18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Kot morderca.
poligon6 • 2019-12-06, 14:30
Kot wskoczył do wózka i udusił 9-miesięczne niemowlę

Do tragedii doszło w rejonie lipowieckim obwodu winnickiego na Ukrainie. 22-letnia Snezana zostawiła przed domem wózek, w którym spała jej 9-miesięczna córka. Gdy po kilku chwilach wróciła, aby sprawdzić, czy z dzieckiem wszystko w porządku, zauważyła wyskakującego z wózka kota. Dziecko było martwe.

- Dziecko było dobrze ubrane. Kiedy przyjechaliśmy, wciąż było ciepłe. Znaleźliśmy je w stanie śmierci klinicznej – poinformowała pielęgniarka Halyna Zakharchuk.

Według policji, kot wskoczył do dziecięcego wózka, bo chciał się w nim ogrzać. Następnie położył się na twarzy śpiącego niemowlęcia, w wyniku czego nie mogło ono oddychać.

A wam jakie psikusy w tym roku zrobiły domowe zwierzaki?

https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Kot-udusil-niemowle.-Zwierze-wskoczylo-do-dzieciecego-wozka

2019-12-06, 21:48
patitati napisał/a:

Poligon draniu, fantastyczny temat - miód na moje serduszko. Piwko dla kota. Teraz tylko czekać na lamenty p*zdowatych tatusiów wczuwających się w rolę.



Jeszcze jak kiedyś bawiły mnie te twoje prowokacje, to już się to nudne robi. Wysil się trochę i zaskocz nas następnym razem. Trzymam kciuki.

2019-12-06, 22:09
MaciejLubicz napisał/a:

Kot został już zatrzymany



Do kontekstu sytuacji ten bardziej pasuje:




2019-12-06, 22:42
SupremeLeader napisał/a:

Wysil się trochę



"Tego akurat nie mogę dla Ciebie zrobić"

2019-12-06, 23:28
Moja siora miała dziś poj***ną akcje. Labrador zgniótł łeb kotełowi bo mu zaglądał do michy, z tego co mówiła w sekundę kota nie było ani nawet nie kwiknął.

2019-12-07, 00:44
Pozdrawiam kociary, które ubóstwiają swoje kotki ponad wszystko - bo są ładne, a na pewno nie wierne. A jak facet oceni laskę z wyglądu to już jest podłą świnią.

2019-12-07, 13:10
matikesi napisał/a:

Moja siora miała dziś poj***ną akcje. Labrador zgniótł łeb kotełowi bo mu zaglądał do michy, z tego co mówiła w sekundę kota nie było ani nawet nie kwiknął.



Miska piwa dla labradora :-> zachował instynkt :-o Wspaniałe psy, mądre i łatwe do ułożenia. Zawsze mam uśmiech na twarzy gdy ktoś obcy wchodzi na podrowko a piesek biegnie do niego szczekając jak prawdziwy agresor :evil: Agresji w tym nie ma ale mi daje sygnał, że coś jest nie tak oraz nie muszę się martwić, że upie**oli rękę listonoszowi jak popie**olony pitbull czy amstaff :!: Wystarczy krzyknąć zostaw, leż i piesek nagle spokojny :-P

2019-12-07, 13:39
Ale k***a wał. Ukraińcy mają we kri zabijanie niemowląt, więc milicja przymknęła oko na tą śmieszną wersję wydarzeń.

2019-12-07, 14:29
Napisałem komentarz do j***nego debila patich*j na górze komentarzy i jakiś moderator p*zdA usunął mój post a post tego psychopaty dalej wisi. Poj***ło was tam w tej moderacji?

2019-12-07, 15:52
Imperator_Jan, Wyluzuj trochę, bo nie chodziło o Twój wpis, tylko o ten który zacytowałeś.

Xs...........33
2019-12-08, 02:12
Nienawidzę kotów, z każdym tematem na Sadisticu ta nienawiść się pogłębia.

2019-12-09, 14:07
racing napisał/a:

Miska piwa dla labradora zachował instynkt Wspaniałe psy, mądre i łatwe do ułożenia. Zawsze mam uśmiech na twarzy gdy ktoś obcy wchodzi na podrowko a piesek biegnie do niego szczekając jak prawdziwy agresor Agresji w tym nie ma ale mi daje sygnał, że coś jest nie tak oraz nie muszę się martwić, że upie**oli rękę listonoszowi jak popie**olony pitbull czy amstaff Wystarczy krzyknąć zostaw, leż i piesek nagle spokojny



Nie zesraj się z tym swoim gównojadem. ch*j mu w dupę i kaszanka. Koty są zajebiste a psy to k***y i cwe*e.

Xson33333 napisał/a:

Nienawidzę kotów, z każdym tematem na Sadisticu ta nienawiść się pogłębia.



Bo jesteś tępym ch*jem. Ja psów po prostu nie lubię bo też są tępymi ch*jami. Ale żeby nienawidzić? Jakiegoś zwierzaka bo nie jest k***ą lizusem sp***oliną? To trzeba mieć zdrowo nasrane pod kopułą.