18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
joeblacktwo 2021-07-25, 17:48 7
U nas najbardziej popularny model to waleń

Zgłoś
Avatar
Halman 2021-07-25, 17:49 4
choć kocham lotnictwo przyznam wyjątkowo; nawet ciekawe. I przy okazji chciałbym mocno zaznaczyć; człowiek niczego nowego nie wynalazł; kopiuje tylko wypracowane rozwiązania przyrody moje drogie dzieci.
Zgłoś
Avatar
35i 2021-07-25, 17:58 3
Wszystko fajnie, tylko, że pierwsze sztuki stworzono w 2009 roku i kozacy go nie wyprodukowali. Jak ja nienawidzę określeń typu kozak, igła i.t.p. Kojarzą mi się tylko z przysłowiowym Mirkiem, handlarzem szrotem.
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2021-07-25, 18:07 4
Halman napisał/a:

chciałbym mocno zaznaczyć; człowiek niczego nowego nie wynalazł; kopiuje tylko wypracowane rozwiązania przyrody moje drogie dzieci.



No spoko... Tylko spotkałeś się kiedykolwiek z przypadkiem, kiedy ktoś twierdził, że "człowiek wynalazł latanie/pływanie etc."? (zapewne znaleźli by się jacyś debile, ale to zdecydowana mniejszość) Walnąłeś oczywistą oczywistość - człowiek wynajduje urządzenia/przedmioty/maszyny, które umożliwiają mu czynności/działania, do wykonywania których natura go domyślnie nie przystosowała - to odróżnia nas od reszty zwierząt...
Zgłoś
Avatar
garota 2021-07-25, 18:14 1
Rekin wodny...ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-07-25, 18:18 1
Lololoney napisał/a:

Walnąłeś oczywistą oczywistość - człowiek wynajduje urządzenia/przedmioty/maszyny, które umożliwiają mu czynności/działania, do wykonywania których natura go domyślnie nie przystosowała



to nie jest tak jednoznaczne jak to zakreśliłeś; pomyśl choćby o lotach komicznych... człowiek ma coś więcej zakodowane.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-07-25, 18:25 1
Ściągnęli pomysł z japońskiego kaitena.
Zgłoś
Avatar
PoProstuNIKT 2021-07-25, 18:34 2
Halman napisał/a:

to nie jest tak jednoznaczne jak to zakreśliłeś; pomyśl choćby o lotach komicznych... człowiek ma coś więcej zakodowane.



pierdolisz człowiek się różni od zwierząt tym że ma dużo bardziej rozwiniętą wyobraźnię, abstrakcyjne myślenie itp. po prostu umysł. zwierzęta też potrafią być np. złośliwe, czuć radość smutek itp. ale w mniejszym stopniu jest to skomplikowane. To że nie znamy innego podobnie rozwiniętego gatunku czyni nas istotami na szczycie łańcucha pokarmowego, przynajmniej tu na ziemi
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-07-25, 18:34
Nie ten serwis kolego.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-07-25, 18:50
ecnart napisał/a:

pierdolisz człowiek się różni od zwierząt tym że ma dużo bardziej rozwiniętą wyobraźnię, abstrakcyjne myślenie itp. po prostu umysł



no no no.. ciepło, ciepło... dajesz...
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-07-25, 18:51
Halman napisał/a:

to nie jest tak jednoznaczne jak to zakreśliłeś; pomyśl choćby o lotach komicznych... człowiek ma coś więcej zakodowane.



Loty komiczne uprawiają też inne zwierzęta, np koty jak się jebna w obliczeniach

Natomiast co do tego... Czegoś.... Już skutery wodne są mega wkurwiające dla dowolnego innego użytkownika wód. Coś jak motorzysci dla Ciebie. A ten łodziocoś to już finał boss dla każdego, kto chce w spokoju odpocząć nad wodą. Mam nadzieję, że zdechnie wraz z pomysłem.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2021-07-25, 18:59 3
sothis napisał/a:

Natomiast co do tego... Czegoś.... Już skutery wodne są mega wkurwiające dla dowolnego innego użytkownika wód. Coś jak motorzysci dla Ciebie. A ten łodziocoś to już finał boss dla każdego, kto chce w spokoju odpocząć nad wodą. Mam nadzieję, że zdechnie wraz z pomysłem.



Ludzie wypoczywają na różne sposoby i nie można odbierać im możliwości realizowania swoich pasji i hobby, tylko dlatego że może to kogoś irytować.
Jak jesteś kierowcą to często drażnią cię pedalarze, ale to nie powód żeby zabronić jazdy rowerem.
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-07-25, 19:36 18
Halman napisał/a:

choć kocham lotnictwo przyznam wyjątkowo; nawet ciekawe. I przy okazji chciałbym mocno zaznaczyć; człowiek niczego nowego nie wynalazł; kopiuje tylko wypracowane rozwiązania przyrody moje drogie dzieci.



jakie gimnazjalne rozkminy. kto tam teraz tym kontem zarządza, że od 3 tygodni same suchary? nowy stażysta?

Zgłoś
Avatar
chico35 2021-07-25, 21:15 1
wiesz ciemniaku że film jest z 2019 roku , reasumując - stare
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie