18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Kozaki w Audi
wairk • 2014-01-06, 0:35
Panowie w Audicach królowie szos. Najbardziej przykre jest to, że czarne Audi jechało spokojnie do czasu, gdy zostało wyprzedzone przez srebrne. Oczywiście godność nie pozwoliła by dalej zostać w tyle i trzeba było go gonić...

przejście: 200zł + 10 pkt
podwójna ciągła: 200zł + 5pkt



Nie mam nic ani do Audi, ani do BMW, bo nie można generalizować, ale niestety większość ludzi jeździ nimi tak jak na filmikach to widać. To, że nic nie jechało z naprzeciwka i że nie było w pobliżu pieszych to dla mnie żadne usprawiedliwienie, tym bardziej jak jedzie się w korku i i tak za wiele się nie ugra takimi durnymi manewrami.

Mój pierwszy post, materiał własny.
Zgłoś
Avatar
P................A 2014-01-06, 0:48
Dziwolągi vs. AUDI

Zgłoś
Avatar
mrlewy 2014-01-06, 0:56 69
Co to za moda na wrzucenie nagrań ludzi popełniających wykroczenia?
Rozumiem jak ktoś nagra na kamerce wypadek, meteoryt, downa ruchającego drzewo czy jakieś inne ciekawe zjawisko drogowe. No ale wrzucanie filmików na których ktoś popełnił wykroczenie? No proszę Was. Jak czujecie, że takie zachowania należy piętnować to wyślijcie materiał z opisem na policję i tyle, ale nie zakładajcie kolejnego tematu na sadolu. Serio
Zgłoś
Avatar
gistlee 2014-01-06, 1:03 8
większy debilizm to umieszczanie przejścia dla pieszych w takich miejscach bez sygnalizacji ostrzegawczej niż jazda tych Panów
Zgłoś
Avatar
wojniz2 2014-01-06, 1:07
Rozumiem, że widzę tylko kawałek filmu? Bo widzę na nim tylko przekroczenie prędkości, co nie jest niczym dziwnym, jak chce się wyprzedzić kilka samochodów.
Zgłoś
Avatar
gistlee 2014-01-06, 1:09
@up 0:16 czarna audi ewidentnie na przejściu wyprzedza
Zgłoś
Avatar
Długoręki 2014-01-06, 1:24 3
Zgłoś
Avatar
P................M 2014-01-06, 1:29
Brak im kultury jazdy i tyle w temacie Takie filmy należy wrzucać i uczyć innych oszołomów !!!
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-01-06, 1:33
mam nadzieję że wysłałeś materiał też na komendę policji o ile WYRAŹNIE widać tablice rejestracyjne pojazdów które brały udział w wykroczeniu.
Zgłoś
Avatar
Długoręki 2014-01-06, 1:50 14
RockyWood napisał/a:

mam nadzieję że wysłałeś materiał też na komendę policji o ile WYRAŹNIE widać tablice rejestracyjne pojazdów które brały udział w wykroczeniu.



i jeszcze numer pesel i najważniejsze gdy zobaczysz babcię która na ostatnich 2 metrach idąc po pasach ma już czerwone dzwoń po grom i abw !
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-06, 1:56
Jak ktoś ma powołanie do łapania przestępców to do policji niech idzie a jak się nie dostanie to straż wiejska też przyjmuje.
Zgłoś
Avatar
powyłamywany 2014-01-06, 2:05 1
prosze o poprawne nazywanie marki = PEDAŁDI
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-01-06, 2:45 4
@Długoręki

czyżbyś był jednym z tych zapierdalaczy?

słuchaj (czytaj) facet - jak się kurwa ktoś nie liźnie na swojej głupocie/tępocie to całe życie pozostanie głupi/tępy i ten stan będzie się pogarszał z każdym kolejnym takim wykroczeniem na jezdni ...do czasu aż zapierdoli np twoją rodzinę w wypadku.

Ale rozumiem że tego chcesz to im kibicuj dalszych tego typu sukcesów.
Zgłoś
Avatar
wairk 2014-01-06, 9:51
RockyWood napisał/a:

mam nadzieję że wysłałeś materiał też na komendę policji o ile WYRAŹNIE widać tablice rejestracyjne pojazdów które brały udział w wykroczeniu.


Tablice obu Audic widać bez problemu na 1080p, ale matariału nie wysyłałem na policję, bardziej wrzuciłem filmik dla przestrogi.

Uważam, że takie nagrania powinny trafiać na różne portale, bo dzięki nim może kierowcy zrozumieją w końcu, że nie są bezkarni tylko dlatego, że akurat policja gdzieś nie stoi i tego nie widzi. Nie róbmy z Polski drugiej Rosji!
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-01-06, 10:49 1
wairk napisał/a:

zrozumieją w końcu, że nie są bezkarni tylko dlatego, że akurat policja gdzieś nie stoi i tego nie widzi.


We Włoszech już są konfitury które łażą po mieście i robią zdjęcia jak ktoś chujowo zaparkuje. Następnie te zdjęcia wysyłają mailem -za darmo i "anonimowo"- do budy, oczywiście nic z tego nie mają.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie