18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
s................e 2014-03-22, 22:16 1
spróbuj w tym tempie dojść do 20% prawiczku xD
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-03-22, 22:17 3
alchemsit napisał/a:

Często widzę, że ktoś wrzuca na JKM. Nie widzę natomiast żeby ktoś miał silniejsze argumenty niż JKM i obalił jego teorie



To proste. Żaden wyznawca JKM nie przyjmuje żadnych argumentów. Brak pokory to atrybut młodych głupców.
Zgłoś
Avatar
PREZES92 2014-03-22, 22:46 1
Kurwa przez przypadek dałem piwo.
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-03-22, 23:05 5
Oj dzieci, dzieci. Tusk niedobry, Kaczyński niedobry, komuchy z SLD niedobrzy i Korwin w opozycji do nich też niedobry. To chyba tylko anarchia byłaby dla was w porządku.
Zgłoś
Avatar
H1ghlander 2014-03-22, 23:32 2
Niestety brakuje liczącej się poważnej partii liberalnej.
JKM lubię ale często też niestety... ośmiesza się. Sam siebie dyskredytuje waląc tekstami nie na miejscu, gdzie przeciętny śmiertelnik go przekreśla, często rozumiejąc zbyt dosłownie.

Dlatego... z całym szacunkiem uważam, że Nowa Prawica by zyskała na jego odejściu.

Sam jestem zwolennikiem bardziej w stronę austriackiej szkoły ekonomii.

Cała reszta to raczej w potocznym znaczeniu 'lewica'. JKM przynajmniej posiada jakies poglądy w odroznieniu od reszty.

JKM i tak nie wygra wyborow, a imo w ogolnej dyskusji jego głos może być wartosciowy.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-03-22, 23:37 3
alchemsit napisał/a:

Często widzę, że ktoś wrzuca na JKM. Nie widzę natomiast żeby ktoś miał silniejsze argumenty niż JKM i obalił jego teorie



co dupa piecze?
jak wrzucacie jakies godna na lewakow,czyli wszystkich co nie sa za korwinem, to zaraz klaszczecie brawo i szczacie po gaciach ze super blyskotliwy zart, wrecz masakra wyszla, a teraz to nie wiadomo co to za gowno

zabawne, na jednego "lewaka" czyli kazdego kto nie jest fanatycznym wyznawca jedynej slusznej partii przypada 200 gimbokorwinow, a i tak debile pisza ze wszedzie lewaki sie panosza
jestescie smieszniejsi niz komuszki za czasow stalina
Zgłoś
Avatar
PierógZmięsem 2014-03-22, 23:52 3
ooo wychwalanie januszka. Jakoś tak kojarzę że u władzy to on kiedyś był,i g*wno zrobił . A swoją drogą do bałwochwalców mikkego-> paraolimiada w Londynie,sportowców wyzywa od debili. Paraolimpiada w Soczi oburza się hipokryta że nic o nich nie mówią.

Specjalnie piszę z małej litery o jkm,bo go nie szanuję.Nie ma żadnych dobrych postulatów oprócz kary śmierci,ale wy i tak bedziecie wszystko łykać jak młode pelikany.
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2014-03-23, 0:27 3
Wielu z was jak np. Loaloa albo ten wrobel242424 nie poda, że tak powiem jakiejśc innej opcji niz JKM obrażać to można się bez końca ale dajcie przykłady swoich wybrańców ? Sam kiedys sceptyczznie patrzyłem na JKM, ale im dłużej zagłębiam się w jego pomysłu to powiem tak ma nie które pojebane wizje, no ale na pewno nie mniej pokurwione niż obecny rząd, Tusk obiecuje jedno robi drugie, skreślony jest PiS miało swoje czasy świetności i wypadali lepiej niż PO no ale niezgoda ich zrujnowała, SLD itp. to w ogóle mi nie po drodze, Ruch Palikota hmm dużo hałasu zielsko pedały i grodzka ?? Skończyło się na głośnym krzyczeniu, i poruszali dośc niepotrzzebne tematy jak krzyż w sejmie itp ale ludzie dali im szanse licząc na jakiś konkretny przewrót, ale przekonali się że to tylko kolejna jebana szopka więc czemu niedać szansy JKM ? Gorszych do rządy wpuszczaliście i jakoś nie narzekacie, czego się boicie że faktycznie mogłyby nastąpić jakieś zmiany ? Bo mi jak narazie najbardziej po drodze jest z JKM, jak ktoś chce konkretnej rozmowy bez wyzywania się itp tylko konkrety to zapraszam
Zgłoś
Avatar
bach 2014-03-23, 1:16
idą wybory, Korwin debil, Donald krul
Zgłoś
Avatar
weltmajster 2014-03-23, 1:35 1
Korwin to (jak reszta bandy politycznej) zwykły populista. Pierdoli jak to nas państwo robi na akcyzie, jaka to wielka administracja itd.. A ja mam pytanie, co jest lepsze: Rozbudowana administracja, na którą płacimy podatki w paliwie, towarach, usługach itp. z tym, że stać nas na ich zakup bo mamy pracę (o pracujemy właśnie w administracji lub ktoś z naszej rodziny pracuje), czy może lepiej jest pokazowo wyjebać połowę urzędników, podnieść bezrobocie i obniżyć podatki np. na tak popularne w wywodach JKM paliwo. Doszłoby do tego, że mimo iż mielibyśmy tańsze paliwo ale nie było by nas na nie i tak stać (bo objęły nas zwolnienia w administracji). Zgadza się, JKM to kandydat gimbazy. Łatwo jest mu mówić, że inni kradną, bo sam nigdy u koryta nie był. Na 100% sam by latał samolotami rządowymi jak Tusk do Sopotu i rozbijał się limuzynami. Z tym, że on może tylko o tym pomarzyć. W dupie mam polityków wszystkich opcji, ale Korwin jest dla mnie najmniej wiarygodny, a jego tezy obali licealista.
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-03-23, 1:41 1
Ten Kislowy_wampir, chyba nie do końca mnie zrozumiał. Jeśli każdy narzeka na obecną władzę i ich poprzedników, to jechanie po ich oponencie jest trochę głupie. Ludzie tak naprawdę nie chcą dużych zmian, są na nie zbyt leniwi i tchórzliwi. Dlatego właśnie wciąż ci sami politycy, tylko pod innymi sztandarami zasiadają w parlamencie. Jest chujowo, ale stabilnie i ludziom to odpowiada. I dla jasności, ani nie bronię Korwina, ani go nie potępiam, choć bliżej mi do prawa niż lewa. Jest dla mnie kimś, kto moze wywołać jakieś zmiany w tym zjebanym państwie, zapoczątkować coś nowego i nie widzę nikogo innego na polskiej scenie polityczne, kto mógłby to zrobić.
Zgłoś
Avatar
TomusK 2014-03-23, 1:43 4
weltmajster napisał/a:

Korwin to (jak reszta bandy politycznej) zwykły populista. Pierdoli jak to nas państwo robi na akcyzie, jaka to wielka administracja itd.. A ja mam pytanie, co jest lepsze: Rozbudowana administracja, na którą płacimy podatki w paliwie, towarach, usługach itp. z tym, że stać nas na ich zakup bo mamy pracę (o pracujemy właśnie w administracji lub ktoś z naszej rodziny pracuje), czy może lepiej jest pokazowo wyjebać połowę urzędników, podnieść bezrobocie i obniżyć podatki np. na tak popularne w wywodach JKM paliwo. Doszłoby do tego, że mimo iż mielibyśmy tańsze paliwo ale nie było by nas na nie i tak stać (bo objęły nas zwolnienia w administracji). Zgadza się, JKM to kandydat gimbazy. Łatwo jest mu mówić, że inni kradną, bo sam nigdy u koryta nie był. Na 100% sam by latał samolotami rządowymi jak Tusk do Sopotu i rozbijał się limuzynami. Z tym, że on może tylko o tym pomarzyć. W dupie mam polityków wszystkich opcji, ale Korwin jest dla mnie najmniej wiarygodny, a jego tezy obali licealista.


Co ty pierdolisz? Boisz się, że Ci matkę albo ojca z roboty z administracji wyjebią? 2mln Polaków wyjechało robić za granicą, bo tu normalnej pracy nie mogą znaleźć, a ty się urzędnikami przejmujesz.. no kurwa no nie..
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-03-23, 1:47 1
weltmajster, to może zatrudnijmy więcej osób w administracji, cały naród. Przewalajmy papierki z miejsca na miejsce i płaćmy podatki, żeby państwo miało z czego wypłacać nam pensje. I wtedy każdego będzie stać na paliwo.
Zgłoś
Avatar
Dejna 2014-03-23, 2:30 1
poczytajcie ludzie chodź troche o ekonomi a potem o historii i znajdziecie mase przykładów na poprawność podobno chorych wymysłów korwina. W europie niemcy po 45 chile po przewrocie oraz polska w 88 miała właśnie takie chore pomysły i gdyby nie idiota balcerowicz bylibyśmy na poziomie niemiec ale niestety cała nasza władza działa na szkode polski. Tusk z liberała po dojściu do władzy robi to samo co pis który nie kryje się ze swoimi pakietami socjalnymi. Jak komuś się nie podoba korwin to niech głosuje na upr czy gowina dla zmiany polski bedzie zdecydowanie lepszy krok niż siedzenie w necie i jechaniu po korwinie czy po lewakach.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-03-23, 7:15 1
alchemsit napisał/a:

Często widzę, że ktoś wrzuca na JKM. Nie widzę natomiast żeby ktoś miał silniejsze argumenty niż JKM i obalił jego teorie


Rzeczywistość sama go obala, bo pomimo że facet próbuje jak tylko może zaistnieć w polityce nic mu z tego od 20 lat nie wychodzi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie