszące na piedestał idee Twojego lidera to już inna sprawa.

maharaja18 napisał/a:

Zasadniczo to prawda. Ale gimbaza stanie się za 5 lat pełnoletnia. Jak nie zmieni poglądów.To Korwin wygra wybory.


Z tego co widzę, to niektórzy wyborcy już chyba naprawdę odlecieli rozumem w niezbadane krainy Korwinoutopii, bo zapomnieli już że JKM jest tylko człowiekiem, a w dodatku mającym ponad 70 lat
Zgłoś
Avatar
takpalatset 2014-03-22, 21:36
patroy napisał/a:

@2up podyskutował bym z tobą no ale sam mi odradzasz...


Jak chcesz ze mną dyskutować skoro nawet pisać po polsku nie potrafisz?
Zgłoś
Avatar
byszek 2014-03-22, 21:45 1
alchemsit napisał/a:

Często widzę, że ktoś wrzuca na JKM. Nie widzę natomiast żeby ktoś miał silniejsze argumenty niż JKM i obalił jego teorie



zmartwię Cię ale jakbyś posłuchał Korwinka to wiedział byś, że właśnie tacy jak Ty czyli nastoletni internetowi masturbatorzy, bez pracy i przyszłości to karta przetargowo atutowa korwina w jego spojrzeniu na świat. Dla niego jesteś takim samym nic nie wartym inwalidą jak Ci na paraolimpiadzie.
Zgłoś
Avatar
fiszer 2014-03-22, 21:48 7
Widzę, że połowa ludzi w komentarzach pierdoli jak potłuczona. Utopijne poglądy? Utopijne to jest to, co prezentują po kolei inne partie- ile to one nie dadzą i jak to będzie cudownie. Jaką niby widzicie alternatywę poza Korwinem? PO które podobno zna się na gospodarce ale kradnie, czy może PiS, który podobno nie kradnie ale nie zna się na gospodarce? A może PSL chorągiewka i rodzinne partyjniactwo? Może postkomuchy z SLD? Albo dewianci z TR? Zajebista kurwa alternatywa. Korwin przynajmniej nie zmienia zdania jak panna ciuchów.
Zgłoś
Avatar
andreez91 2014-03-22, 21:58 2
Widze ze duzo ludzi bardzo krytykuje JKM i ktos tam pisze ze utopijne czy niedorzeczne pomysly Pana Korwina sa nie do przyjecia co powiecie np na zlikwidowanie zusu i innyh tego typu instytucji ktore sa niezgodne z konstytucja a jednak nadal nas okradaja to chyba nie jjest zly pomysl , a cokiedy zlikwidujemy podatek dochodowy tez pewnie zle bo bedziecie mogli wiecej zarobic a pracodawca bedzie mogl wam wiecej zaplacic no fakt Przejebane co za niedorzeczny pomysl , jest jeszcze duzo ciekawych popostulatów i pomyslow ktore z pomoca wybarcow mozemy wprowadzic w Polsce jedak mysle ze bedzie ciezko z taka banda ignorantow ktorej najwidocznej pasuje jak ich sie dyma na kazdym kroku i niszczy niegdys suwerenne panstwa w europie wlasnie takim podejsciem jak wasze , pamietajcie ze po wstopieniu do UE nie jestesmy juz niezaleznym panstwem i nie mamy nic czego moga od nas potrzebowac inne panstwa wiec jestesmy nikim zaraz nasze złoża zlota przejmie firma z Kanady i super wpadnie pare zl do kieszeni polski ale ile wpadnie firmie ktorea wydobedzie to zloto bo na pewno ne beda stratni skoro oplaca im sie wziac swoj sprzet wylozyc kase na badania zaplacic politykom wydobyc i sprzedac Glosujac na KNP glosu na pewno nie zmarnujecie ale pomozecie ludziom ktorym zalezy na tym zeby Polska znow byla panstwem ktorego zdanie bedzie cos znaczylo na swiecie
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
kih0n 2014-03-22, 22:04
dużo racji, sam JKM nie ma szans, czujność lewaków uśpiona bo prawica to nie tylko JKM z KNP, ale inne partie, jeśli połączą siły to nagle okaże się, że mamy dość mocną skrajną prawicę 4% tu, 3% tam...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie