18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Kto przeczyta ten zrozumie.

2023-06-08, 11:35
Tersky napisał/a:

cwe* to cię zrobił i w dupę j***ł internetowy kozaku.



Chłopak cię za rękę trzyma, że taka k***o odważna jesteś? Mogę być internetowym kozakiem, ale ty zawsze i wszędzie będziesz p*zdą i cwe*em.

2023-06-08, 12:31
Maras0803 napisał/a:

Chłopak cię za rękę trzyma, że taka k***o odważna jesteś? Mogę być internetowym kozakiem, ale ty zawsze i wszędzie będziesz p*zdą i cwe*em.



Nie mierz wszystkich swoją miarą j***ny pedale. Wy prawaki wszystkie najpierw do kościoła a potem się r*chacie w dupsko aż pęknie, a k***a to cię z p*zdy wysrała po tym jak cię cwe* zrobił lamusie :)

2023-06-08, 13:54
darek1234 napisał/a:

Setki takich rozmów już przeprowadziłem i zawsze było podobnie: Tusk złodziej, szwab, okradał Polskę. Na moje pytanie o podanie konkretnych przykładów na jego złodziejstwo to jest zawsze to samo: OFE i Amber Gold. Czyli ch*j, a nie prawda. Nie jestem platformusem, ale... podaj kilka afer złodziejskich PO



Ty to pedał jesteś i twoje zdanie się nie liczy.

2023-06-08, 14:13
neo001 napisał/a:

Ty to pedał jesteś i twoje zdanie się nie liczy.



Synek, idź wypij "kakałko"

2023-06-08, 15:10

2023-06-08, 18:43
Tersky napisał/a:

Nie mierz wszystkich swoją miarą j***ny pedale. Wy prawaki wszystkie najpierw do kościoła a potem się r*chacie w dupsko aż pęknie, a k***a to cię z p*zdy wysrała po tym jak cię cwe* zrobił lamusie



Nic innego oprócz ciśnięcia po rodzicach k***iszonie nie potrafisz? Rocznik 87 i bez zasad, to musisz być zwykłą k***ą i popychadłem. Ja i kościół? Hahaha co ty brudasie zaj***ny pie**olisz. O swoich łóżkowych fantazjach, to sobie ze swoimi klientami pogadaj jak opie**alasz im pęto, cwe*u niemyty.

2023-06-08, 22:17
Siriuz napisał/a:

Widać, że lewacka ameba. Brakuje jeszcze tylko tęczowego znaczka i serduszka wośpu. Patrząc na te kobiece dłonie to chyba typowa feministka


Jarek ale od WOŚP to się odpie**ol

2023-06-08, 23:29
Siriuz napisał/a:

Widać, że lewacka ameba. Brakuje jeszcze tylko tęczowego znaczka i serduszka wośpu. Patrząc na te kobiece dłonie to chyba typowa feministka



typowy skowyt pisiora

2023-06-09, 00:28
"Widać, że lewacka ameba. Brakuje jeszcze tylko tęczowego znaczka i serduszka wośpu. Patrząc na te kobiece dłonie to chyba typowa feministka "


Dopilnuj jak ktoś z twojej rodzinki ,albo ty będziesz w szpitalu, byś nie korzystał ze sprzętu z serduszkiem wośpu. Dzięki.

2023-06-09, 06:48
Uuu pis się zesrał tak jak po i konfa i inne pedalskie partie. Kiedy wy k***a skończycie sobie skakać do gardeł i zjednoczycie się aby wyj***ć cały ten pedalski rząd w p*zdu? Każda partia patrzy tylko na własnych ludzi i na siebie a nie na nas społeczeństwo. Jedyne co oni zrobili to podzielili cała Polskę.

2023-06-09, 15:03
Gamonie, pedały, lewaki,prawaki, głupcy, nieudacznicy, nie udane życie, brzuch zakrywa ch*ja, ch*j nie staje, masz brzydką grubą żonę, jesteś pedałem bez powodzenia, sam nie wiesz kim jesteś, myślisz że wiesz, a ch*ja wiesz, próbujesz obciągnąć sobie, kleszcze w lesie