18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Kto przeczyta ten zrozumie.

2023-06-07, 18:32
Abstrah*jąc od wszystkiego innego: bardzo brzydka dziewczyna o czerwonych rękach.

2023-06-07, 19:04
Siriuz napisał/a:

Widać, że lewacka ameba. Brakuje jeszcze tylko tęczowego znaczka i serduszka wośpu. Patrząc na te kobiece dłonie to chyba typowa feministka



Po twoim komentarzu widać, że ch*ja wiesz o ekonomii, więc cię nauczę imbecylu, że ta kaczyńska p*zda, wk***iła wszystkich ciężko zapie**alających ludzi na ten wasz sp***olony zasiłek. I tak :) Wszyscy pracujący najchętniej by was wyj***li z tego kraju.

2023-06-07, 19:11
metmac napisał/a:

Ciekawe ile nagród Darwina już otrzymałeś, ale jesteś TOP ziomek pod tym względem xD
Nawet konfederaci nie są tak niedorozwinięci jak Ty ... Nawet k***a oni xD



Czy Ty zdajesz sobie sprawę z faktu, że nagrodę Darwina można dostać tylko raz? :) Weź może doczytaj.
Taki jest właśnie problem z lewactwem - gówno widzieli, gówno wiedzą, ale drą roszczeniową japę na każdego.
Konfederaci poza swoim narodowo-chrześcijańskim zj***niem czytają chociaż książki historyczne i ekonomiczne.

eMCeONe napisał/a:

Po twoim komentarzu widać, że ch*ja wiesz o ekonomii, więc cię nauczę imbecylu, że ta kaczyńska p*zda, wk***iła wszystkich ciężko zapie**alających ludzi na ten wasz sp***olony zasiłek. I tak Wszyscy pracujący najchętniej by was wyj***li z tego kraju.



I kolejny samozwańczy ynteligent nauczyciel, który myśli że wybory wygrali bezrobotni, zwłaszcza ze wsi, którzy nic nie robią tylko leża zapijaczeni w rowie, a pomidorki i ziemniaczki to przecież są z Biedornki...

pazuzu napisał/a:

Az dziw ile tu jest obrońców Kaczyńskiego, pis was dyma w dupe a wy go popieracie. W tym kraju nigdy nie będzie normalnie



Ilu naliczyłeś?

2023-06-07, 19:21
MrMorus napisał/a:

Masz znajdziesz z kilkaset przykładów może z tysiąc. Lista w sumie zawierała ponad 3000 pozycji ale kilka linków wygasło. Do każdej pozycji jest link do artykułu.



"2400.
Akta afery podsłuchowej wyciekły. Gdyby je przepisać w punktach, doszłoby pewnie kilaset nowych afer. Tu jednak punkt, jako afera (cd.2142) wycieku swiadcząca o państwie pod rzadami PO.»tu(link is external) Ktoś kto szuka tego wycieku, łatwo go znajdzie w sieci googlując "Akta afery podsłuchowej Stonoga"

Już to wystarczy, żeby przestać czytać dalej. Wiesz dlaczego, bo może Cię ktoś doinformuje?

grudzin7 napisał/a:

Kolejny widz TVN, któremu pamięć przepełnia się po 4 latach i powtarza tylko to co mu ukochana stacja podaje na tacy... :homer:
Ja tam nie zapomniałem tego jednego, wielkiego kwiku, kiedy PiS postanowił zastąpić wszystkich partyjniaków z PO we wszystkich spółkach i urzędach na swoich partyjniaków. Jeden wielki kwik.



Nie wiem o co chodzi z tym widzem TVN, bo nie mam od kilkunastu lat telewizji. Oglądam różne rzeczy w necie, poza TVPInfo , bo jest przeznaczone dla idiotów.

grudzin7 napisał/a:

Przez lata ludzie z PO obsadzali swoimi wszystkie możliwe stołki, wypłacali sobie grube pensje i udawali, że coś robią, podczas gdy nie robili nic. Potem przyszedł PiS i obsadził swoimi te same stołki, wypłaca sobie grube pensje i oni robią wszystko co się da siłowo i "na pałę", udając, że wiedzą co robią.



Mam 20 lat stażu w urzędzie i powiem Ci, że jest znaczna różnica. PO i PSL obsadzało stołki swoimi, wcześniej robiło to w latach 2005-2007 PiS z Samąbroną, wcześniej robiło to SLD. PSL obsadzało stołki od sprzątaczek w górę, jednak... W latach 2005-2007 i po 2015 roku wywalano na mordę kadrę SLD, PO-PSL, tyle że medialnie, nie zawsze poprzez wypowiedzenie mianowania. Medialnie to znaczy poprzez ogłoszenie w TV, dlatego wiele spraw głupie pisowczyki przegrały w sądach pracy. W np. NBP, w latach które wskazałem, ludzie zwykli pracownicy dostawali cynk, że idą z kadr i dawali dyla. Za nimi biegła kadrowa/y, kierowniczka/ik etc, którzy ścigali ludzi by im wręczyć wypowiedzenie. Różnice w nagrodach urzędniczych przed pisowczykami nie były znaczne - wiem co mówię, bo widziałem listy nagród. Teraz widzę je w sądzie pracy, gdzie pisowczyków zaprosiłem na otrzeźwienie pseudomózgów. Różnice w nagrodach w mojej firmie między pracownikami, którzy wykonują dokładnie tą samą pracę wynoszą ponad 4500 zł, o takich nagrodach za znienawidzonej przez Was PO nigdy nie słyszałem, nigdy nie widziałem takich na listach nagród. Nie jestem zwolennikiem PO, o czym już pisałem i wiem, że w wyborach 2007 Platforma nie miała kadry jednak praca była spokojna i ludzie się lubili. Teraz nienawidzą się jak psy, boją się kadry, boją się powiedzieć cokolwiek.
"Kukizy i Hołownie" to taka sama ch*jnia jak PiS razem wzięte i tu się zgadzam, dodam jeszcze Mentzena i resztę podobnego gówna.


Pan_Cernik napisał/a:

No nie wiem jak określić umorzenie gazpromowi ok. 1.200.000.000 PLNów... Może inwestycja?
A to że jego sk***iała córeczka parę miechów potem kupuje mieszkanie za 2.000.000 w gotówce... Przypadkiem...?
Lewacki śmieć we wszytko uwierzy...



Lewackiego śmiecia to znajdź sobie w mózgu, bo nawet nie wiesz co to lewak. Pomacaj po jajkach Morawieckiego, który przytulał i przytula potężną kasę, pomódl się za złodzieja Szyszkę, agenta i pedała Macierewicza, pokołysaj jajka kaczorka. I tyle do ciebie, poza tym, że za sprawę gazu z ruSSkimi odpowiada minister Jasiński, ten sam gdur co zlikwidował ostatecznie polskie cukrownie na korzyść niemieckich. Nie sądzę, że się na tym znasz, ale może coś kiedyś doczytasz, jak pisowczyki ci pozwolą.

Arashi91 napisał/a:

A co nie jest prawdą przy OFE?



A co jest prawdą poza tym, że OFE zlikwidował PiS i zaj***ł doszczętnie kasę? Tusk obniżył prowizję i tyle powinno wystarczyć, żebyś coś pojął. Po resztę odsyłam do internetu, może się dowiesz czym były obligacje na rzecz OFE i ile lat zabrakło, żeby państwo stało się całościowym dłużnikiem OFE

Arashi91 napisał/a:

Kto zmasakrował górnictwo, JSW i KGHM podatkami dodatkowymi?



Ty naprawdę nie masz pojęcia co piszesz. Zapraszam na giełdę, wtedy pogadamy

2023-06-07, 19:26
PiS jest delagaturą Kremla, podobnie jak niektóre partie w Europie Zachodniej.


Za kilkadziesiąt lat dzieci będą czytać w podręcznikach historii o organizacji FSB, która najpierw ukradła Rosję, później Europę, a potem podpaliła świat...


Wojna na 100% przeniesie się na resztę kontynentu. W tej chwili Europa ładnie się rozbroiła oddając sprzęt Ukrainie. Każdy głos rozsądku, aby zostawić sobie trochę uzbrojenia spotyka się z krzykiem o konieczności pomocy Ukraińcom. To potrwa jeszcze dwa lata, a pp tym czasie Chiny związane z innymi krajami regionu zajmą osłabioną Rosję, a potem pójdą na Zachód.
W polityce wszystko należy odczytywać na odwrót. Jeśli czytamy, że Putin choruje, to zanczy, że dobrze się ma. Jeśli Chiny skłaniają się ku Zachodowi, to znaczy, że potrzebują więcej czasu. Tam wszyscy kłamią i ogrywają przeciwnika. Bajki o demokracji i zasadach są dla prostaków.
Wiem co piszę, bo kestem blisko uczestników tej gry. A jest ona na najwyższym poziomie.

