18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
Avatar
Aley_23 2013-05-16, 22:07 2
Wiedzialem, ze w momencie kiedy sadistic bedzie bardziej popularny przybedzie tutaj wiecej idiotow. Poziom komentarzy po prostu powala. Macie kwejka swojego to nie zasyfiajcie tego portalu.
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-05-16, 22:11
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Diesel9.1 2013-05-16, 22:26 3
kurwa ciemniak i tyle, ja za mlodu zbierajac puszki dosypywalem "troche"piasku a to kamyczek i wtedy zgniatalem je mlotem, i na pegazusa uzbieralem
Zgłoś
Avatar
asd1235 2013-05-16, 22:29 8
Weźcie zbanujcie tego lamusa (czyt.straatveger) bo się wytrzymać nie da gdy czytam jego komentarze. Zakompleksiony kurwa jesteś gimbusie czy co ci sie innego popierdoliło w tej makówce?
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-05-16, 22:48 1
takeda spokojnie straatveger'a pewnie ojciec komuch w piwnicy torturował i nie tylko .... musi zejść z niego przez lata tłamszone w sobie ciśnienie pobluzga ponapina sie i tak w końcu dojdzie do wniosku że jest śmieciem i będzie to najmądrzejsze co w życiu zrobił
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-05-16, 22:57 2
straatvager gardze tobo
Zgłoś
Avatar
MagicznyMateusz 2013-05-16, 23:06 1
Ja nie wiem jak można trolować tych biednych polaczków ,ale ja ich znam złodzieje jebane, od małego kraść się nauczyli. Jakby mógł to by nawet swoją ojczyznę sprzedał ,za chleb i wódę.
Jebani alkoholicy i folksdojcze
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-05-16, 23:07 1
Hacerking napisał/a:

Jesteś jebanym trollem, który cały czas trolluje i do tego obraża polaków, więc prędzej sobie rękę odetnę niż takiemu chujowi postawię piwo.


Czy trollem jest to nie wiem ale w kwestii uczciwosci i solidarnosci spolecznej, drodzy Rodacy, mistrzami nie jestesmy. Niezaleznie od szczebla i profesji w Polsce trzeba uwazac. Nie zmienia to fatku, ze w kraju jest wielu normalnych ludzi, uczciwych i pracowitych ale jest tez masa posowieckiego, neokapitalistyczneg smiecia, niestety.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2013-05-16, 23:09 2
Wszyscy oprócz straatvegera


Polska to gówniany kraj, który potrzebuje generalnego remontu w każdym aspekcie. Demokracja? Dupa a nie demokratyczny kraj. Chujowy rząd, chujowe prawo i chujowi ludzie, którzy wciąż nie potrafią zrozumieć, że komunizm się skończył i nie trzeba już kraść ani oszukiwać. Dla mnie każdy kto (jak da mu się tylko okazję) będzie starał się oszukiwać i brać jak najwięcej dla siebie, nieważne czy mu to potrzebne czy nie to zwykły (choć mnie wkurwia te określenie) polaczek.
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-05-16, 23:09 1
Diesel9.1 napisał/a:

kurwa ciemniak i tyle, ja za mlodu zbierajac puszki dosypywalem "troche"piasku a to kamyczek i wtedy zgniatalem je mlotem, i na pegazusa uzbieralem

no wlasnie o takich przypadkach pisze. w spoleczenstwach gdzie nie ma zaufania miedzy ludzmi nie ma mowy o dobrobycie bo predzej czy pozniej wkracza biurokracja, ktora kosztuja i ogranicza tych inteligentnych i ambitnych. ci zas bedac ograniczanymi pakuja torby i wyjezdzaja za granice... zastanowcie sie nad tym.
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2013-05-16, 23:11 1
przecież na każdym zlomie podaje się swoje dane z dowodu
Zgłoś
Avatar
m................9 2013-05-16, 23:19
MagicznyMateusz napisał/a:

Ja nie wiem jak można trolować tych biednych polaczków ,ale ja ich znam złodzieje jebane, od małego kraść się nauczyli. Jakby mógł to by nawet swoją ojczyznę sprzedał ,za chleb i wódę.
Jebani alkoholicy i folksdojcze


Twój post jest przepełniony nienawiścią i w dodatku obraża wszystkich normalnych polaków, więc powinieneś dostać warna(złamanie regulaminu). Mam nadzieje że jest ktoś kto ogarnia ten burdel i zrobi co trzeba.
Naucz się poprawnie wstawiać przecinki, nie bądź gamoń.
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2013-05-16, 23:36
8 lat za piasek, a zabijesz dzicko i włozysz do beczki i dostniesz 3 lata.....logika..
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2013-05-16, 23:36
zauważyliście, że ta głupia kurwa (autor tego tematu) robi zamieszanie jadąc Polaków a potem jak ktoś go zgasi to zapada cisza grobowa? To zwykła pizda, którą trzeba olać.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-05-16, 23:48
dodam jeszcze ze to marne niedorozwinięte klauny to podróbki testovirona
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie