18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Dzisiaj natrafiłem na taki oto artykuł i jestem ciekaw waszego zdania Sadole. Jak dla mnie to wstyd i hańba dla "Polskiego wymiaru sprawiedliwości".



Cytat:


Dyrektor Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Koszalinie uznał, że należy wyciągnąć z celi mężczyznę skazanego za kradzież wafelka wartego 99 groszy. Teraz może za to zostać ukarany, informuje "Gazeta Wyborcza”.

Chory na schizofrenię, ubezwłasnowolniony mężczyzna, w ogóle nie powinien wylądować w więzieniu. Litościwy dyrektor Krzysztof Olkowicz wpłacił więc za niego 40 zł grzywny i kazał wypuścić z ciupy.

Zaraz potem do Ministerstwa Sprawiedliwości wpłynął donos "zaniepokojonych funkcjonariuszy”, bo art. 57 kodeksu wykroczeń zabrania opłacania grzywny osobom niebędącym krewnymi skazanego.

Ministerstwo złożyło zawiadomienie do komendanta policji w Koszalinie, a ten skierował do sądu wniosek o ukaranie ludzkiego dyrektora. Sprawa czeka na termin.





Skoro byli w stanie skazać chorego psychicznie za kradzież wafelka za 99 gr, to będą też wstanie ukarać bogu ducha winnego dyrektora.


źródło: gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140205/KOSZALIN/140209833
Zgłoś
Avatar
Matuus 2014-02-05, 18:23 1
Polskie prawo jest pojebane. Kiedyś straciliśmy chatę, bo firma mojego ojca i wujka popadła w długi, żeby pokryć zlicytowano naszą chatę a wujek miał oddać kasę. Nie zrobił tego, kasy mają od chuja, ale on sam nie - bo podobno jest alkoholikiem, nie pracuje, jest chory itp. ale za to jeździ furą za ponad 100 tyś. zarejestrowaną na firme jego żony, mieszka w ogromnej chacie, ma chyba 2 domki wczasowe i nic nie można ściągnąć, bo ma rozbieżność majątkową z żoną, która podobno jest właścicielką wszystkiego. Co z tego, że multum osób (w tym 3 policjantów - byłych pracowników firmy) zeznawało, że mój wujek jest razem z żoną szefem w robocie - on tam podobno przyjeżdża tylko i wyłącznie doręczyć listy. Co z tego, że na zdjęciach z Korei jest reprezentantem firmy. Polska chuja warta jeżeli chcesz dojść sprawiedliwości.
Zgłoś
Avatar
abrams90 2014-02-05, 18:23
Kurde ludzie, nie kraj tylko te kurwy w rządach są skurwiałe, takie polecenia dostają z góry przecież. Ja rozumiem, że mogą się nie dostosować, ale wtedy konsekwencje są wyciągane wobec tych buntowników.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-02-05, 18:48
W temacie o podpalonym BMW dowiadujemy się, że wszyscy powinni być wobec prawa równi. Tu ból dupy jak ktoś przepisów się trzyma .

Jesteście bandą hipokrytów.
Zgłoś
Avatar
HaoPao 2014-02-05, 18:49
Jakiego kurwa więzienia, co on tam robi? Przecież 99 gr to jest wykroczenie, a nie przestępstwo.
Zgłoś
Avatar
fylypsky 2014-02-05, 18:49 1
Taaa kurwa. Pierdolą się z Wafelkami a Trynkiewicza wypuszczą.
Pozdro dla polskiego wymiaru sprawiedliwości...
Zgłoś
Avatar
Trzyszcz 2014-02-05, 18:55 1
Mr.Hardistic chrzanisz głupoty, skazanych nie brakuje, przecież niektórzy długo czekają aż będą mogli swoje odsiedzieć.
Zgłoś
Avatar
rawsa2 2014-02-05, 19:03
qsiex napisał/a:

jakieś pierdolenie, do 500zł to wykroczenie i grozi tylko mandat, gdyby było inaczej to dla cyganów trzeba by było budować obozy bo by się w więzieniach nie pomieścili



Tu masz wyjaśnienie jak znalazł się w wiezieniu.

Cytat:

Chory na schizofrenię, ubezwłasnowolniony Arkadiusz K. ukradł w 2011 roku baton o wartości 99 groszy. Nie stawił się na rozprawę, nie zapłacił również 100 zł grzywny, które orzekł sąd, w związku z czym kara pieniężna została zamieniona na pięć dni więzienia. Krzysztof Olkowicz postanowił wpłacić za skazanego kaucję w wysokości 40 zł.

Zgłoś
Avatar
xMozZx 2014-02-05, 19:08 1
bziktheblue napisał/a:

Dalej narzekajmy, że jest źle zamiast wyjść na ulice...



Do chuja pana. A jak kurva nie narzekac ? Przeczytałeś cale ? Narzekanie to cecha wspolna polakow. Przestan pierdolic ze mamy nie narzekac, skoro od górnie dają nam do tego powód.
Zgłoś
Avatar
W3sT1992 2014-02-05, 19:11
Kraj to my mamy piękny, tylko kurwy z rządu doprowadziły do aktualnego stanu rzeczy..
Zgłoś
Avatar
marcinek329 2014-02-05, 19:14
dożywocie mu !
Zgłoś
Avatar
merh 2014-02-05, 19:22 3
narzekanie to nie jest cecha polaków. to normalne zachowanie,gdy coś jest wkurwiające,nielogiczne i abstrakcyjne,jak prawo w tym kraju.Prawo,ktore daje nierobom,a zabiera pracowitym i chcącym uczciwie działać.Prawo,ktore daje bandycie prawo do obrony przed sądem,a pokrzywdzony "przekracza obrone konieczną" we własnym domu.

Już raz wyszli ludzie na ulice. 89' . Gdzie są teraz ci wszyscy protestujący? Dlaczego nie dopilnowali sprawy do konca? BO KURWA NIE MIELI PLANU DZIAŁANIA!! tak samo jak obecnie nikt go nie ma,a juz napewno zaden internetowy bohater nawołujący do wyjscia na ulice. W takich protestach znajdują się pizdy,ktore ze szczytnego celu zrobią sobie drogę do bycia takim samym hujem,jak ci,ktorych chcą obalić. miedzy innymi dlatego Wam nie wyszło w 89'. A tak przy okazji-na co wydaliście swoje 100 milionów?
Zgłoś
Avatar
27Pablo 2014-02-05, 19:25 1
Kurwa jak czytam komentarze typu "Wyjdźmy na ulice walczyć!"

Nooooo jaaaaaa pieeeeerdole ! Po co ? Żyjemy w wolnym kraju,tak nie jest on idealny ale kurwa jakie wyjść na ulice ?

Rozumiem że za każdym razem jak nie będzie się nam coś podobać to będziemy obalać rząd ?

Przyjmijmy że wyjdziemy na ulice. Obalimy nawet rząd. Co wtedy ? Ci silniejsi zaczną rządzić ? Coś mi to przypomina.

PS: Tak maść na ból dupy lub spierdalaj lewaku. Może jednak ktoś myśli racjonalnie..
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2014-02-05, 19:27
bziktheblue napisał/a:

Dalej narzekajmy, że jest źle zamiast wyjść na ulice...



to co tu jeszcze robisz ?
Zgłoś
Avatar
protos 2014-02-05, 20:31
Zgodnie z nowymi przepisami złodzieja wafelka będzie można zamknąć dożywotnio w apartamencie obok trynkiewicza jako niebezpiecznego przestępcę.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-02-06, 0:08
Wiedziałem, że Elvis żyje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie