18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
🔥 Naśladowca brauna dauna ... - teraz popularne
Pewnie spytacie kto mógl podpalić autobus z dziećmi?

Pochodzący z Senegalu mężczyzna uprowadził w pobliżu Mediolanu autokar z dziećmi jadącymi na wycieczkę, a następnie go podpalił. W pojeździe znajdowało się 51 dzieci.

Mężczyzna krzyczał, że chce "pomścić zgony na Morzu Śródziemnym". Koszmar w autobusie trwał 40 minut. Przerwany został w końcu przez karabinierów, których zdołał zawiadomić znajdujący się w autobusie 12-latek. Chłopiec ukrył przed porywaczem telefon komórkowy i wezwał pomoc.

Kiedy dzieci wychodziły na zewnątrz w miejscowości San Donato Milanese , autobus już płonął. Nikt nie doznał poważnych obrażeń, ale 14 osób, w tym 12 dzieci, nawdychało się dużych ilości dymu i trafiło do szpitala.

Ciekawe czy polskie lewactwo zorganizuje jakis marsz z tej okazji.

o2.pl/artykul/koszmar-we-wloszech-porwal-autobus-z-dziecmi-i-go-podpal...
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-03-20, 18:33 22
poligon6 napisał/a:


Mężczyzna krzyczał



samiec małpy to samic małpy a nie mężczyzna...
Zgłoś
Avatar
glesner1910 2019-03-20, 18:35 5
Lewactwo na pewno zorganizuje marsz...poparcia dla brudnego zamachowca.
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2019-03-20, 18:43 3
Tylko że 1 na 1 000 jest takim pojebem. Tak samo z Polakami na zachodzie-Co tydzień słychać jak ktoś coś ukradł, zgwałcił, pobił lub zabił. Wszyscy ludzie na całym świecie są tacy sami a media gadają tylko o tych złych przez co budują ksenofobie. W Polsce podobnie mamy z Ukraińcami.
Zgłoś
Avatar
tomasz220289 2019-03-20, 19:29 16
Wyborcza znalazła polski wątek w kontekscie tego zajscia, otoz jegomosc ogladal mecz mś w pilce noznej Polska- Senegal ktory odbył sie rok temu w Rosji , co nadaje nowy ton całej sprawie.
Zgłoś
Avatar
wirknc 2019-03-20, 20:33 88
S.T.U_Cummins napisał/a:

Tylko że 1 na 1 000 jest takim pojebem. Tak samo z Polakami na zachodzie-Co tydzień słychać jak ktoś coś ukradł, zgwałcił, pobił lub zabił. Wszyscy ludzie na całym świecie są tacy sami a media gadają tylko o tych złych przez co budują ksenofobie. W Polsce podobnie mamy z Ukraińcami.



Mieszkałem w kilku krajach na zachodzie i kilka też zwiedzałem typowo turystycznie, aktualnie mieszkam w szwajcarii (nie polecam). Miałem styczność z różnymi ludźmi, od różnonarodowej patologi po zajebistych polskich specjalistów. Trochę przykro że patologiczna część Polskich imigrantów robi nam taką opinię za granicą, ale trzeba być nieźle niedojebanym żeby ich do "inżynierów z afryki" porównywać. Polski patus co najwyżej się najebie, da po mordzie drugiemu patusowi z którym pił i to wszystko. Nie wysadzają się w imię allaha, nie strzelają na ulicach, nie uprowadzają dziewczynek ze szkoły żeby je grupowo gwałcić i nie podpalają autobusów z dziećmi. Szanujcie naszą Polskę bo u nas naprawdę wcale nie jest źle!!!

Ps. Rozszyfrowałem twój pedo nick "S.T.U_Cummins" --- Ssałem.Trzystu.Ukraińcom_Cumm in shiet
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2019-03-20, 22:00 5
wirknc napisał/a:

aktualnie mieszkam w szwajcarii (nie polecam).



Więc to tak. Sam się osiedlił i innym odradza, aby czasem nie wygryźli go od socjalu. Nieładnie tak.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-03-21, 1:22 28
S.T.U_Cummins napisał/a:

Wszyscy ludzie na całym świecie są tacy sami


To że Ty czujesz się taki sam jak murzyni czy kozojebcy nie znaczy że tak jest.
Nie, niejesteśmy tacy sami i dlatego biały człowiek kolonizuje marsa a czarny lepi kolejną chatke z krowiego łajna.
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-03-21, 3:30 3
Przypominam że nie jaki Kadaffi trzymał tam ten burdel za ryj i miał czym,ale jak chciał,tego użyć,to nie zdążył,bo nadleciały Tomahawki.Chce też zaznaczyć,że ostatnio w w Warszawie odbyła się konferencja,jak zniszczyć kolejny kraj,który trzyma jeszcze i ma siłę,żeby tego burdelu nie było więcej.Każdy kto na mapie,jak wygląda obszar morza śródziemnego zrozumie,że nie jest możliwe uszczelnienie tej granicy.Nie którzy twierdzą,bo to dlatego,że merkel ich zaprosiła i gdyby nie jej zaproszenie,to by ich nie było,bo merkel zaklęcie wypowiedziała,a jak coś,to chujowa lewaczka,mogłaby ich wyprosić,to by znikli.Orban ich nie wpuścił tak,że wydeptali mu kraj w drodze do Niemiec i bogatych krajów skandynawskich hahha merkel nie ratowała emigrantów,tylko rządy Włoch i Grecji,które sobie z kolejnym problemem nie radziły znowu.
Zgłoś
Avatar
Usztafik 2019-03-21, 4:18 8
S.T.U_Cummins napisał/a:

Tylko że 1 na 1 000 jest takim pojebem. Tak samo z Polakami na zachodzie-Co tydzień słychać jak ktoś coś ukradł, zgwałcił, pobił lub zabił. Wszyscy ludzie na całym świecie są tacy sami a media gadają tylko o tych złych przez co budują ksenofobie. W Polsce podobnie mamy z Ukraińcami.



Chciałbym napisać, że myślących w ten sposób jest też 1 na 1000, jednak skala spierdolenia umysłowego i poprawności politycznej każe sądzić coś innego.
Zgłoś
Avatar
wulfgarval 2019-03-21, 5:24 2
Jak biały coś zrobi to bez przerwy lament, że "terrorysta", a tu po prostu "mężczyzna". Mam nadzieję, że każda osoba odpowiedzialna za takie manipulacje słowne pójdzie na takiego dymka razem z innymi senegalczykami.
Jak prawicy nie popieram, tak lewicę wepchnąłbym do tego autobusu.
Zgłoś
Avatar
Mr.Diesel 2019-03-21, 7:26
A polskie prawactwo zorganizowało marsz po masakrze w New Zeland ?
Jak w ogóle polskie władze mogły wpuścić do naszego kraju takiego białego terrorystę !!!
Zgłoś
Avatar
P4GER 2019-03-21, 7:32
Chłopiec stał się bohaterem, wielkie brawa dla dzieciaka, a te małpy niech mają pretensje to przemytników za metody transportu, swojego kraju za grabież swojej ludności i trochę do siebie bo to oni ryzykują, to jest w tej chwili dzicz, podpalają ludzi za kradzież, gwałcą grupowo dzieci, wszystko tylko siłą, a my mamy te różnice kulturowe tolerować, jebać to zasrane lewactwo, zero tolerancji, tu się wychowałem z białymi ludźmi i tak chcę umrzeć, nie chcę inaczej bo tak mi dobrze
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-03-21, 7:58
poligon6 napisał/a:

Ciekawe czy polskie lewactwo zorganizuje jakis marsz z tej okazji.


Nie liczyłbym na to, bo Pis nie lubi imigrantów.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-03-21, 8:43 4
Mr.Diesel napisał/a:

A polskie prawactwo zorganizowało marsz po masakrze w New Zeland ?
Jak w ogóle polskie władze mogły wpuścić do naszego kraju takiego białego terrorystę !!!



Nie wiem czy to ironia czy cięzkie zjebanie umysłowe. Ale wytłumacze jak lewakowi, jak odwiedzał Polskę nie był jeszcze terrorystą. Pewnie nadredaktor Mi-mi-michnik wysnuje teze że w Polsce przesiąkła nazizmem, faszyzmem, nacjonalizmem i co tam jeszcze , ale nie zapominajmy że odwiedził tez Izrael, gdzie wiedza jak radzic sobie z muslimami.

Prawactwo nie protestuje wobec przemocy, za to lewica tak, widac przeszkadzaja im tylko prawicowe zamachy a te muslimskie pomijaja milczeniem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie