18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pppmix 2022-04-01, 8:56 11
Jeszcze w trąbę powinien dostać ten co go popuszczał w kapturze,tak dla zasady.
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-04-01, 11:35 8
pppmix napisał/a:

Jeszcze w trąbę powinien dostać ten co go popuszczał w kapturze,tak dla zasady.



No i teraz mam zagwozdkę. Dwie rzeczy nazywać można trąbą. Zakładam, że jesteś człowiekiem honoru i miałeś na myśli nos

Zgłoś
Avatar
Figlarz_ 2022-04-01, 12:21 7
Nigdy nie wyjdę z podziwu do tych jebanych drących pizde jak małpy czarnuchow. Co to kurwa im daje? Że niby czuja się jak u siebie, w zoo?
Zgłoś
Avatar
KrólOrtalionu 2022-04-01, 12:48 4
Uwielbiam takie filmiki jak pseudo kozaczki dostają wpierdol. Miód na oczy, tir piwa dla tego chłopaka.

Jak podrośnie trochę z tymi piwami.... ha ha
Zgłoś
Avatar
Xardas132 2022-04-01, 17:14 12
Prawidłowa reakcja widowni, nie chodzi mi o krzyki jak w zoo, tylko zazwyczaj w takich sytuacjach gdy oprawca dostaje wpierdol to zaraz się ktoś rzuca, żeby skończyć bójkę mimo, że ignorował gdy wcześniej ofiarą była poniżana kilka minut. Tutaj jednak zadziało się coś, co powinno być normą czyli szybki wpierdol i na koniec brawa za piękny występ.
Zgłoś
Avatar
Baldzi 2022-04-01, 20:31 4
Xardas132 napisał/a:

Prawidłowa reakcja widowni, nie chodzi mi o krzyki jak w zoo, tylko zazwyczaj w takich sytuacjach gdy oprawca dostaje wpierdol to zaraz się ktoś rzuca, żeby skończyć bójkę mimo, że ignorował gdy wcześniej ofiarą była poniżana kilka minut. Tutaj jednak zadziało się coś, co powinno być normą czyli szybki wpierdol i na koniec brawa za piękny występ.



To obejrzyj do końca. Już leciał na niego jakiś pedau
Zgłoś
Avatar
pixastudio 2022-04-01, 21:45
Widzę, że w szkołach niewiele się zmieniło od moich czasów
Zgłoś
Avatar
NET366 2022-04-02, 9:44
Moim skromnym zdaniem powinien go jeszcze skopać na glebie. Tak aby pizdeczka zapamiętała do końca życia.
Zgłoś
Avatar
zelek19 2022-04-03, 14:22
Szczęśliwe zakończenie
Zgłoś
Avatar
Eryk88896 2022-04-08, 8:13
Xardas132 napisał/a:

Prawidłowa reakcja widowni, nie chodzi mi o krzyki jak w zoo, tylko zazwyczaj w takich sytuacjach gdy oprawca dostaje wpie**ol to zaraz się ktoś rzuca, żeby skończyć bójkę mimo, że ignorował gdy wcześniej ofiarą była poniżana kilka minut. Tutaj jednak zadziało się coś, co powinno być normą czyli szybki wpie**ol i na koniec brawa za piękny występ.



zadzialalo sie tak bo zwyciezyl mniejszy to 1. I zadzialalo sie tak bo nie bylo tam kobiety xD
Zgłoś