18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Avatar
Chleb razowy 2014-12-23, 11:32 1
Świnia może wykarmić kilka rodzin. Polityk tylko swoją.
Zgłoś
Avatar
g................t 2014-12-23, 11:51 2
I jak narzyga pod siebie to posprząta (zje) a nie oskarży opozycje o burdel.
Zgłoś
Avatar
tomilol 2014-12-23, 12:18 3
A polityk sie zrzyga i żre dalej ?
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2014-12-23, 12:25 1
ja bym dodał że świnia nie sra tam gdzie je, a politycy srają na cały kraj i obrzucają gównem obywateli
Zgłoś
Avatar
fanato 2014-12-23, 12:28 1
@tomilol
no chyba Cię pojebało. Przeciętny polityk nie jest aż takim kretynem, żeby żreć własne rzygi. Zostawi je plebsowi, w końcu on wszystko zniesie.

Generalnie żart stary jak świat. Co nie zmienia faktu, że na jesieni przyszłego roku i tak pójdziesz i zagłosujesz na którąś chujową socjalistyczno- bogobojną, socjalistyczno-niebogobojną albo inną komuchowską partię, która gówno zmieni tak, ąbyś nadal mógł taplać się we własnym gównie.

Nie ma piwa, nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-12-23, 15:12
fanato napisał/a:

@tomilol

Co nie zmienia faktu, że na jesieni przyszłego roku i tak pójdziesz i zagłosujesz na którąś chujową socjalistyczno- bogobojną, socjalistyczno-niebogobojną albo inną komuchowską partię, która gówno zmieni tak, ąbyś nadal mógł taplać się we własnym gównie.

Nie ma piwa, nie pozdrawiam.



Pisałam to już kilkukrotnie i napiszę po raz kolejny: Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. To, że ty wstajesz skoro świt, dowód w zęby i zasuwasz głosować, nie znaczy, że inni też tak robią.

Jedyne głosowania w jakich brałam czynny udział, to wybieranie przewodniczącego klasy/skarbnika w podstawówce. Nigdy w żadnym innym.
Zgłoś
Avatar
Nowy_Nick 2014-12-23, 16:51
A ja tym chujom zazdroszczę. Bo mimo że każdy na nich narzeka to nadal są przy korycie i chapią pieniądze i żyją za nasze.
A ja nie mogę tak,bo muszę zarabiać na rodzinę. i nie mam czasu żeby się zająć tą jebaną polityką.
Jest tyle skarg na nich. Jeżdżą po pijaku. Biorą łapówki. Zatrudniają rodziny.
Wszystko kurwa mogą... Wszystko...

PS. Dziękuje już mi lepiej. Wyżaliłem się.
Zgłoś
Avatar
Tudeski 2014-12-23, 17:29
Ani to kurwa bystre ani smieszne.
Zgłoś
Avatar
adrer 2014-12-23, 18:50
Jak to mawia często mój dziadek: "Najbardziej zryta droga do koryta". Krótkie i treściwe.
Zgłoś
Avatar
qrvishon 2014-12-23, 19:04
komuś internet podłączyli
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2014-12-23, 19:56
Gówno prawda, miałeś świnie? Świnia wpierdoli ile jej wrzucisz.
Zgłoś
Avatar
Eerie 2014-12-23, 21:09
Czy oni się kiedykolwiek już nażarli?
Zgłoś
Avatar
fanato 2014-12-24, 2:01
benykuleczka84 napisał/a:



Pisałam to już kilkukrotnie i napiszę po raz kolejny: Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. To, że ty wstajesz skoro świt, dowód w zęby i zasuwasz głosować, nie znaczy, że inni też tak robią.

Jedyne głosowania w jakich brałam czynny udział, to wybieranie przewodniczącego klasy/skarbnika w podstawówce. Nigdy w żadnym innym.



Rzadko zdarza mi się wstać rano, to nie moja pora.

To, że na jebane wybory nie chodzisz, oznacza, że pozbawiasz się tej wyjątkowej okazji, żeby to obecny kurwidołek zmienić (nie, nie jestem demokratą, nie jestem za demokrację - w obecnym systemie jak na razie innej opcji wyboru kandydata do parlamentu nie ma). A później żal dupę ściska, że trudno i brudno. inna forma protestu przeciwko chujowej władzy wyłącznie, jak internety chco kątrolować i acty wprowadzać.

Tfu.
Zgłoś