18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
🔥 Macanie chleba w supermarkecie - teraz popularne
Kradziony autobus
Fakerę • 2013-01-24, 15:41
Jechałem dziś do pracy kradzionym autobusem. Musiał być kradziony bo kierowca był czarny.

______________

Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-01-24, 16:35 17
lepszy autobus z czarnym kierowcą niż samolot z arabskim pilotem

______________

jebać lewackie ścierwo !!!
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-01-24, 19:53
A ten autobus to na zaciąg ?
Zgłoś
Avatar
pushek91 2013-01-24, 21:11 1
Ja dziś wracam z pracy autobusem obok mnie siedzi pakol (pakistan) z dużą reklamówka - myślę " wyjeb się w kosmos ale jak wysiądę" xDDDD
Zgłoś
Avatar
rav52v 2013-01-24, 22:39 1
Suddenly Psychotic napisał/a:

Jechałem dziś do pracy kradzionym autobusem. Musiał być kradziony bo kierowca był czarny.



o kurwa jakie śmieszne.
Zgłoś
Avatar
sc33 2013-01-26, 23:54
Taka historyjka z zycia wlasnie o autobusie. Wiec kilka lat temu w pewnej miejscowosci kierowca pracujacy w PKSie zostawial swoje miejsce pracy(autobus) przy miejscowym barze bo tam byl pierwszy przystanek. Pewnego jesiennego wieczoru kilka tat temu kolega zdrowo sie narabal i jego wewnetrzny glos podpowiedzial mu zeby zmiezal juz do domu bo na niego pora(tak przynajmniej mowil pozniej, ale pewnie skonczyly mu sie pieniadze na dalsze picie, a nikt nie chcial pozyczyc). Mieszkal kilka kilometrow dalej, a noc byla pozna wiec musial tyrac z byta. Gdy byl mnie wiecej w polowie trasy pedzacy za nim autobus PKSu udezyl w kolesia na skuterze ktorego niefartownie odbilo na mojego kolege ktory po tym incydencie wyladowal na dlugo w szpitalu, a co z kierowca skuterka nie wiem i chuj z nim. Obaj ostro poturbowani wyladowali w rowie, a co zrobil kierujacy autobusem??? Oczywiscie znikl i to doslownie, ale to potem. Po drodze udezyl jeszcze w czyjes nowe Audi A6(mialo doslownie 3 miesiace), przejechal przez stacje benzynowa nie zatrzymujac sie poprostu tak sobie wjechal i wyjechal co bylo na kamerach po czym autobus zniknal juz na zawsze. Nawet nie zastapili go innym busem tylko w czasie kiedy akurat mial jechac to nie jechal i chuj byla dziura w rozkladzie jazdy. Policja i mieszkancy szukali dlugo niestety nie udalo sie do dnia dzisiejszego. Wiadomo tylko, ze autobus ukradl ktos kto pil wtedy w barze, ale nikt nie ustalil kto znaczy sie ktos na pewno wie tylko sie nie przyzna bo by byl w czarnej dupie.

______________

"Nie mamy czystych butów chodzimy z brudną gębą, nie jesteśmy cool więc się głupia dziwko pierdol"
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów