18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
rosyjskikuglarz 2022-03-01, 21:01 6
Tylko czekać aż takich filmików będzie wiecej
Zgłoś
Avatar
35i 2022-03-01, 21:02 14
Szkoda, że jakaś Julka nie stała za kasą. No, ale Julki są niestety najczęściej z grupy zawodowej "szlachta nie pracuje".
Zgłoś
Avatar
~DMT 2022-03-01, 21:07
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2022-03-01, 21:08 24
Naczy sie, obezwladnil to cos, wyrwal noz, a potem puscil wolno i ,,zeby mi sie to wiecej nie powtorzylo!,,? Czy go pojebalo?
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2022-03-01, 21:10 9
Ja się pytam gdzie ten pierdolony karakan się ukrył ze swoim kotem, pociesza putina czy liże jajca żydom ?
Zgłoś
Avatar
35i 2022-03-01, 21:13 6
Znawca_Cipek napisał/a:

Naczy sie, obezwladnil to cos, wyrwal noz, a potem puscil wolno i ,,zeby mi sie to wiecej nie powtorzylo!,,? Czy go pojebalo?



Może po prostu wytargał gówno poza zasięg kamery i sklepał w spokoju.
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2022-03-01, 21:13 13
tfujdiler napisał/a:

Ja się pytam gdzie ten pierdolony karakan się ukrył ze swoim kotem, pociesza putina czy liże jajca żydom ?



Nadal po cichu pobiera pensje z Brukseli. Od swojej szefowej Makreli, a do tego emeryture po dziadku z Wehrmachtu.
Zgłoś
Avatar
Ryo22 2022-03-01, 23:11 4
Otworzyli granice to się masowo wciskają.
Zgłoś
Avatar
Skica 2022-03-01, 23:48 66
Mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od granicy. Coraz więcej znajomych informuje o brudasach którzy grupkami chodzą zaczepiają i atakują dzieci i kobiety oraz rabują posesję i domy. W Przemyślu społeczność kibiców robi z nimi porządek, około 80 osób chodzi po ulicach wyłapuje i oddaje policji ciapuchow, ewentualnie wpierdol zanim patrol dojedzie. Jeśli ktoś mieszka w tych stronach to uważajcie na siebie
Zgłoś
Avatar
Baldzi 2022-03-02, 0:01
Oj onuce.
Zgłoś
Avatar
Papież69 2022-03-02, 0:14 20
Skica napisał/a:

Mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od granicy. Coraz więcej znajomych informuje o brudasach którzy grupkami chodzą zaczepiają i atakują dzieci i kobiety oraz rabują posesję i domy. W Przemyślu społeczność kibiców robi z nimi porządek, około 80 osób chodzi po ulicach wyłapuje i oddaje policji ciapuchow, ewentualnie wpierdol zanim patrol dojedzie. Jeśli ktoś mieszka w tych stronach to uważajcie na siebie



Hej masz jakiś kontakt do chłopaków? Mam teraz tydzień wolnego,do Przemyśla z Krakowa nie tak daleko .
Zgłoś
Avatar
Skica 2022-03-02, 0:17 18
Papież69 napisał/a:

Hej masz jakiś kontakt do chłopaków? Mam teraz tydzień wolnego,do Przemyśla z Krakowa nie tak daleko .


Nie potrzeba ci kontaktu, przyjedź a zajęcie się znajdzie. Jedynie co to nocleg jakiś.
Stacja pogotowia ratunkowego z Przemyśla wrzuciła zdjęcia jak jeden ciapak odgryzł palca ratownikowi z karetki.. a media mówią że kibice robią samow
olkę i biją kobiety z Ukrainy..
Zgłoś
Avatar
Bushido21 2022-03-02, 0:45 9
Korczów na granicy

Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2022-03-02, 0:54 6
Kurwa właśnie sie dzis tak trochę dziwilem skąd w Wwa tyle smolistych, i ciapków, ale nie trzeba być Ajnsztajnem, żeby połączyć kropki. Większość z podejrzanych etnicznie wyglądała na studenciaków ale jak to wcześniej ktoś opisał, wszędzie znajdzie się ten zatruty cukierek
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie