18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Halman 2021-11-13, 14:44 38
Zgłoś
Avatar
kwas79 2021-11-13, 14:54 16
Wystarczyło przebić opony.
Zgłoś
Avatar
Zarejestruj 2021-11-13, 15:01 6
Jestem za, lewaki chciały takiego świata to jest. Debil co popchnął wózek powinien jeszcze zapłacić za lakierowanie zderzaka.
Zgłoś
Avatar
BochenHype 2021-11-13, 15:07 22
kwas79 napisał/a:

Wystarczyło przebić opony.



wystarczyło zaszczelić
Zgłoś
Avatar
RayRobinson 2021-11-13, 15:10 1
Rozstrzelać na miejscu.

Jedyna skuteczna metoda.
Zgłoś
Avatar
gwincik 2021-11-13, 15:33 10
BochenHype napisał/a:

wystarczyło zaszczelić



Ciebie za ortografię
Zgłoś
Avatar
pieldolnik 2021-11-13, 16:05 13
tak mi się jakoś skojarzyło

Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2021-11-13, 16:42 3
Oto lewackie rządy. Ale niebawem pierdolnie wszystko i trzeba będzie posprzątać ten syf.
Zgłoś
Avatar
niefrasobliwamariola 2021-11-13, 18:10
Tam to kurwa małpy i białe nasadki na huja mają dobry rozmach.
U nas jak idzie zajebany Cygan z biała palotą do bierdy to co najwyżej za jebać batonika lub flaszkę, nie to co w USA.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2021-11-13, 18:24 3
W którym to stanie robią takie akcję na pałę ponieważ nie trafiają do paki z powodu małej szkodliwości czynu? Ten sam stan chyba nawet nie karci za posiadanie jakichkolwiek narkotyków tylko wlepia mandat... Lewactwo... Zamiast do paki powinni trafiać do zbiorowej mogiły przeznaczonej dla złodziejskich parów
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-11-13, 18:32
ProVVe napisał/a:

W którym to stanie robią takie akcję na pałę ponieważ nie trafiają do paki z powodu małej szkodliwości czynu? Ten sam stan chyba nawet nie karci za posiadanie jakichkolwiek narkotyków tylko wlepia mandat... Lewactwo... Zamiast do paki powinni trafiać do zbiorowej mogiły przeznaczonej dla złodziejskich parów


A na przykład co byś powiedział na zagospodarowanie wyspy na środku oceanu ( do wyboru, którego oceanu). Oddalona 1000 mil morskich od londu. Na tą wyspę wrzucić BLM, szmatogłowych, cyganów. ?
Zgłoś
Avatar
CASSIUSmay 2021-11-13, 19:07
BochenHype napisał/a:

wystarczyło zaszczelić



Ciebie powinni zaSZCZelić za to , że jesteś pierdolonym idiotą.

Zgłoś
Avatar
zipi 2021-11-13, 19:08 4
jak ja się ciesze ze tak sie dzieje, kurwa jak mi ten filmik poprawił humor lewacki american dream na czele z bidenem, najśmieszniejsze jest to ze biden w 2009 mowił związek małżeński to kobieta i mężczyzna i kazdy kto uważa inaczej chce zniszczy dobrą amerykę xD a potem zmienił narracje i te pelikany zaczeły na niego głosować xD
zastanawia mnie jak by Korwin nagle zaczął mowić ze jest za tymi wszystkimi płciami i za związkami homo, czy te czerwone barany by zaczeły na niego głosowac xD
Zgłoś
Avatar
G................n 2021-11-13, 19:18
zipi napisał/a:

jak ja się ciesze ze tak sie dzieje, kurwa jak mi ten filmik poprawił humor lewacki american dream na czele z bidenem, najśmieszniejsze jest to ze biden w 2009 mowił związek małżeński to kobieta i mężczyzna i kazdy kto uważa inaczej chce zniszczy dobrą amerykę xD a potem zmienił narracje i te pelikany zaczeły na niego głosować xD
zastanawia mnie jak by Korwin nagle zaczął mowić ze jest za tymi wszystkimi płciami i za związkami homo, czy te czerwone barany by zaczeły na niego głosowac xD



zaszczepić was pedały
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie