18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Kto przeczyta ten zrozumie.

2023-06-07, 15:12
Siriuz napisał/a:

Nawet jeśli tak jest, to też świetnie pokazuje jaką mają mentalność. kto? Nie interesuje ich prawda tylko racja. kogo? Są awanturniczy i manipulują opinią publiczną. Nie chcę takiego rządu.
A jest teraz kościelne? Jestem ateistą i antyklerykałem. Uważam, że kościół powinien działać na identycznych zasadach jak każda inna działalność. Kiedyś ostro hejtowałem osoby religijne, a potem przyszło coś gorszego - lewactwo. Nagle okazało się ze osoby wierzące są rozsądne, wyważone i otwarte na dyskusję...



Czytasz czasem co nasmarujesz, co to ma być, zaprzeczenie przez potwierdzenie?

2023-06-07, 15:20
Kriski napisał/a:

Czytasz czasem co nasmarujesz, co to ma być, zaprzeczenie przez potwierdzenie?



Znajdź podmiot w poniższych zdaniach:
"Bo totalna opozycja, ma w niepisanym statucie protestować, przeciw wszystkiemu co prawicowe. Nawet gdyby, Polska nagle stała się rajem na ziemi, lewacy znajdą powód do krytyki."

2023-06-07, 15:50
Siriuz napisał/a:

Ktokolwiek Ci cokolwiek napisze a i tak na koniec powiesz, że to nieprawda, wiec po ch*j tracić czas?
W zasadzie od '91 do 2011 rządziło lewactwo. Samo PO od 2005... i mamy j***ne państwo z kartonu - cytując klasyka. W czasie pandemii PO krytykowało rząd za zbytnią opieszałość w prowadzaniu obostrzeń i nakazów. Krytykowali rząd za politykę imigracyjną, za mur na granicy z Białorusią. Krytykowali opieszałość w realizacji planu FIT55, zamykaniu kopalni węgla i w sprawie Turowa. Wyobraź sobie co byśmy dzisiaj mieli w kraju gdyby oni rządzili zamiast PiSu... Oni chcą wprowadzić zamordyzm i rządzić pod dyktando Brukseli kosztem Polaków. Całe szczęście, że mamy PiS, ale to jest j***na dżuma i chciałbym, żeby ludzie przestali głosować pod media, celebrytów i populistyczne hasełka, i w końcu wybrali świadomie kogoś kto wprowadzi namiastkę normalności.



No i odpowiedziałeś prawie jak każdy z moich rozmówców, czyli ch*ja treści. PO i PSL rządziło od 2007 roku, w latach 2005-2007 rządziła pisowska banda idiotów wraz z burakami z Samejbrony

2023-06-07, 15:54
darek1234 napisał/a:

Setki takich rozmów już przeprowadziłem i zawsze było podobnie: Tusk złodziej, szwab, okradał Polskę. Na moje pytanie o podanie konkretnych przykładów na jego złodziejstwo to jest zawsze to samo: OFE i Amber Gold. Czyli ch*j, a nie prawda. Nie jestem platformusem, ale... podaj kilka afer złodziejskich PO



https://blogpress.pl/node/7889
https://naszeblogi.pl/56571-2500-po-wygrywa-takiego-wyniku-nikt-nigdy-nie-osiagnal

Masz znajdziesz z kilkaset przykładów może z tysiąc. Lista w sumie zawierała ponad 3000 pozycji ale kilka linków wygasło. Do każdej pozycji jest link do artykułu.

2023-06-07, 16:01
darek1234 napisał/a:



Setki takich rozmów już przeprowadziłem i zawsze było podobnie: Tusk złodziej, szwab, okradał Polskę. Na moje pytanie o podanie konkretnych przykładów na jego złodziejstwo to jest zawsze to samo: OFE i Amber Gold. Czyli ch*j, a nie prawda. Nie jestem platformusem, ale... podaj kilka afer złodziejskich PO



Kolejny widz TVN, któremu pamięć przepełnia się po 4 latach i powtarza tylko to co mu ukochana stacja podaje na tacy... :homer:

Ja tam nie zapomniałem tego jednego, wielkiego kwiku, kiedy PiS postanowił zastąpić wszystkich partyjniaków z PO we wszystkich spółkach i urzędach na swoich partyjniaków. Jeden wielki kwik. Przez jakieś dwa lata nie dało się nawet internetu przeglądać bo wszyscy swoje lamenty wywalali jak to "trzeba wypie**alać z polski bo za dwa lata będziemy dyktaturą PiSu". I gdzie ta dyktatura? Polska wygląda tak samo jak wtedy. Z tę różnicą, że PiS zaprowadził nad bliżej komunizmu niż kiedykolwiek wcześniej. A "opozycja" licytuje się próbując wymyślać jeszcze więcej rozdawnictwa.

Przez lata ludzie z PO obsadzali swoimi wszystkie możliwe stołki, wypłacali sobie grube pensje i udawali, że coś robią, podczas gdy nie robili nic. Potem przyszedł PiS i obsadził swoimi te same stołki, wypłaca sobie grube pensje i oni robią wszystko co się da siłowo i "na pałę", udając, że wiedzą co robią. Media też udają, że między PiS i PO jest jakaś większa różnica i próbują nam zrobić "demokrację" na wzór Stanów Zjednoczonych, gdzie możesz demokratycznie wybrać jedną z dwóch możliwych opcji. Albo lewo, albo prawo, nie ma pośrodku. A przecież to są ciągle te same opasłe mordy...

A najgorsze w tym wszystkim jest to, że nawet jakbym chciał zagłosować na kogoś nowego, na jakąś świeżość w polityce to... nie ma na kogo. Wszystkie te Kukizy i Hołownie udawały bezstronność i chciały "rozwalić system i partyjny beton" a teraz układają koalicję z tymi, których krytykowali... :roll:

2023-06-07, 16:30
darek1234 napisał/a:

Setki takich rozmów już przeprowadziłem i zawsze było podobnie: Tusk złodziej, szwab, okradał Polskę. Na moje pytanie o podanie konkretnych przykładów na jego złodziejstwo to jest zawsze to samo: OFE i Amber Gold. Czyli ch*j, a nie prawda. Nie jestem platformusem, ale... podaj kilka afer złodziejskich PO



No nie wiem jak określić umorzenie gazpromowi ok. 1.200.000.000 PLNów... Może inwestycja?

A to że jego sk***iała córeczka parę miechów potem kupuje mieszkanie za 2.000.000 w gotówce... Przypadkiem...?

Lewacki śmieć we wszytko uwierzy...

2023-06-07, 16:44
darek1234 napisał/a:

Setki takich rozmów już przeprowadziłem i zawsze było podobnie: Tusk złodziej, szwab, okradał Polskę. Na moje pytanie o podanie konkretnych przykładów na jego złodziejstwo to jest zawsze to samo: OFE i Amber Gold. Czyli ch*j, a nie prawda. Nie jestem platformusem, ale... podaj kilka afer złodziejskich PO



A co nie jest prawdą przy OFE? Jak to Donko twierdził w czerwcu nasze pieniądze, a na jesieni już nie nasze tylko jednak rządowe? A VAT i karuzele bezkarnie kręcone przez 8 lat? A Pendolino (zakup, który był "przysługą" i we wszystkich krajach, które w podobnie tajemniczych okolicznościach dokonywały tego zakupu doczekał się sądu poza Polską )? A podnoszone podatki (to też okradanie nas) tłumaczone "harmonizacją podatkową w ramach UE"? To czego Donek nie wiedział kłamiąc to fakt, że 1. harmonizacja jest dobrowolna, a 2. akurat nasi sąsiedzi z UE mieli wtedy niższe podatki od nas XD. Armię rozpierlolili, bo uznali, że wojny nie będzie - przeszła w model ekspedycyjny. Wstrzymano zakupy, inwestycje w bazy -a wiele z nich po prostu sprzedano. Fajnie się ta koncepcja zestarzała co nie? Kto zmasakrował górnictwo, JSW i KGHM podatkami dodatkowymi? Kto dosrał 23% VAT np. na srebro, żeby Polacy nie mogli inwestować w kruszec na który ich stać? Na dzień dobry jesteś na inwestycji w plecy 23%. Kto podpisał te wszystkie proekomadafaka umowy międzynarodowe, za które teraz płacimy krocie? Kto oblał ciepłym moczem budowę elektrowni atomowej przez co jesteśmy tyle lat w plecy z tym tematem i płacimy fortunę za prąd? Kto podpisał niekorzystne umowy na dostawy gazu do Polski i zakopał temat dywersyfikacji dostaw surowców do Polski? To też się świetnie zestarzało. PO kiedy wygrała po raz pierwszy wybory była wolnościową partią, która chciała dać ludziom dostęp do broni, obniżyć i uprościć podatki, prowadzić konserwatywną społecznie politykę i walczyć z socjalizmem. Niestety cały swój program wywaliła do kosza w dniu, w którym wygrała wybory. PiSlamem się brzydzę i też na te czerwone larwy nie głosuję, ale przeraża mnie to, że ludzie serio nie widzą, że PO jest takie samo jak PiS z tą różnicą, że PiS przynajmniej inwestuje grubo w armie i wreszcie ruszył temat atomu. Donek to pies Berlina, za chwile upie**oli połowę umów (bo przecież nie z niemcami podpisane) i cofnie nas 10 lat do tyłu. W tej chwili nawet jakiś zj***ny Zandberg ze Stalinem na koszulce jest potencjalnie mniej szkodliwy od Donka.

2023-06-07, 16:53
MrMorus napisał/a:

Masz znajdziesz z kilkaset przykładów może z tysiąc. Lista w sumie zawierała ponad 3000 pozycji ale kilka linków wygasło. Do każdej pozycji jest link do artykułu.



Kapitalne jest to, że ktoś to pozbierał! :O Ja nie raz plułem sobie w brodę, że na bieżąco nie odkładałem newsów. W pamięci tylko zostaje, że złodzieje i aferzyści, a potem przychodzi ktoś z amnezją i prosi o dowody... Dzięki za te linki!

I w ogole dzięki pozostałym, że mieli siłę odpisać Darkowi! :) Chociaż tak jak się spodziewałem moje słowa zbył jednym zdaniem.

2023-06-07, 17:11
Może to niektórym rozświetli nieco w głowie, bo widać, że nic nie widać...

https://www.sadistic.pl/jak-zniszczyc-przejac-panstwo-vt575260.htm

2023-06-07, 17:34
Siriuz napisał/a:

Widać, że lewacka ameba. Brakuje jeszcze tylko tęczowego znaczka i serduszka wośpu. Patrząc na te kobiece dłonie to chyba typowa feministka



Ty za to pewnie j***ny patus pasożyt od cwe*i kaczora i morawieckiego. Większego ścierwa i wrzodu na ciele narodu niż wy nie było …

2023-06-07, 17:35
Kriski napisał/a:

Bo totalna opozycja, ma w niepisanym statucie protestować, przeciw wszystkiemu co prawicowe. Nawet gdyby, Polska nagle stała się rajem na ziemi, lewacy znajdą powód do krytyki.
A główny problem każdej opozycji, jest koryto, które jest poza zasięgiem.



A gdzie ty masz w Polsce prawicę? PiS to bolszewia a konpederaści to chłopaczki z dziedzicznym syfem zamiast mózgu.

2023-06-07, 17:49
kinio7777 napisał/a:

Ja to k***a nie rozumiem, dlaczego jak ktoś jedzie tu na kaczora to od razu jest lewakiem i pedałem.. nie ogarniam..



Bo sporo tu pedałów od Bąkiewicza co wieczorami polerują sobie pały nawzajem a w ciągu dnia biją kobiety na marszach i kładą się plackiem przed pedofilem w czarnej sukience

2023-06-07, 17:54
Az dziw ile tu jest obrońców Kaczyńskiego, pis was dyma w dupe a wy go popieracie. W tym kraju nigdy nie będzie normalnie

2023-06-07, 18:13
Siriuz napisał/a:

Widać, że lewacka ameba. Brakuje jeszcze tylko tęczowego znaczka i serduszka wośpu. Patrząc na te kobiece dłonie to chyba typowa feministka


Cytat:

Nagle okazało się ze osoby wierzące są rozsądne, wyważone i otwarte na dyskusję...


Cytat:

W zasadzie od '91 do 2011 rządziło lewactwo. Samo PO od 2005... i mamy j***ne państwo z kartonu - cytując klasyka. W czasie pandemii PO krytykowało rząd za zbytnią opieszałość w prowadzaniu obostrzeń i nakazów. Krytykowali rząd za politykę imigracyjną, za mur na granicy z Białorusią. Krytykowali opieszałość w realizacji planu FIT55, zamykaniu kopalni węgla i w sprawie Turowa. Wyobraź sobie co byśmy dzisiaj mieli w kraju gdyby oni rządzili zamiast PiSu...



Ciekawe ile nagród Darwina już otrzymałeś, ale jesteś TOP ziomek pod tym względem xD
Nawet konfederaci nie są tak niedorozwinięci jak Ty ... Nawet k***a oni xD

2023-06-07, 18:28
pazuzu napisał/a:

Az dziw ile tu jest obrońców Kaczyńskiego, pis was dyma w dupe a wy go popieracie. W tym kraju nigdy nie będzie normalnie



Weź pod uwagę, że widocznie lubią być dymani w dupę. Najbardziej sadolowe jest, że lubią jak pis dyma w dupy ich dzieci.