18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
djpyza 2021-07-25, 21:26
35i napisał/a:

Wszystko fajnie, tylko, że pierwsze sztuki stworzono w 2009 roku i kozacy go nie wyprodukowali. Jak ja nienawidzę określeń typu kozak, igła i.t.p. Kojarzą mi się tylko z przysłowiowym Mirkiem, handlarzem szrotem.



jak ci stara mówi podaj igłę bo chcę ci zacerować porwane majty to kojarzy ci się z januszem ? to ostro masz w bani.
Zgłoś
Avatar
35i 2021-07-25, 21:33
djpyza napisał/a:

jak ci stara mówi podaj igłę bo chcę ci zacerować porwane majty to kojarzy ci się z januszem ? to ostro masz w bani.



Wy tam na Podlasiu, majty cerujecie?
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-07-25, 22:40
35i napisał/a:

Wy tam na Podlasiu, majty cerujecie?



nie kupujemy nowe jak nie rozumiałeś co up napisałem to wybacz.. albo jesteś po prostu mało inteligentny.
Zgłoś
Avatar
Stockshark 2021-07-25, 23:36
Halman napisał/a:

choć kocham lotnictwo przyznam wyjątkowo; nawet ciekawe. I przy okazji chciałbym mocno zaznaczyć; człowiek niczego nowego nie wynalazł; kopiuje tylko wypracowane rozwiązania przyrody moje drogie dzieci.



Co tu pierdolisz: internet
Zgłoś
Avatar
35i 2021-07-26, 4:09
djpyza napisał/a:

nie kupujemy nowe jak nie rozumiałeś co up napisałem to wybacz.. albo jesteś po prostu mało inteligentny.



Jedyne co zrozumiałem to to, że masz niedojebanie mózgowe albo czytasz bez zrozumienia. Nie widzę związku, ale skoro już piszesz o porwanych majtach i Januszu, to musiałeś mieć trudne dzieciństwo. Rozumiem, że to imię Twojego wujka.

No dobra wytłumaczę Ci. Chodziło mi o to,że igła jest przyrządem do szycia, a nie stanem technicznym pojazdu. Nie chciałem Cię pogrążać, ale widzę postępujące samozaoranie.
Zgłoś
Avatar
Xenon 2021-07-26, 4:15
Jak to jest kurwa delfin
Zgłoś
Avatar
EvilDick 2021-07-26, 5:19 2
Zabawka fajna, ale i niebezpieczna. Przy szybkości 100km/h na wodzie to prawdziwy killer. Mam nadzieję, ze nie zrobią z tego atrakcji turystycznej do wypożyczania nad Bałtykiem, bo jak się dorwą najebusy to.. w sumie to niech się dorywają. Sadol czeka.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2021-07-26, 12:34
Totalnie bezużyteczne jako pojazd. Najwyżej zabawka.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2021-07-26, 18:18
No tak, tylko takie hmm nudne trochę. Ale jest w tym tkwi potencjał, na bank można tym nieźle w coś przypierdolić i wtedy czekamy na filmik.
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2021-07-27, 0:39
kurwa na kwejka wszedlem...
Zgłoś
Avatar
drabi1 2021-07-27, 22:28
Mało wiemy o życiu!!!!
Zgłoś