18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kozaki w Audi
wairk • 2014-01-06, 0:35
Panowie w Audicach królowie szos. Najbardziej przykre jest to, że czarne Audi jechało spokojnie do czasu, gdy zostało wyprzedzone przez srebrne. Oczywiście godność nie pozwoliła by dalej zostać w tyle i trzeba było go gonić...

przejście: 200zł + 10 pkt
podwójna ciągła: 200zł + 5pkt



Nie mam nic ani do Audi, ani do BMW, bo nie można generalizować, ale niestety większość ludzi jeździ nimi tak jak na filmikach to widać. To, że nic nie jechało z naprzeciwka i że nie było w pobliżu pieszych to dla mnie żadne usprawiedliwienie, tym bardziej jak jedzie się w korku i i tak za wiele się nie ugra takimi durnymi manewrami.

Mój pierwszy post, materiał własny.
Zgłoś
Avatar
M................x 2014-01-07, 19:22
Ogólnie w Polsce znaki są chujowo poustawiane, linie nie widoczne, nie odblaskowe, przejścia nie namalowane, w terenach zabudowanych oświetlenie jedynie oślepia a nie oświetla, wszystko robione na odwal.
Zgłoś
Avatar
ZiemniakSadola 2014-01-07, 19:27 1
mrlewy napisał/a:

Co to za moda na wrzucenie nagrań ludzi popełniających wykroczenia?
Rozumiem jak ktoś nagra na kamerce wypadek, meteoryt, downa ruchającego drzewo czy jakieś inne ciekawe zjawisko drogowe. No ale wrzucanie filmików na których ktoś popełnił wykroczenie? No proszę Was. Jak czujecie, że takie zachowania należy piętnować to wyślijcie materiał z opisem na policję i tyle, ale nie zakładajcie kolejnego tematu na sadolu. Serio


najczęściej jeśli dostanie mandat to zapłaci i ma wyjebane a w internecie nic nie ginie i może trochę się zastanowi zanim następny raz to zrobi
Zgłoś
Avatar
colboy20 2014-01-07, 19:41 1
Ja pierdole konfidenci co to komuna wraca i donosy byście tylko robili, kręcili filmy i na policje wysyłali. Chuj wam do tego ma czym to zapierdala. Autor pewnie ból dupy bo jedzie tico albo lanosem
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-01-07, 20:05 1
Chłopaki w Audi, chłopaki w BMW. Nie wiem, czy to zazdrość, bo jakoś nie widać filmów z cebulakami w japońcach, którzy stanowią większość na drodzę i nie takie numery odpieradalają. Nie bez znaczenia jest chyba też fakt, że większość tych zakompleksionych filmików realizowana jest z prawego pasa, ewentualnie prawej skrajni. Chłopaki, przełączcie z LPG na benzynę i też nieraz poszalejcie!
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2014-01-07, 20:32 3
Zarąbisty film. Masz może jakieś z wjazdem na późnym żółtym?? Interesują mnie buraki z Opli i Seatów.
Zgłoś
Avatar
kazzek94 2014-01-07, 20:38
jak mają czym to cisną- proste
Zgłoś
Avatar
femi666 2014-01-07, 20:40 1
Szczerze? Komuna, tam tez sąsiad na sąsiada donosił. Ale młodzież dziś tego nie zna i dla nich to praworządność. Fajnie. Nagrywajcie dalej te swoje śmieszne filmiki "dla przestrogi" z czystej zazdrości, niech wam ta wasza żółć zawiści wątrobe przepali. Jak można zgłosić człowieka, który normalnie wyprzedza. Żaden facet by tego nie zrobił bo ma jaja i rozumiałby wyprzedzających z jajami. Te filmiki i nie mowie tu o potraceniach, czerwonych i takich skrajnościach ale o zapierdalaniu, nagrywają totalne PIZDY co jaja to u ojca przy karmieniu widzieli. Jeżdżące trupami, bez jajeczne, konfidenckie cioty. Życzę zdrowia.
Zgłoś
Avatar
o................e 2014-01-07, 20:46
kazzek94 napisał/a:

jak mają czym to cisną- proste


no taka prawda...
jak człowiekowi przy 110 kierownicą zaczyna majtać to inna bajka ,jeździ normalnie
Zgłoś
Avatar
Tajulek 2014-01-07, 21:08
wairk napisał/a:

bo nie można generalizować



A więc Twoim zdaniem nie każdy muzułmanin gwałci codziennie kozy i jest fundamentalistą/radykałem? Czytaj: nie jesteś jednym z tych faszystów stanowiących 95% użytkowników sadistica?
Zgłoś
Avatar
e................x 2014-01-07, 21:11
Śmiało, jeździjcie tak wszyscy, zero wyobraźni zapierdalając przy przejściu dla pieszych. Poczytajcie w jakim miejscu dochodzi najczęściej do potrąceń pieszych... obyście nie musieli z płaczem potem wylewać swoich żalów jak nie daj boże ktoś ze znajomych, a może nawet z rodziny, zasili te statystyki.

Nie jeżdżę tyle co krawaciarz kilka postów wcześniej, jednak poruszając się raz na jakiś czas naszą krajową siódemką, za każdym razem widzę kilka sytuacji kiedy o włos nie doszło do wypadku. Na szczęście nas to nie dotyczy, my możemy zapierdalać, reszta nie potrafi... pomyślało 100% kierowców
Zgłoś
Avatar
Chuck_Taylor 2014-01-07, 21:21 2
Buractwo to jest wstawianie takich filmikow a nie jazda tych kierowcow. Nie widzialem bezposredniego zagrozenia, owszem wg polskiego kodeksu ruchu drogowego popelnili wykroczenie ale kto z nas nie popelnia? Na polskich drogach jest duzo znakow "90" gdzie jazda taka predkoscia przecietnym samochodem jest najzwyczajniej niebezpieczna lub narysowana jest linia przerywana w miejscu gdzie jest beznadziejna widocznosc. W tym wszystkim trzeba miec troche rozumu, sa kierowcy co potrafia ocenic sytuacje na drodze a inni nie...
Zgłoś
Avatar
AleMasakra 2014-01-07, 21:44
Jeszcze trochę i każdy wyprzedzający na ciągłej odnajdzie się na sadistic. Czekam na nagrania kierowców jeżdżących bez pasów. A tak na serio, nie macie czegoś ciekawszego?
Zgłoś
Avatar
lilmuzynio 2014-01-07, 21:50
Ale się sracie - ma czym jechać to jedzie. W mojej subiektywnej ocenie ten w srebrnym trochę przesadził, bo przy takiej prędkości to już nic nie można zrobić jak np. ktoś wykona nieprzewidziany manewr (można być niezauważonym jadąc tak szybko).
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2014-01-07, 23:12 1
"Kozaki w Audi"
Panie jakie kozaki ???
Jeden to idiota a drugi to debil
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-01-07, 23:15
Pierwsze: Nie ma linii ciągłej na której audi wyprzedza. Dwa przejście dla pieszych na skrzyżowaniu tam nawet 5 metrów nie ma od skrzyżowania a pasy są. Ba nawet nie ma znaku o przejściu a jedynie przy przejściu.

"to czarne a8 dziwnie znajome. Rozszyfruje mi ktoś numery? "

Może pobierz sobie na kompa i odtwórz poklatkowo? Myślisz że ktoś poświęci pół godziny swojego życia bo Ty masz przeczucie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie