18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (13) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Kto przeczyta ten zrozumie.

2023-06-07, 13:35
Aha, no dobra.

2023-06-07, 13:45
Widać, że lewacka ameba. Brakuje jeszcze tylko tęczowego znaczka i serduszka wośpu. Patrząc na te kobiece dłonie to chyba typowa feministka :)

2023-06-07, 13:48
Siriuz napisał/a:

Widać, że lewacka ameba. Brakuje jeszcze tylko tęczowego znaczka, serduszka wośpu i linku do OF, chociaż patrząc na te kobiece dłonie to chyba nie, to raczej typowa feministka



ja myślałem że to chłop po tych łapskach spoconych XD

2023-06-07, 13:50
SantaMaria napisał/a:

ja myślałem że to chłop po tych łapskach spoconych XD



Może to jest ono :)

2023-06-07, 13:57
Ja to k***a nie rozumiem, dlaczego jak ktoś jedzie tu na kaczora to od razu jest lewakiem i pedałem.. nie ogarniam..

2023-06-07, 14:01
kinio7777 napisał/a:

Ja to k***a nie rozumiem, dlaczego jak ktoś jedzie tu na kaczora to od razu jest lewakiem i pedałem.. nie ogarniam..



Spójrz na znaczki i łapska. Poza tym ameby które jadą po PiSie, ale nie widzą problemu z PO to prawie zawsze są lewackie pedały. Jakby na koszulce było coś o wspaniałych rządach POPiSu to już inna historia, a ta k***a zwyczajnie chce powrotu złodziei z PO.

2023-06-07, 14:06
Siriuz napisał/a:

Spójrz na znaczki i łapska. Poza tym ameby które jadą po PiSie, ale nie widzą problemu z PO to prawie zawsze są lewackie pedały. Jakby na koszulce było coś o wspaniałych rządach POPiSu to już inna historia, a ta k***a zwyczajnie chce powrotu złodziei z PO.



Pomijając całe pedalstwo itp wolałbym żeby w Polsce rządził Jaś Fasola niż obecny rząd.

2023-06-07, 14:08
Siriuz napisał/a:

Spójrz na znaczki i łapska. Poza tym ameby które jadą po PiSie, ale nie widzą problemu z PO to prawie zawsze są lewackie pedały. Jakby na koszulce było coś o wspaniałych rządach POPiSu to już inna historia, a ta k***a zwyczajnie chce powrotu złodziei z PO.



Setki takich rozmów już przeprowadziłem i zawsze było podobnie: Tusk złodziej, szwab, okradał Polskę. Na moje pytanie o podanie konkretnych przykładów na jego złodziejstwo to jest zawsze to samo: OFE i Amber Gold. Czyli ch*j, a nie prawda. Nie jestem platformusem, ale... podaj kilka afer złodziejskich PO

2023-06-07, 14:12
Siriuz napisał/a:

Widać, że lewacka ameba. Brakuje jeszcze tylko tęczowego znaczka i serduszka wośpu. Patrząc na te kobiece dłonie to chyba typowa feministka



Wośpu szkoda, bo to dobra inicjatywa jest, ale teraz za bardzo upolityczniona.
No ale albo w opozycji albo kler położyłby oślizłe łapska.

2023-06-07, 14:31
darek1234 napisał/a:

Setki takich rozmów już przeprowadziłem i zawsze było podobnie: Tusk złodziej, szwab, okradał Polskę. Na moje pytanie o podanie konkretnych przykładów na jego złodziejstwo to jest zawsze to samo: OFE i Amber Gold. Czyli ch*j, a nie prawda. Nie jestem platformusem, ale... podaj kilka afer złodziejskich PO



Ktokolwiek Ci cokolwiek napisze a i tak na koniec powiesz, że to nieprawda, wiec po ch*j tracić czas?
W zasadzie od '91 do 2011 rządziło lewactwo. Samo PO od 2005... i mamy j***ne państwo z kartonu - cytując klasyka. W czasie pandemii PO krytykowało rząd za zbytnią opieszałość w prowadzaniu obostrzeń i nakazów. Krytykowali rząd za politykę imigracyjną, za mur na granicy z Białorusią. Krytykowali opieszałość w realizacji planu FIT55, zamykaniu kopalni węgla i w sprawie Turowa. Wyobraź sobie co byśmy dzisiaj mieli w kraju gdyby oni rządzili zamiast PiSu... Oni chcą wprowadzić zamordyzm i rządzić pod dyktando Brukseli kosztem Polaków. Całe szczęście, że mamy PiS, ale to jest j***na dżuma i chciałbym, żeby ludzie przestali głosować pod media, celebrytów i populistyczne hasełka, i w końcu wybrali świadomie kogoś kto wprowadzi namiastkę normalności.

2023-06-07, 14:35
Siriuz napisał/a:

Ktokolwiek Ci cokolwiek napisze a i tak na koniec powiesz, że to nieprawda, wiec po ch*j tracić czas?
W zasadzie od '91 do 2011 rządziło lewactwo. Samo PO od 2005... i mamy j***ne państwo z kartonu - czytując klasyka. W czasie pandemii PO krytykowało rząd za zbytnią opieszałość w prowadzaniu obostrzeń i nakazów. Krytykowali rząd za politykę imigracyjną, za mur na granicy z Białorusią. Krytykowali opieszałość w realizacji planu FIT55, zamykaniu kopalni węgla i w sprawie Turowa. Wyobraź sobie co byśmy dzisiaj mieli w kraju gdyby oni rządzili zamiast PiSu... Oni chcą wprowadzić zamordyzm i rządzić pod dyktando Brukseli kosztem Polaków. Całe szczęście, że mamy PiS, ale to jest j***na dżuma i chciałbym, żeby ludzie przestali głosować pod media, celebrytów i populistyczne hasełka, i w końcu wybrali świadomie kogoś kto wprowadzi namiastkę normalności.



Bo totalna opozycja, ma w niepisanym statucie protestować, przeciw wszystkiemu co prawicowe. Nawet gdyby, Polska nagle stała się rajem na ziemi, lewacy znajdą powód do krytyki.
A główny problem każdej opozycji, jest koryto, które jest poza zasięgiem.

2023-06-07, 14:36
Siriuz napisał/a:

Ktokolwiek Ci cokolwiek napisze a i tak na koniec powiesz, że to nieprawda, wiec po ch*j tracić czas?
W zasadzie od '91 do 2011 rządziło lewactwo. Samo PO od 2005... i mamy j***ne państwo z kartonu - cytując klasyka. W czasie pandemii PO krytykowało rząd za zbytnią opieszałość w prowadzaniu obostrzeń i nakazów. Krytykowali rząd za politykę imigracyjną, za mur na granicy z Białorusią. Krytykowali opieszałość w realizacji planu FIT55, zamykaniu kopalni węgla i w sprawie Turowa. Wyobraź sobie co byśmy dzisiaj mieli w kraju gdyby oni rządzili zamiast PiSu... Oni chcą wprowadzić zamordyzm i rządzić pod dyktando Brukseli kosztem Polaków. Całe szczęście, że mamy PiS, ale to jest j***na dżuma i chciałbym, żeby ludzie przestali głosować pod media, celebrytów i populistyczne hasełka, i w końcu wybrali świadomie kogoś kto wprowadzi namiastkę normalności.



Lepsze jak to nazwałeś państwo kartonowe niż kościelne.

2023-06-07, 14:48
Kriski napisał/a:

Bo totalna opozycja, ma w niepisanym statucie protestować, przeciw wszystkiemu co prawicowe. Nawet gdyby, Polska nagle stała się rajem na ziemi, lewacy znajdą powód do krytyki.



Nawet jeśli tak jest, to też świetnie pokazuje jaką mają mentalność. Nie interesuje ich prawda tylko racja. Są awanturniczy i manipulują opinią publiczną. Nie chcę takiego rządu.

kinio7777 napisał/a:

Lepsze jak to nazwałeś państwo kartonowe niż kościelne.



A jest teraz kościelne? Jestem ateistą i antyklerykałem. Uważam, że kościół powinien działać na identycznych zasadach jak każda inna działalność. Kiedyś ostro hejtowałem osoby religijne, a potem przyszło coś gorszego - lewactwo. Nagle okazało się ze osoby wierzące są rozsądne, wyważone i otwarte na dyskusję...

2023-06-07, 14:58
Trzeba być pie**olniętym żeby chodzić z koszulką - "kot chinski, herbaciany chój j***ny"