18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Koszulka White Lives Matter
darex99 • 2020-08-29, 23:28
W oficjalnym sklepie JKM koszulka, z opisem, jakże logicznym i normalnym, bo każdy(prawie) wie jak jest, ale pewnie za moment rozpęta się gówno-burza ,wśród wyznawców pewnej ideologii, którzy zarzucą, że nawet statystyka jest fałszowana...



Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2020-08-29, 23:55 3
Jebać marketing Korwina, jebać lewicę. Jedni j drudzy pazerni na kasę...
Zgłoś
Avatar
blokern 2020-08-30, 0:24 70
ja juz jestem tak stary ze pamietam lige polskich rodzin i tą spierdoline romana. sami wiecie gdzie jest teraz konski lebi ile ma wspolnego z narracja z przed 20 lat.
to samo jest teraz BLM, moja cipa moja decyzja, pedaly nie beda adoptowac polskich dzieci, jezus krolem polski i tak do zajebania zeby nas sklocic bo jak sie dwoch bije tam te kurwy korzystaja, co nie andruszewicz?
kisimy sie w bance informacyjnej, tvp, tvn, polsat, onet, wp, interia i tak w kolko. myslicie, ze w szwajcarii maja takie problemy jak my? roznimy sie inteligencja jako narod od szwajcarow? najgorsze jest to, ze sie na to gowno godzimy, latami kurwa. ja pierdole balcerowicze, walesi, wsi, tuski, kaczynskie, morawieckie, szumowskie za 5 lat bedzie ktos inny a my sie temu przygladamy a najgrosze jest, ze nie bardzo jest co zrobic.
Na ukrainie probowali ludzie pogonic od koryta to z jednej strony pomogli ruskie z drugiej strony pomogl zachod.

dajemy sobą pomiatać przez tych ludzi. ps nie wiem czy Jarek nie zlał się w spodnie

Zgłoś
Avatar
pazuzu 2020-08-30, 1:15 11
@up też widziałem to zdjęcie stary pedał zapomniał założyć pampersa
Zgłoś
Avatar
mazga50 2020-08-30, 1:15
Powinno być z fakulcem dla blem.
Zgłoś
Avatar
mac_nikolaj 2020-08-30, 1:24
i chuj że jest to tak samo głupie jak black lives matter...



Witamy na kwejku!
Zgłoś
Avatar
Attero132 2020-08-30, 1:32
za drogie
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2020-08-30, 1:58
Koszulka z napisem "Lech Kaczyński nie zdechł ! " Jest dużo lepsza , A jeśli ktoś ma problem z logicznym zrozumieniem prostego oczywistego przekazu to jego problem. Bo faktem jest że ludzie nawet ci najgorsi nie zdychają tylko umierają. Drugi taki kontrowersyjny logiczny tekst na koszulkę to: "Żaden Żyd nie jest moim bratem" Bo niby co niewolno być jedynakiem na tym świecie ?
Zgłoś
Avatar
ManiacGregor 2020-08-30, 2:24
Yw tego nie rozumiecie, bo głupich jest więcej. Gdybyście byli traktowani gorzej od setek lat, też w końcu byście pękli. Tylko, że Polacy to cipy i nigdy takiego protestu nie zrobią. Właśnie skradziono polskim podatnikom około 600mln zł a jedyna osoba powiązana z tym to szumowski. Ludzie, spójrzcie na swoje podwórko.
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-08-30, 4:07
to teraz kurwin będzie sobie dorabiał na kontrowersji? jak kazik o piosence pierw o cmentarzu kaczora, teraz o komendzie, a kiedyś o wałęsie.
bojkotuje

a i wjebał pięść, logo białej supremacji, nie żebym się zgadzał czy nie zgadzał ale zaraz będzie lewactwo pierdolić że to faszystoska koszulka, i tak nabiją mu popularności i zwiększą sprzedaż. a wyjebane wstyd by mi było chodzić jako czarnuchowi w blm tak samo jako białemu w wlm xD niech się popłoch sam żre między sobą w tej wojence o złote kalesony, ja tylko się przyglądam z boku i popijam herbatkę
Zgłoś
Avatar
ManiacGregor 2020-08-30, 7:36
blokern napisał/a:

ja juz jestem tak stary ze pamietam lige polskich rodzin i tą spierdoline romana. sami wiecie gdzie jest teraz konski lebi ile ma wspolnego z narracja z przed 20 lat.
to samo jest teraz BLM, moja cipa moja decyzja, pedaly nie beda adoptowac polskich dzieci, jezus krolem polski i tak do zajebania zeby nas sklocic bo jak sie dwoch bije tam te kurwy korzystaja, co nie andruszewicz?
kisimy sie w bance informacyjnej, tvp, tvn, polsat, onet, wp, interia i tak w kolko. myslicie, ze w szwajcarii maja takie problemy jak my? roznimy sie inteligencja jako narod od szwajcarow? najgorsze jest to, ze sie na to gowno godzimy, latami kurwa. ja pierdole balcerowicze, walesi, wsi, tuski, kaczynskie, morawieckie, szumowskie za 5 lat bedzie ktos inny a my sie temu przygladamy a najgrosze jest, ze nie bardzo jest co zrobic.
Na ukrainie probowali ludzie pogonic od koryta to z jednej strony pomogli ruskie z drugiej strony pomogl zachod.
dajemy sobą pomiatać przez tych ludzi. ps nie wiem czy Jarek nie zlał się w spodnie



Przyznaje rację. Pierwszy raz tu widzę tego typu komentarz. Ludzie są ślepi na to co 'elita' z nami robi. Przykre, że większość ludzi to debile.
Zgłoś
Avatar
maniu_1962 2020-08-30, 8:20
pazuzu napisał/a:

@up też widziałem to zdjęcie stary pedał zapomniał założyć pampersa



Kto jest na tym zdjęciu? Oczywiście oprócz Kaczora
Zgłoś
Avatar
Cycu320 2020-08-30, 9:34 2
ManiacGregor napisał/a:

Przyznaje rację. Pierwszy raz tu widzę tego typu komentarz. Ludzie są ślepi na to co 'elita' z nami robi. Przykre, że większość ludzi to debile.



Ty i gość którego komentarz pochwalasz jestescie ignorantami. Co ciekawe, wypowiedzi tego typu słyszę najczesciej od rodaków którzy wyjechali za granicę. Nie chcę przepychanek tutaj kto ile ma lat i za jakich czasów żył, to co piszecie to wszyscy o tym dobrze wiedzą. Różnica jest taka że jedni widzą i nie chcą być sterowani a inni poddają się temu. No i co z tym zrobiliście? Jakie wnioski? Teraz łatwo z Szwajcarii, Niderlandów, Niemczech itd pisać jak to hujowo jest w Polsce, a tam pięknie

Zgłoś
Avatar
C................0 2020-08-30, 10:18 1
ManiacGregor napisał/a:

Yw tego nie rozumiecie, bo głupich jest więcej. Gdybyście byli traktowani gorzej od setek lat, też w końcu byście pękli. Tylko, że Polacy to cipy i nigdy takiego protestu nie zrobią. Właśnie skradziono polskim podatnikom około 600mln zł a jedyna osoba powiązana z tym to szumowski. Ludzie, spójrzcie na swoje podwórko.
Ahh ci pedalarze, gorsi ca bo co? Bo tobie debilu udało się nauczyć od deski do deski i zdać prawko to już od pedalarze ludzi wyzywasz.
Ludzie, weźcie się ogarnijcie. LGBT nic nikomu złego nie zrobiło, a jeżeli obraża was bardziej flaga na pomniku od gwałcenia dzieci przez księży pedofili to macie coś nie tak z psychiką



oooo widać po postach że nie dość że wielbiciel pedalarzy to jeszcze kurwa kochająca pedałów, jak tam pękające dupsko lewaku ? wypierdalaj wielbicielu lgbtrtvagd idz lykaj sperme biedronia cwelu
Zgłoś
Avatar
parolpl 2020-08-30, 11:36
W ogóle co to robi na sadolu, a nie na allegro czy gdzieś. Było kilka razy jakieś akcje sponsorskie jutuberów. A to co, kolejna (nie mam nic przeciwko temu by strona zarabiała, tylko pytam z ciekawości)?
Zgłoś