18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Przepaliło styki - popularne w ostatnich 24h
Avatar
siewie 2024-06-22, 21:05 1
I tak se poszedł pierdolony jutro wroci może się uda powinno się takie kurwy rozrywać autami na pół
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-22, 21:06 1
Alkohol, opony od wózka, zapalniczka i jazda
Zgłoś
Avatar
LLime 2024-06-22, 22:39 1
Tyle byków i żaden mu w mordę nie wyjebał.. banda pedałów. A ten ostatni tylko rączki potrafił podnieść, ciekawe czy tak samo by zrobił jakby mu do domu weszli..
Zgłoś
Avatar
dracov6664 2024-06-22, 23:43 2
Dlatego przy wyjściu powinien stać regał z tanimi winami żeby nimi napierdalać złodupców.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-06-22, 23:55
Kopernik2080 napisał/a:

Właśnie czytałem artykuł, że w USA największe sieci zamykają sklepy np. Walmart... Powód przynoszą straty... dlaczego przynoszą straty? bo ich okradają...


Nie do końca. Przynoszą straty bo jest ich za dużo. Walmart redukuje ilość sklepów w jednych lokalizacjach, ale w innych nie ma bo tam właściwie monopol i żadnych innych nie ma w okolicy 50-100 mil. Dodatkowo po COVIDzie dużo sklepów zaczęła oferować dostarczanie produktów do domu. Amazon też się dołączył.
Zgłoś
Avatar
kampton 2024-06-23, 19:13
Bluza BAPE shark pewnie tez zajebana
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-06-24, 13:12
patmon napisał/a:

Masz i popatrz, jedna chuda i sprytna małpa jak prawie potrafi sobie poradzić z grupką ludzi, gdzie ty, czy ja i wiele setek innych ludzi spłonęli byśmy ze wstydu, że cię zlapali, że nagrywają, że w ogóle wpadł ci pomysł taki do głowy, żeby kraść na żywca w sklepie i obiekcie pełnym kamer, akurat dziś się nie udało. Jak widać tą małpę guzik to obchodzi i później lub najdalej jutro na spokojnie wróci, walczył o ten wózek z dobrami tak jakby uczciwie za niego zapłacił. Rozpierdala mnie zgniły zachód ze stanami na czele, gdzie te spierdolone umysłowo i cieleśnie małpie stada grasują tak właśnie opierdalając markety po kilkanaście razy dziennie, gdzie w końcu biznes upada na ryj i gigant zamyka obiekt, wówczas te wspomniane wyżej plugawe szympansów czarcie pomioty wylęgają na ulicę robić kolejny rozpierdol, bo im kurwa sklepik zamknęli i nie mają teraz gdzie chlebka i mleczka kupić swoim małpiątkom.



Ciężko takiego pokonać, murzyni są silniejsi przedstawiciele innych ras
Zgłoś