2023-06-07, 19:33
darek1234 napisał/a:

Mam 20 lat stażu w urzędzie i powiem Ci, że jest znaczna różnica.



Zj***łeś ludzi za podanie Ci konkretnych przykładów afer, a sam jako jedyny kontrargument podajesz swoja anegdotyczna historyjkę z życia... :facepalm:

smc napisał/a:

Wojna na 100% przeniesie się na resztę kontynentu.



Wiesz komu na tym najbardziej zależy? j***nemu Zelenskiemu.
Zresztą zaczynam powoli dochodzić do wniosku, że ta wojenka miała na celu zamieść pod dywan bankructwo US. Nie zdziwię się jeszcze jak Ameryka wystawi EU rachunek za całą te "pomoc" na Ukrainie, który akurat pokryje ich dług... całkiem jak po II WŚ tylko, że tę wojnę to oni sprowokowali.

2023-06-07, 19:40
kinio7777 napisał/a:

Ja to k***a nie rozumiem, dlaczego jak ktoś jedzie tu na kaczora to od razu jest lewakiem i pedałem.. nie ogarniam..



To proste, jak ktoś jedzie inteligentnie i z polotem to na pewno nie lewak i nie pedał.

2023-06-07, 20:09
Tersky napisał/a:

Ty za to pewnie j***ny patus pasożyt od cwe*i kaczora i morawieckiego. Większego ścierwa i wrzodu na ciele narodu niż wy nie było …



Nie unoś się tak, bo ku*as ci z dupy wypadnie lewy cwe*u.

metmac napisał/a:

Ciekawe ile nagród Darwina już otrzymałeś, ale jesteś TOP ziomek pod tym względem xD
Nawet konfederaci nie są tak niedorozwinięci jak Ty ... Nawet k***a oni xD



Po ch*j używasz słów których znaczenia nie rozumiesz? Dostał tyle nagród Darwina co ty masz IQ. I do tego takie lewe śmiecie jak ty marnują nam tlen...

2023-06-07, 20:13
Siriuz napisał/a:

Spójrz na znaczki i łapska. Poza tym ameby które jadą po PiSie, ale nie widzą problemu z PO to prawie zawsze są lewackie pedały. Jakby na koszulce było coś o wspaniałych rządach POPiSu to już inna historia, a ta k***a zwyczajnie chce powrotu złodziei z PO.



Tyle to PO nakradło ze służbowych kart kredytowych na ośmiorniczki! na szczęście mamy uczciwe i praworządne pis. Miliardy z KPO płyną, w końcu nikt nie wydaje miliardów na respiratory od handlarza bronią, maseczki bez atestu, które trzeba wyj***ć, wybory kopertowe, które sie nie odbył, dotacje dla fundacji babci świni kumpla założonej wczoraj, miejsca w zarządzie Orlenów dla szwagra co skończył ledwie podstawówkę. Tego wszystkiego teraz nie ma, za to musimy pamiętać, że Nowak nie wpisał do zeznania majątkowego zegarka za 10 tys i się podał do dymisji.

Gdyby postąpił według standardów, które popierasz, to ukradłby ze 200 mln przez podstawioną firmę i śmiał ci się w twarz, dostając za to w rządzie awans.

2023-06-07, 20:18
smc napisał/a:

PiS jest delagaturą Kremla, podobnie jak niektóre partie w Europie Zachodniej..




Takie coś może napisać lewak albo ruska onuca, wiedząc że wyborcy PiS nienawidzą ruskich na równi z lewakami i licząc że spowoduje jakiś zamęt a co za tym idzie, spadek poparcia dla PiS....

2023-06-07, 20:30
Pan_Cernik napisał/a:

Typowy lewacki śmieć...
Najpierw płacze że nikt mu jeszcze nie udowodnił że te całe j***ne p.o. z rudą k***ą na czele to zwykli volksdoeutsche i razem z ich wyborcami powinni zostać postawieni pod murem jako zdrajcy Polski. A jak już to się zrobi to twierdzi że to nieprawda bo w tvn mówią innaczej.
Więc słuchaj lewacki śmieciu. Dopóki żył Ś.P. Lech Kaczyński i jako Prezydent RP blokował umorzenie długu ruskim, dopóty było dobrze.
ruda k***a podpisała umorzenie niecałe dwa miesiące po Katastrofie Smoleńskiej, tak tej j***nej rudej k***ie się spieszyło.
Za umorzenie długu odpowiada tylko i wyłącznie p.o. z rudą k***ą na czele, j***ny volksdeutschu....




Nie zapomnij o ośmiorniczkach, te były najgorsze, zrujnowały budżet, całe peło delegalizacja i kara śmierci, a pis dożywotnia władza, bo są uczciwi, nie zatrudniają rodzin w państwowych firmach, nie marnują publicznej kasy i nie łamią konstytucji.

Pan_Cernik napisał/a:

Takie coś może napisać lewak albo ruska onuca, wiedząc że wyborcy PiS nienawidzą ruskich na równi z lewakami i licząc że spowoduje jakiś zamęt a co za tym idzie, spadek poparcia dla PiS....



Spadek poparcia dla pis jest teraz polską racją stanu, a ich odsunięcie od władzy najważniejsze od wyborów w 89'. Jeśli uważasz mnie za lewaka czy ruską onucę, to poczytaj moje komentarze, albo choćby podpis w stopce.

a teraz uważaj, bo może ci blue screeena wywalić :D :
Jako katolik o prawicowych i liberalnych poglądach nienawidzę pis i konfederacji, nienawidzę rosji, nienawidzę kościoła katolickiego. Za to jeśli będzie trzeba, pójdę na ulicę w protestach napie**alać się z takimi nacjonalistycznymi śmieciami jak ty w obronie demokracji i członkostwa w UE.

2023-06-07, 20:56
j***ć PiS, j***ć prawicowe ,faszystowskie k***y... Dziękuję,pozdrawiam :-D

2023-06-07, 21:14
Siriuz napisał/a:

Widać, że lewacka ameba. Brakuje jeszcze tylko tęczowego znaczka i serduszka wośpu. Patrząc na te kobiece dłonie to chyba typowa feministka



To facet który uważa, że bycie p*zdą jest powodem do dumy.

2023-06-07, 21:14
Geraldinio napisał/a:

Nie zapomnij o ośmiorniczkach, te były najgorsze, zrujnowały budżet, całe peło delegalizacja i kara śmierci, a pis dożywotnia władza, bo są uczciwi, nie zatrudniają rodzin w państwowych firmach, nie marnują publicznej kasy i nie łamią konstytucji.
Spadek poparcia dla pis jest teraz polską racją stanu, a ich odsunięcie od władzy najważniejsze od wyborów w 89'. Jeśli uważasz mnie za lewaka czy ruską onucę, to poczytaj moje komentarze, albo choćby podpis w stopce.
a teraz uważaj, bo może ci blue screeena wywalić :
Jako katolik o prawicowych i liberalnych poglądach nienawidzę pis i konfederacji, nienawidzę rosji, nienawidzę kościoła katolickiego. Za to jeśli będzie trzeba, pójdę na ulicę w protestach napie**alać się z takimi nacjonalistycznymi śmieciami jak ty w obronie demokracji i członkostwa w UE.




Pewnie i przyznałbym ci rację, gdyby była inna alternatywa niż PiS.

Przeżyłem 8 lat rządów rudej k***y i spółki, i jak większość ludzi którzy to pamiętają, nie chce ich powrotu.
rudy volskdeutsch nie ma nic do zaoferowania Polsce. A czego można się po nim spodziewać już wiemy. nie zapominaj że ich głównymi "specami" od ekonomi to belka i balcyrewicz. Jeden wpędził Polskę w nędzę a drugi sprzedał wszystko co się dało za bezcen niemcom.

Jeśli uważasz że taka jest polska racja stanu, to raczej tobie ten bleu screen wyj***ło....

2023-06-07, 21:32
pazuzu napisał/a:

Az dziw ile tu jest obrońców Kaczyńskiego, pis was dyma w dupe a wy go popieracie. W tym kraju nigdy nie będzie normalnie



Jak PO dymało to było lepiej?
Albo wcześniej za solidarności czy SLD?
No ale jak swój r*cha to mniej boli.