18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Kozaki w Audi
wairk • 2014-01-06, 0:35
Panowie w Audicach królowie szos. Najbardziej przykre jest to, że czarne Audi jechało spokojnie do czasu, gdy zostało wyprzedzone przez srebrne. Oczywiście godność nie pozwoliła by dalej zostać w tyle i trzeba było go gonić...

przejście: 200zł + 10 pkt
podwójna ciągła: 200zł + 5pkt



Nie mam nic ani do Audi, ani do BMW, bo nie można generalizować, ale niestety większość ludzi jeździ nimi tak jak na filmikach to widać. To, że nic nie jechało z naprzeciwka i że nie było w pobliżu pieszych to dla mnie żadne usprawiedliwienie, tym bardziej jak jedzie się w korku i i tak za wiele się nie ugra takimi durnymi manewrami.

Mój pierwszy post, materiał własny.
Zgłoś
Avatar
timmy77 2014-01-07, 23:48 1
Jak byś miał takie audi też byś zapierdalał, a golfiarzy trójkarzy żal dupę ściska że nie mogą 50 w mieście przekroczyć, bo zanim się ze świateł rozpędzą, to po kilometrze trzeba znów zwalniać... Kurwa w dupe se wsadźcie cie filmiki. Osobiście jak by moją jazdę ktoś wysłał na komendę a znalazł bym to na necie to zrobił bym wszystko co w mojej mocy, żeby znaleźć kutasa i mu osobiście wpierdolić, a na pewno na YT by wrzucił albo gdzieś się pochwalił, gdzie ładnie po mailu dało by radę dojść do facebooka albo innego fotosika. Jak to mówią, że większe zaufanie można mieć do pirata, niż do ciamajdy za kierownicą.
Zgłoś
Avatar
darek12121 2014-01-08, 9:38
Dużo z was broni kierowców z Audi, ale gdyby jechały tam 2 samochody BMW to komentarze były by całkowicie inne.
Zgłoś
Avatar
blizniak 2014-01-08, 13:16 1
uuu spinacie się jak przedszkolaki na zachrystii. Jechał czym jechał, Audi, BMW co to za różnica, wiadomo Audi lepsze na Polskę, bo nie rdzewieje, BMW można bokiem polatać itd. Nie wierzę, że jak się nie przesiedliście z 75km na coś mocniejszego to Wam się takie akcje nie trafiły, a reszta hejterów co nie przekroczyła 100KM podejrzewam nie wie o co kaman, ale krzyczy razem z tłumem, mój ból dupy skończony dziękuje(jeżdżę Audi, starym w gazie, quattro 170KM, pozdrawiam napinaczy w astrah, kolfah i mondełah)
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-01-08, 22:28
darek12121 napisał/a:

Dużo z was broni kierowców z Audi, ale gdyby jechały tam 2 samochody BMW to komentarze były by całkowicie inne.



Gówno prawda. To taka cecha narodowa, że będę jebać na wszystkich w samochodach droższych od kraty browara, czytaj: zajeżdżonej i zagazowanej Hondy, albo Golfa TDI.
Zgłoś