18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
🔥 Tylko nie chuju! - popularne w ostatnich 24h
Avatar
DeLux 2024-06-22, 13:35 4
Jak to się nie udało? Jutro wróci.
Próba kradzieży, bijatyka bez konsekwencji?
Zgłoś
Avatar
patmon 2024-06-22, 13:43 39
Masz i popatrz, jedna chuda i sprytna małpa jak prawie potrafi sobie poradzić z grupką ludzi, gdzie ty, czy ja i wiele setek innych ludzi spłonęli byśmy ze wstydu, że cię zlapali, że nagrywają, że w ogóle wpadł ci pomysł taki do głowy, żeby kraść na żywca w sklepie i obiekcie pełnym kamer, akurat dziś się nie udało. Jak widać tą małpę guzik to obchodzi i później lub najdalej jutro na spokojnie wróci, walczył o ten wózek z dobrami tak jakby uczciwie za niego zapłacił. Rozpierdala mnie zgniły zachód ze stanami na czele, gdzie te spierdolone umysłowo i cieleśnie małpie stada grasują tak właśnie opierdalając markety po kilkanaście razy dziennie, gdzie w końcu biznes upada na ryj i gigant zamyka obiekt, wówczas te wspomniane wyżej plugawe szympansów czarcie pomioty wylęgają na ulicę robić kolejny rozpierdol, bo im kurwa sklepik zamknęli i nie mają teraz gdzie chlebka i mleczka kupić swoim małpiątkom.
Zgłoś
Avatar
Lucar1 2024-06-22, 14:09 4
niestety ale udalo sie malpie wyjsc bez nalezengo wpierdolu..
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-06-22, 15:36 4
ponieważ hameryka to pojebane państwo i czarnuch dostanie wpierdol to jeszcze ich oskarży i znowu wszyscy będą klękać przed bambusami
Zgłoś
Avatar
Kopernik2080 2024-06-22, 15:55 15
Właśnie czytałem artykuł, że w USA największe sieci zamykają sklepy np. Walmart... Powód przynoszą straty... dlaczego przynoszą straty? bo ich okradają... ciekawe kto może ich tak bezczelnie okradać...
P.S. W artykule napisano "przestępcy" - ale ja wiedziałem, że to czarni
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2024-06-22, 16:33 4
Jaka zawzięta małpa, łatwo mnie odpuszcza. Dla pewności powinno się na nim wykonać karę śmierci na wszelki wypadek jak by miał wrócić
Zgłoś
Avatar
GrubyKleks 2024-06-22, 17:23 3
małpy zasrane
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-06-22, 18:32 2
Raz w mordę wypłacić i skrępować do przyjazdu policji.
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2024-06-22, 18:46 4
Jebana małpa do utylizacji! Szmata jeszcze na końcu pluje z tej śmierdzącej mordy! Małpi odpad
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-06-22, 19:06 2
Po co zabijać? Wydłubać oczy i oberżnać chuja z jajcami na wszelki wypadek.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-06-22, 19:12 1
Poszedł do apteki. Naćpa się tabletkami
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-06-22, 19:57 1
Znając życie: pierdylion razy spierdalał z towarem nie płacąc, a to był ten jeden jedyny raz, gdy chciał na legalu podjechać do kasy i zapłacić.
Interweniujący po 5 lat ciupy, milion odszkodowania i mega hejt w mediach, że rasiści.
Zgłoś
Avatar
Lam3rZ 2024-06-22, 20:11 4
chcialbym dozyc czasow, kiedy to ludzie uznaja ze smoluchy to nie ludzie (tak jak ciapaci brudasy itp) i zaczna ich spowrotem wykorzystywac do ciezkich prac, a nie dawac wiecej praw niz ma bialy czlowiek...
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2024-06-22, 20:13 4
Myślę że w pewnym monecie takie ścierwa będą odstrzelane z cichym przyzwoleniem, a świadkowie nie będą pamiętali kto strzelał...
Zgłoś