18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
Avatar
T................h 2013-07-21, 8:33
Elanez napisał/a:

Kot mojej siostry spadł z 3 piętra na beton i nawet śladu nie było ;D



Po kocie czy po betonie?
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-07-21, 8:42
ja pierdole... szkoda kociaka
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2013-07-21, 9:54
jebańcu do weterynarza z kotkiem nie foty mu robisz ,biedna kicia
Zgłoś
Avatar
MetiK 2013-07-21, 10:06 4
Z całym szacunkiem dla kota, ale mam bekę z tych zdjęć. Chodzi taki z wkurwioną miną, i jeszcze mu cieknie, jakby mu kto dopierdolił
Zgłoś
Avatar
Fanatyk1899 2013-07-21, 10:13
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
lwRazor 2013-07-21, 10:25 2
@up zamknij mordę i przestań się pulatać pajacu ^^ Musisz być dobrym przychlastem jak porównujesz kota do człowieka to raz, po dwa pewnie jesteś jakimś nieukiem skoro nie czytałeś tego co gościu pisał, po trzy informuję cię, że ja takie sierściaste gówno jak koty uwielbiam uczyć latać... z buta

Jebany sierściuch tak się nawciągał fety, że aż z klamy mu poszło
Zgłoś
Avatar
wedzio 2013-07-21, 10:49
chyba każdego właściciela kot coś wywinął, mój akrobata spadł z czwartego piętra, gratis został jeszcze pogryziony przez jakiegoś kundla po lądowaniu, ale ogólnie na szczęście bez żadnych większych obrażeń fuksiarz
Zgłoś
Avatar
dupelek 2013-07-21, 11:52 4
Mój skubaniec wypadł z 8 piętra . Szczerze to nawet nie wiedziałam kiedy to się stało, jakoś nie było go przez jakiś czas i zaczęłam go szukać nigdzie go nie było a zauważyłam, że okno w pokoju było otwarte, patrze na dół, a tam sobie siedzi kicia przy murku.Nie wiem na co spadł bo jedyną możliwością była albo trawa albo beton obok schodów . Diagnoza złamana miednica,a najlepsze w tym wszystkim to to, że on musiał chodzić ze złamaną miednicą bo wet nie mógł jej w żaden sposób zabezpieczyć. Nie wskakiwał na nic przez calutki miesiąc. Ale póki co ma się dobrze mały samobójca.
Zgłoś
Avatar
necroorcen 2013-07-21, 11:55 5
Nazwij go Magik teraz :p
Zgłoś
Avatar
slodkacholera 2013-07-21, 12:16
moj spadl z 4 pietra (oczywiscie sam ) rozejzał sie w kolo i uciadl na trawniku , czekal na mnie
Zgłoś
Avatar
woland 2013-07-21, 12:49 2
lwRazor napisał/a:

@up zamknij mordę i przestań się pulatać pajacu ^^ Musisz być dobrym przychlastem jak porównujesz kota do człowieka to raz, po dwa pewnie jesteś jakimś nieukiem skoro nie czytałeś tego co gościu pisał, po trzy informuję cię, że ja takie sierściaste gówno jak koty uwielbiam uczyć latać... z buta

Jebany sierściuch tak się nawciągał fety, że aż z klamy mu poszło



Haha, nie ma to jak pizda, która wyżywa się na zwierzętach, bo nie odda i jeszcze się tym chwali w necie. Może przynajmniej spróbowałbyś się zmierzyć z czymś na swoim poziomie intelektualnym np. amebą? albo przynajmniej z kimś swojej postury np. drugim człowiekiem? sam z chęcią nauczyłbym cię latać
Zgłoś
Avatar
Locorooco 2013-07-21, 12:50
Fail ! Mój skakał z 4 piętra kilka razy i nic mu się nie działo..... No chyba, że twój kot nie jest kotem tylko jakąś jego marną podróbką. Przyznaj się, specjalnie mu dałeś z fronta, żeby wstawić tutaj te zdjęcia.
Zgłoś
Avatar
SirMalin 2013-07-21, 12:59
Kocur moich dziadków spadł niedawno z 11 piętra na trawnik w jakieś kwiaty, gdzie byłą miękka ziemia, przeżył upadek, ale miał połamane żebra, któreś z kolei przebiło mu jakiś organ i zdechł biedaczek podczas próby leczenia.
Zgłoś
Avatar
Kamil90rts 2013-07-21, 13:01
Kurwa na tym portalu tez rzadzi glupota i ignorancja jakis pierdolony kot z krwawiacym nosem ma ponad 200 piw i 40 kilka komentarzy a film z rekonstrukcji rzezi wolynskiej gdzie zginelo ponad 100tys naszych rodakow ma 5 piw i 3 komenty z czego jeden moj. myslalem ze tu jest inaczej ale widze ze te strone tez zaczyna przejmowac gimbusiarnia i powaznych ludzi jest tu bardzo malo
Zgłoś
Avatar
Elalex 2013-07-21, 13:19
Kurwa...swego czasu też miałem fajnego sierściucha...Sam kutasa butelką ze smoczkiem wykarmiłem, kutas wstawał o 5 rano to i ja wstawałem żeby go nakarmić...Wyrusł jebany i był zajebisty , tyle że w moim przypadku samochód go pierdolnoł ;_;
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie