18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
e................y 2015-01-10, 21:16 73
Zajebisty klimat. Banda łbów i jakaś karyna stoją w pierdolonym kurniku i drą mordy oglądając gówniane widowisko i obrażając Żydów, bo tak

kurwa super KLIMACIK
Zgłoś
Avatar
sadeczanin 2015-01-10, 21:27 7
@up No tak, alez oni sa wulgarni..no i jak moga obrazac zydow ? straszne jak lubisz grzeczne mecze to zapraszam do uk, tam sobie obejrzysz meczyk w rodzinnej piknikowej atmosferze ze slonecznikiem w rece. tylko zebys sie nie rozlpakal jak steward cie wyrzuci ze stadionu za stanie na krzeselku..mozesz zaslaniac innym ! tak ze uwazaj, a to dla ciebie :
i.sadistic.pl/pics/336623_db507bb116fb.png
Zgłoś
Avatar
s................r 2015-01-10, 21:41 1
elBiaauawy napisał/a:

Zajebisty klimat. Banda łbów i jakaś karyna stoją w pierdolonym kurniku i drą mordy oglądając gówniane widowisko i obrażając Żydów, bo tak

kurwa super KLIMACIK



Czemu gówniane widowisko? Piłka nożna to niezły sport. Możliwość rywalizacji i aktywności fizycznej przyciąga ludzi. Jest to dyscyplina o prostych zasadach czego przykrym efektem ubocznym są kibole :/

Antysemityzm bierze się z prostego powodu. Wiele osób czuję naturalną niechęć do tego co nieznane i odmienne, przy okazji irytujące jest Wasze ciągłe użalanie się. We wszystko się mieszacie bez chęci asymilacji. Takie są stereotypy. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-10, 21:43 29
@sadeczanin
No byłem 3 miechy temu na premier league i było aż czuć trybuny, mimo, że mecz średniaków.
Ale oczywiście najwięcej o klimacie meczu w UK ma do powiedzenia baran, który nie ruszył dupy poza swój kurnik i osiedle i dla którego wyznacznikiem udanego meczu jest darcie mordy przez bandę wyrzutków, którzy mogą dumni jedynie z tego, że są "ponad Żydami", tylko powody tego "bycia ponad" są nikomu bliżej nieznane.

@spooner
nie mówię, że piłka to gówniane widowisko, bo sam lubię, ale kurwa w polskim wydaniu to jest śmiech na sali.
Zgłoś
Avatar
sadeczanin 2015-01-10, 21:50 16
@elBiaauawy za barana dostalbys w pysk pajacu . reszty nie skomentuje bo co ty smieciu mozesz o mnie wiedziec. gdybym nie byl w uk to bym ci nie polecal tej piknikowej atmosfery. nawet nie odpisuj bo nie mam zamiaru wchodzic w dyskusje z kims kto ocenia mnie gowno o mnie wiedzac.powody do nienawisci zydow ? czytaj nizej :
i nie zabieraj wiecej glosu .

@spooner niechec z niewiedzy ? dla mnie wystarczjacym powodem do nienawisci zydowskiej jest ich kolaboracja z zaborcami podczas rozbiorow, potem z okupantami sowieckimi, oraz ich brak asymilowania sie z Polakami, w Panstwie Polskim gdzie byli goscmi.
jebac zydostwo..i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-10, 21:59 26
sadeczanin napisał/a:

@elBiaauawy za barana dostalbys w pysk pajacu . reszty nie skomentuje bo co ty smieciu mozesz o mnie wiedziec. gdybym nie byl w uk to bym ci nie polecal tej piknikowej atmosfery. nawet nie odpisuj bo nie mam zamiaru wchodzic w dyskusje z kims kto ocenia mnie gowno o mnie wiedzac.powody do nienawisci zydow ? czytaj nizej :
i nie zabieraj wiecej glosu .



tylko mnie nie pobij przez internet pustaku.
Wiem o tobie tyle ile z sobą tu reprezentujesz, a reprezentujesz poziom gówna i oczywiście cebulacką zawiść nie popartą żadną wiedzą, tylko pustymi ogólnikami, które zasłyszałeś gdzieś tam i powielasz.

Ale niech ci się dalej wydaje jaki to jesteś mądry bardzo i oświecony.

A po tym co tu piszesz to już mam twoje bycie w UK przed oczami. Już to widzę jak ty się z kimś tutaj asymilujesz.
Zgłoś
Avatar
sadeczanin 2015-01-10, 22:21 20
@elBiaauawy haha pierdolnij sie glowa o sciane matole .
''Nie wyszedles nigdy poza kurnik..bla bla bla' - takie gadki wyssane z kutasa twojego chlopaka sa tak puste ze szkoda je w ogole komentowac.
Mowisz ze nienawisc do zydow jest nie poparta zadna wiedza ? Ty debilu podalem ci przyklady kolaboracji zydowskich z okupantami - to fakt historyczny - popytaj dziadkow, to ci powiedza matole, skonczysz robic z siebie moze debila.

Pozostalej czesci nei skomentuje bo znowu piszesz na podstawie swoich domyslow jakies puste gadki nie poparte zadnymi argumentami w stylu ' juz to widze jak..blablabla'

jestes wyjatkowym blazen ktory nie potrafi rzeczowo rozmawiac. Nie podales zadnego argumentu poki co oprocz bluzgow i twoich pustych docinek. jestes debilem.

PS : patrzac na twoj profil lewacka spierdolino widac ze jestes odrealnionym lamusem ktory notorycznie troluje, obraza i szydzi z Polakow. Dlatego wielki murzynski chuj ci w dupe, z mojej strony koniec gadki z toba pajacu. a ty sobie szczekaj dalej kundlu..
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2015-01-10, 22:31 16
Najśmieszniejsze jest to, że większość nie potrafi rozróżnić, że kibice Wisły skandują te hasła nie o Żydach jako o mniejszości narodowej tylko o kibicach Cracovii. Bez żadnych podtekstów, religijnych czy jakichkolwiek innych.
Zgłoś
Avatar
s................r 2015-01-10, 22:33 2
Proszę państwa, co tu się dzieję, akcję zaczął el_białawy, następnie szybka kontra sadeczanina. Jednak i tym razem el_białawy stary wyjadacz odgryzł się w następnej akcji. Jednak czy zniesie morderczy kontratak sadeczanina?
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-01-10, 22:37 11
sadeczanin napisał/a:

lewacka spierdolino



pewnie patrzysz na mój profil tak samo jak czytasz gazety i książki czyli 1/100 słów i tylko to co chcesz zobaczyć.
Profil który ty widzisz, jest właśnie na takich sebków jak ty, którzy w życiu książki nie przeczytali i pierdolą tylko frazesy zasłyszane gdzieś tam i stawiają to jako fakty.

PS(L): nazywano mnie tu już i prawakiem i katolem więc niestety takie krótkowzroczne gówna jak ty mają to do siebie, że wyciągają wnioski właśnie po przeczytaniu jednego czy dwóch zdań. I tyczy się to i lewicujących lemingów jak i oświeconych sebastianów o mordzie nieskalanej inteligencją.

"Żydzi kolaborowali"

Kurwa kolaborowali z Niemcami. A kto nie kolaborował? Polacy nie kolaborowali? Norwegowie? Francuzi? Holendrzy? Jasne, jebać wszystkich. Tylko pierdoląc takie rzeczy zdajesz się znać lepiej realia wojny niż ci, którzy ją musieli przetrwać.

sadeczanin napisał/a:

Pozostalej czesci nei skomentuje bo znowu piszesz na podstawie swoich domyslow jakies puste gadki nie poparte zadnymi argumentami w stylu ' juz to widze jak..blablabla'



Niestety nacjololo ma to do siebie, że będzie pierdolić i wszystkiego, czego nie jest w stanie przyswoić będzie traktowało jako brak argumentów. Zresztą- gadasz jak typowy lewak w telewizji, ale mnie to nie dziwi, bo wy macie identyczny sposób rozumowania, tylko inne hasła na sztandarach.

sadeczanin napisał/a:

jestes wyjatkowym blazen ktory nie potrafi rzeczowo rozmawiac. Nie podales zadnego argumentu poki co oprocz bluzgow i twoich pustych docinek. jestes debilem.



"jebać żydów", "kolaborowali", "piknikowa atmosfera", "goście w państwie polskim"(tego to nawet nie potrafiłeś poprawnie po polsku napisać patrioto po zawodówce.

Hasła pełne treści i rzeczowości, argumenty nie do przebicia.
Idź sebek napij się piwka z mirkiem i jarkiem i pogadajcie jak to jebać wszystkich, bo przecież UK należy do was, bo dywizjon 303
Zgłoś
Avatar
wodociagi 2015-01-10, 22:42
Żydami nazywali kibiców wrogiej drużyny. Oj ludzuska :/
Zgłoś
Avatar
Najgorszy80 2015-01-11, 9:57 2
Dobrze krzyczą "Do pieca, do pieca" ten post jest tak chujowy że powinien tam trafić razem z autorem
Zgłoś
Avatar
MariolaBezPindola 2015-01-11, 11:31 3
@wodociagi

nie. żydzi za z sracovii.

nie rozumiem napiny, przecież prawde śpiewają
Zgłoś