18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Kradzież w Maastricht
~Velture • 2022-06-29, 02:37
Taki tam włam z bronią u Holendrów.

Więcej info jak kogoś interesuje: https://www.republicworld.com/world-news/europe/netherlands-police-arrest-two-after-armed-robbery-at-tefaf-art-fair-in-maastricht-city-articleshow.html



2022-06-29, 03:46
Kuuuuurwa za dużo netflixa :catfacepalm:

2022-06-29, 04:36
reaktywacja gangu Olsena

2022-06-29, 08:13
Pukawki to pewnie jakaś ściema.

2022-06-29, 11:47
Jeb jeb i dali nogę

;-)

2022-06-29, 13:12
A zza rogu wyjdą w dresach hahahahahahahaha
No zjeby, powinni się od smoluchów uczyć albo pie**olnąć farba na czarno!

2022-06-29, 16:00
A teraz sluchac frajerzy cioty, pisdy przeciwnicy posiadania broni., tepaki zasrane matoły bęcwały i imbecyle. W Niderlandach przecież nie ma ogólnego dostępu do broni. To skąd oni mieli? Jak to możliwe? He? I teraz kut.sie jeden z drugim, jak by była ogólnodostępna to prawdopodobnie ktoś z obecnych tam ludzi ich odyebał i byłby spokój. A tak to nie bo yebane cioty płaczą że broń jest be. Ha tfu wam w ryj!

2022-06-29, 16:08
jan0sik1 napisał/a:

A teraz sluchac frajerzy cioty, pisdy przeciwnicy posiadania broni., tepaki zasrane matoły bęcwały i imbecyle. W Niderlandach przecież nie ma ogólnego dostępu do broni. To skąd oni mieli? Jak to możliwe? He? I teraz kut.sie jeden z drugim, jak by była ogólnodostępna to prawdopodobnie ktoś z obecnych tam ludzi ich odyebał i byłby spokój. A tak to nie bo yebane cioty płaczą że broń jest be. Ha tfu wam w ryj!






2022-06-29, 17:51
jan0sik1 napisał/a:

A teraz sluchac frajerzy cioty, pisdy przeciwnicy posiadania broni., tepaki zasrane matoły bęcwały i imbecyle. W Niderlandach przecież nie ma ogólnego dostępu do broni. To skąd oni mieli? Jak to możliwe? He? I teraz kut.sie jeden z drugim, jak by była ogólnodostępna to prawdopodobnie ktoś z obecnych tam ludzi ich odyebał i byłby spokój. A tak to nie bo yebane cioty płaczą że broń jest be. Ha tfu wam w ryj!



ch*ja nikt by ich nie odj***ł, bo dziadek siedział w samym centrum zdarzenia i nie byłoby okazji do oddania bezpiecznego strzału.

2022-06-29, 18:37
jan0sik1 napisał/a:

A teraz sluchac frajerzy cioty, pisdy przeciwnicy posiadania broni., tepaki zasrane matoły bęcwały i imbecyle. W Niderlandach przecież nie ma ogólnego dostępu do broni. To skąd oni mieli? Jak to możliwe? He? I teraz kut.sie jeden z drugim, jak by była ogólnodostępna to prawdopodobnie ktoś z obecnych tam ludzi ich odyebał i byłby spokój. A tak to nie bo yebane cioty płaczą że broń jest be. Ha tfu wam w ryj!



no dokladnie, wlasnie dlatego w USA w ogole nie ma napadow i nikt nie popelnia przestepstw. a nie, czekaj...

PS. Przypomnij mi - kiedy ostatnio mielismy w polsce strzelanine w szkole? ;)

2022-06-30, 00:24
A co to k***a było? - załoga dzi?

2022-06-30, 09:31
Jakis stary dziadek na lawce mial miejsce w pierwszym rzedzie :D