18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Kozaki w Audi
wairk • 2014-01-06, 0:35
Panowie w Audicach królowie szos. Najbardziej przykre jest to, że czarne Audi jechało spokojnie do czasu, gdy zostało wyprzedzone przez srebrne. Oczywiście godność nie pozwoliła by dalej zostać w tyle i trzeba było go gonić...

przejście: 200zł + 10 pkt
podwójna ciągła: 200zł + 5pkt



Nie mam nic ani do Audi, ani do BMW, bo nie można generalizować, ale niestety większość ludzi jeździ nimi tak jak na filmikach to widać. To, że nic nie jechało z naprzeciwka i że nie było w pobliżu pieszych to dla mnie żadne usprawiedliwienie, tym bardziej jak jedzie się w korku i i tak za wiele się nie ugra takimi durnymi manewrami.

Mój pierwszy post, materiał własny.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2014-01-06, 11:10 3
@up
w krajach cywilizowanych takie coś jest na porządku dziennym, oczywiście pierdolenie jacy to jesteście pokrzywdzeni bo ktoś wam nie da zapierdalać ile można po mieście, że nie możecie stanąć na środku drogi, bo te chuje ograniczają moją wolność, a przecież jest demokracja
no i trzeba pamiętać że w krajach zachodnich 90% łamiących przepisy to obcokrajowcy pracujący w tych krajach, bo człowiek cywilizowany jeździ zgodnie z przepisami, nieważne czy w VW czy w Astonie
Zgłoś
Avatar
enduroboy 2014-01-06, 11:22 5
kup makowca i do komendanta lec z tym nagraniem.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-01-06, 15:41
@makabrax
Dobrze gada, polać mu. Tylko że jak coś mnie nie dotyczy to mnie nie interesuje, widać u nich jest inaczej.
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2014-01-06, 16:19 1
W każdej marce znajdą sie debile. Niezależnie czy to audi, bmw, honda, vw, seat, opel, porshe, czy ssangyong. Niestety im większa ilość kucy pod maską tym większe prawdopodobieństwo, że za kółkiem siedzi idiota.
Zgłoś
Avatar
dziaraxx1 2014-01-06, 18:31
Ciekawi mnie tylko czy wy wszyscy jeździcie zgodnie z przepisami tłuke sie autem od 2000 roku na koncie mam 1 mandat 500zł za nie manie prawajazdy , obecnie jeżdżę 740I e 38 mieszkam w CZ po Polsce latam srednio raz w tygodniu , i nie mam nic do 300KM pod maską ale ja widze tych tłóków w golfach 3 fordach mondeo itp który zmusza swoją łupe do jechania 190km/h z czarnym dymem za dupą bo on zobaczył duże BMW to mnie tatuaże spływają do kostek .
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-01-06, 20:13 10
Nie chciałbym jechać za autorem tematu Kurwa nie widać żadnego samochodu na horyzoncie jadącego na przeciwnym pasie to czemu mieli nie wyprzedzać? Skonczyli manewr delikatnie po tym jak zaczęła się ciągła ( oczywiście jakaś spierodlina musiała wymyślić wysepki) A przejście? Olaboga w takich miejscach to pieszy ma uważać zeby sie pod samochod nie wpierodlic a nie kierowca, żeby jakiegoś ogóra nie rozwalcować
PS Co to kurwa jest, że każdy teraz tak na siebie sypie za nawet drobne wykroczenia. Rozumiem jak ktoś spowoduje wypadek, rozjedzie jakiegos niedojeba i spierodli z miejsca wypadku to ok. A tak to kurwa niedługo bedziecie latać na pały bo Wy mieliście na liczniku przepisowe 70, a ktoś Was wyprzedził...
Zgłoś
Avatar
MrTijomono 2014-01-06, 21:58 8
Problem w tym że jak masz te 300 czy więcej kucy pod maską i auto w dobrym stanie, możesz sobie na to pozwolić, i najczęściej takie auta mają ludzie doświadczeni jeśli chodzi o jazdę... Ale taka jazda zajechanym 25-latkiem to już jest debilizm totalny. Pracuję jako kierowca, średnio napierdalam 1800km tygodniowo i na dłuższych odcinkach krajówek jak ta na filmiku, takie manewry są na porządku dziennym ALE wypadków praktycznie brak, za to rozpierdalają się najczęściej gówniarze, którzy tłuką się starymi golfami, bumami, hondami i fiatami, którzy twierdzą, że drogę i auto znają lepiej niż własną pustą kieszeń...
Zgłoś
Avatar
Elsenar 2014-01-06, 23:11 8
Wyprzedzanie na prostej drodze przy dobrej widoczności, autorze filmu życzę Ci żeby ktoś Ciebie nagrał jak łamiesz przepisy.
Zgłoś
Avatar
fiase 2014-01-06, 23:49 1
będziesz miał takie autko, to pogadamy o łamaniu przepisów.
Zgłoś
Avatar
ryb3czek 2014-01-07, 18:32 3
A ja uwielbiam zapierdalać a was bolą dupy bo jak jedziecie autobusem do roboty to możecie tylko patrzeć się przez okno na fury..
Zgłoś
Avatar
gawel21050 2014-01-07, 18:33
to czarne a8 dziwnie znajome. Rozszyfruje mi ktoś numery?
Zgłoś
Avatar
kinko 2014-01-07, 18:41 1
Ktoś tu chyba pierwszy raz wyjechał poza miasto.
Zgłoś
Avatar
o................e 2014-01-07, 19:03 1
ma czym to zapierdala...inna sprawa to wieśniaki w golfach i inne buractwo tej maści gdzie ledwo 90 koni pod maską a gaz do oporu....ostatnio jechałem do Legnicy, fotoradarek ze 100m przede mną stoi, wlokę się te 50 a burak w golfie 3 mnie wyprzedza i leci z 80 przez wiochę, czy cykło fotkę nie wiem aczkolwiek mam nadzieję taka
Zgłoś
Avatar
daihat 2014-01-07, 19:06 1
Znak, że zbliża się skrzyżowanie, potem ciągła i wysepka. Czarne mogło najechać na ciągłą no i co? Jak dla mnie mógł ominąć nawet wysepkę z lewej strony jeśli nie spowodowało by to zagrożenia w ruchu. Znaki mają zapewniać bezpieczeństwo ale nie są wyrocznią. Chronią nas natomiast przed debilami, którzy nie potrafili by jeździć bez znaków, żeby kogoś nie zabić w tym siebie.
Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2014-01-07, 19:11
@ mrlewy , bardzo dobrze , że jest taka moda , niech ci wszyscy zapierdalacze mają świadomość , że coraz więcej ludzi ma kamery i są nagrywani , bo poziom buractwa w Polsce jest niesamowity . Sam mam kamerkę , zawsze przeglądam filmy i co ciekawsze zrzucam na dysk , a ostatnio byłem w Niemczech i Czechach - przez 6 dni nie nagrałem najmniejszego wykroczenia , a tylko wjechałem do Polski i już pojawiły się golfy przejeżdżające na czerwonym i reszta tej hołoty .

Ps. Nie można po prostu wysłać nagrania na policję , bo taka sprawa jest od razu umarzana . Trzeba pójść i złożyć zeznania i albo kierowca się przyzna i zostanie ukarany albo się nie przyzna i będą ciągać cię po sądach .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie