18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Dzisiaj natrafiłem na taki oto artykuł i jestem ciekaw waszego zdania Sadole. Jak dla mnie to wstyd i hańba dla "Polskiego wymiaru sprawiedliwości".



Cytat:


Dyrektor Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Koszalinie uznał, że należy wyciągnąć z celi mężczyznę skazanego za kradzież wafelka wartego 99 groszy. Teraz może za to zostać ukarany, informuje "Gazeta Wyborcza”.

Chory na schizofrenię, ubezwłasnowolniony mężczyzna, w ogóle nie powinien wylądować w więzieniu. Litościwy dyrektor Krzysztof Olkowicz wpłacił więc za niego 40 zł grzywny i kazał wypuścić z ciupy.

Zaraz potem do Ministerstwa Sprawiedliwości wpłynął donos "zaniepokojonych funkcjonariuszy”, bo art. 57 kodeksu wykroczeń zabrania opłacania grzywny osobom niebędącym krewnymi skazanego.

Ministerstwo złożyło zawiadomienie do komendanta policji w Koszalinie, a ten skierował do sądu wniosek o ukaranie ludzkiego dyrektora. Sprawa czeka na termin.





Skoro byli w stanie skazać chorego psychicznie za kradzież wafelka za 99 gr, to będą też wstanie ukarać bogu ducha winnego dyrektora.


źródło: gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140205/KOSZALIN/140209833
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-02-05, 14:03 8
Gdyby facet zgwałcił i zamordował kilkoro dzieciaków, to robiłby teraz za celebrytę, udzielał wysokopłatnych wywiadów i brylował w mediach.
Zgłoś
Avatar
b................e 2014-02-05, 14:03 103
Dalej narzekajmy, że jest źle zamiast wyjść na ulice...
Zgłoś
Avatar
brudny 2014-02-05, 14:08
kradzież to kradzież.
Głupi tylko że nie kradł milionów bo taka sama kara albo i cięższa.
Zgłoś
Avatar
d................C 2014-02-05, 14:19 5
@bziktheblue teraz za zimno, później matury, sesje a potem wakacje ciepło też się nie będzie chciało po wakacjach wykopki a potem znowu zima nie ma kiedy ...
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-02-05, 14:23
Kurwa aż żeś mi smaka narobił chyba skoczę do spożywczaka
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2014-02-05, 14:48 4
Pieprzycie jeden z drugim.
Sprawa wyszła przypadkowo na jaw. W ogóle to jest normalna procedura więzienna aby ciągnąć pieniądze od rządu. Muszą czymś zapełnić cele czy to będzie prawdziwy złodziej czy złodziej batonów, zasada jest jedna "jeden chuj". Ma być osadzony w celi i protokół ma być spisany. Takich drobnych wypuszczają po "cichu" tylnymi drzwiami.
Zgłoś
Avatar
Foodman 2014-02-05, 14:56
Ja pierdole zaczynam się deptać trawników w niedozwolonych miejscach.
A tak na poważnie. Ile razy mili policjanci nie wsadzili mnie do ciupy tylko dali mandat ze złe parkowanie. Boże ja to mam szczęście
Zgłoś
Avatar
zakart 2014-02-05, 15:15 5
Nie dość, że klawisze, to jeszcze podjebali dyrektora. Kurwa, kogo tam przyjmują do pracy?
Zgłoś
Avatar
papcio666 2014-02-05, 15:22 30
znów się powtórzę:
Zgłoś
Avatar
MasterMefisto 2014-02-05, 17:56 1
Ale tu jest drugie dno, usunąć dyrektora i wsadzić na jego miejsce kogoś z PO, toż to wakacik jak marzenie
Zgłoś
Avatar
DariuszX 2014-02-05, 17:57
Polecam film "Supermarket"
Zgłoś
Avatar
Smuxer 2014-02-05, 18:08
Jeden pierdolony, wielki jak murzyńska knaga absurd.
Zgłoś
Avatar
q................x 2014-02-05, 18:13 1
jakieś pierdolenie, do 500zł to wykroczenie i grozi tylko mandat, gdyby było inaczej to dla cyganów trzeba by było budować obozy bo by się w więzieniach nie pomieścili
Zgłoś
Avatar
poldekmisiak 2014-02-05, 18:18 1
A w poniedziałek miała miejsce defraudacja 153 mld złotych! Ale to kurwa to jest transakcja finansowa. Polsko przepadnij! Na zawsze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie