18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Kto przeczyta ten zrozumie.

2023-06-07, 22:11
Siriuz napisał/a:

Widać, że lewacka ameba. Brakuje jeszcze tylko tęczowego znaczka i serduszka wośpu. Patrząc na te kobiece dłonie to chyba typowa feministka



Amen

2023-06-07, 22:25
Geraldinio napisał/a:

pójdę na ulicę w protestach napie**alać się z takimi nacjonalistycznymi śmieciami jak ty w obronie demokracji i członkostwa w UE



Może najpierw pojedź do Francji czy Belgii i poczuj na własnej dupie pały demokratycznego EUrokołchozu, co?

2023-06-07, 22:35
darek1234 napisał/a:

"2400.
Akta afery podsłuchowej wyciekły. Gdyby je przepisać w punktach, doszłoby pewnie kilaset nowych afer. Tu jednak punkt, jako afera (cd.2142) wycieku swiadcząca o państwie pod rzadami PO.»tu(link is external) Ktoś kto szuka tego wycieku, łatwo go znajdzie w sieci googlując "Akta afery podsłuchowej Stonoga"
Już to wystarczy, żeby przestać czytać dalej. Wiesz dlaczego, bo może Cię ktoś doinformuje?



No wiesz, na tak długą listę wiadomo, że znajdą się jakieś bzdury, ale to nie znaczy że wszystko to bzdury. To, że na podstawie tego jednego punktu stwierdzasz, że dalej nie ma sensu czytać też uważam, że jest to jest słabe z twojej strony. A jeżeli chodzi o OFE to PiS nie zlikwidował, jest do dzisiaj.

2023-06-07, 22:46
Pan_Cernik napisał/a:

No nie wiem jak określić umorzenie gazpromowi ok. 1.200.000.000 PLNów... Może inwestycja?
A to że jego sk***iała córeczka parę miechów potem kupuje mieszkanie za 2.000.000 w gotówce... Przypadkiem...?
Lewacki śmieć we wszytko uwierzy...



same pedaly co dla karakana by lache oj***ly na tym portalu :D pisiory was tak dymaja jak nikt was nie dymal . Afer ich nie widzisz cioto ? wybory kopertowe, respiratory, komisja smolenska, miesiecznice, konstytucja na ktora klada lache, misiewicze. Naprawde taki pie**olniety jestes ze tego nie widzisz ? dyma was pis i bardzo dobrze bo nie zaslugujecie na nic lepsze. TFU wam na ryje

2023-06-07, 22:48
Siriuz napisał/a:

Widać, że lewacka ameba. Brakuje jeszcze tylko tęczowego znaczka i serduszka wośpu. Patrząc na te kobiece dłonie to chyba typowa feministka



Zważywszy co ten poj***ny rząd robi z tym krajem, taki komentarz może napisać tylko skrajny popie**olony kutafon...
j***ł cię pies i cała wieś, pojebie...
I to jest jeszcze najbardziej piwo komentarz, to jest straszne ile tu pojebów...

2023-06-07, 22:52
Pan_Cernik napisał/a:

Typowy lewacki śmieć...
Najpierw płacze że nikt mu jeszcze nie udowodnił że te całe j***ne p.o. z rudą k***ą na czele to zwykli volksdoeutsche i razem z ich wyborcami powinni zostać postawieni pod murem jako zdrajcy Polski. A jak już to się zrobi to twierdzi że to nieprawda bo w tvn mówią innaczej.
Więc słuchaj lewacki śmieciu. Dopóki żył Ś.P. Lech Kaczyński i jako Prezydent RP blokował umorzenie długu ruskim, dopóty było dobrze.
ruda k***a podpisała umorzenie niecałe dwa miesiące po Katastrofie Smoleńskiej, tak tej j***nej rudej k***ie się spieszyło.
Za umorzenie długu odpowiada tylko i wyłącznie p.o. z rudą k***ą na czele, j***ny volksdeutschu....



ahahha kaczka po smolensku :D szkoda ze brata nie zabral ze soba.... a nie brat obsrany siedzial w domu i pewnie sam mu kazal ladowac.
powiedz jeszcze glabie ze to byl zamach ruskich :D co za zjeby... ze tez was matka nie wyskrobala albo przescieradlo nie wchlonelo..

2023-06-07, 23:10
eMCeONe napisał/a:

Po twoim komentarzu widać, że ch*ja wiesz o ekonomii, więc cię nauczę imbecylu, że ta kaczyńska p*zda, wk***iła wszystkich ciężko zapie**alających ludzi na ten wasz sp***olony zasiłek. I tak Wszyscy pracujący najchętniej by was wyj***li z tego kraju.



Jak za PO ciężko zapie**alający ludzie zapie**alali, a pieniądze trafiały zamiast z powrotem do ludzi to do prywatnych kieszeni złodziei było dobrze? Minister finansów za platformy: 500+? "pieniędzy nie ma i nie będzie" Luka VAT wynosiła średnio w roku 30 miliardów złotych przez 8 lat bandy oszustów z platformy wyparowało do złodziei 240 mld złotych w tedy ludzie nie czuli się jak frajerzy ? W tedy było dobrze zapie**alać na złodziei. W raz z uszczelnieniem VATu udało się odzyskać tylko w 3 lata około 50 miliardów. Podobno w Niemczech, Francji, Austrii, Litwie, Węgrzech, Holandii, Szwecji, Norwegii, Irlandii, Dani, Luksemburgu itd. nie ma socjalu dla rodzin czy na dzieci NO NIE MA...

2023-06-07, 23:41
Pan_Cernik napisał/a:

Pewnie i przyznałbym ci rację, gdyby była inna alternatywa niż PiS.
Przeżyłem 8 lat rządów rudej k***y i spółki, i jak większość ludzi którzy to pamiętają, nie chce ich powrotu.
rudy volskdeutsch nie ma nic do zaoferowania Polsce. A czego można się po nim spodziewać już wiemy. nie zapominaj że ich głównymi "specami" od ekonomi to belka i balcyrewicz. Jeden wpędził Polskę w nędzę a drugi sprzedał wszystko co się dało za bezcen niemcom.
Jeśli uważasz że taka jest polska racja stanu, to raczej tobie ten bleu screen wyj***ło....




Jak byłem młody (i głupi) to hejtowałem SLD i lewicę. Dziś jestem nadal prawicowcem o liberalnych poglądach i uważam, że Belka zrobił więcej dobrego w gospodarce, niż kolejne rządy razem wzięte. Rozumiał mechanizmy ekonomii, bo choćby obniżając akcyzę na alkohol, sprawił "magicznie", że wpływy do budżetu wzrosły! cuda panie, :D a to tylko efekt tego, że nie opłacało się przemycać nielegalnie z zagranicy.
Co do Balcerowicza, należy mu stawiać pomniki i powinien dostać nagrodę Nobla z ekonomii za pierwszą w świecie transformację ze systemu socjalistycznego w kapitalistyczny. Wszystkie kraje postkomunistyczne brały z niego przykład. Bolało, ale jak z zerwaniem plastra: trzeba szybko i potem będzie lepiej.
a co do oddawania za bezcen, to rozumiem, że pis zrobił zajebisty interes sprzedając Rafinerię Gdańską Arabom za kwotę 3 miesięcznych jej dochodów, z możliwością weta w zarządzie i odsprzedażą udziałów ruskim? :D

Jestem dumny z Balcerowicza, że przestarzałe popeerelowskie fabryki oddał nawet za darmo (co jest kłamstwem) Niemcom i Amerykanom, bo alternatywą było przyjechanie buldożerem i zaoranie ich pod ziemniaki. Dzięki temu nasze PKB dostało takiego kopa, jak żaden inny kraj na świecie.

2023-06-07, 23:50
@siriuz odezwał sie zacofany pelikan co łyka wszystko co mu powiedzą w tvppis w ramach zakłamanej propagandy dla takich ameb umysłowych jak ty dla których jedynym sensem zycia jest naj***nie się najtańszym browarem z biedry w weekend. ***** ***

2023-06-08, 01:59
Maras0803 napisał/a:

Nie unoś się tak, bo ku*as ci z dupy wypadnie lewy cwe*u.
Po ch*j używasz słów których znaczenia nie rozumiesz? Dostał tyle nagród Darwina co ty masz IQ. I do tego takie lewe śmiecie jak ty marnują nam tlen...



cwe* to cię zrobił i w dupę j***ł internetowy kozaku.

2023-06-08, 08:34
Jak Pisiorów nienawidze i wk***ia mnie prawie każda ich decyzja I W OGÓLE ICH MORDY MNIE Wk***IAJĄ , to jak bedzie PIS vs PO Lewica, to pojde i zagłosuje na PIS, przysięgam, wy j***ne zmanipulowane k***y, a was płacz w internetach wystarczy mi do spełnienia się jako człowiek, ścierwa.

2023-06-08, 10:31
Siriuz napisał/a:

tęczowego



Nie wiem jakie masz doświadczenia życiowe ale od WOŚP to się od$%#@dl.
Być może ich działania uratowały Ci lub kogoś z Twojej rodziny zdrowie l
ub życie.

2023-06-08, 11:01
SlawomirL napisał/a:

Nie wiem jakie masz doświadczenia życiowe ale od WOŚP to się od$%#@dl.
Być może ich działania uratowały Ci lub kogoś z Twojej rodziny zdrowie l
ub życie.



Już dawno temu powinni wyj***ć tego wulgarnego awanturnika Owsika a potem grubą kreską odciąć się od jakichkolwiek politycznych konotacji, ale nie... debile zrobili z działalności charytatywnej polityczną agitację. ch*j im na ryj. Lepiej dla dzieciaków jak ktoś inny przejmie schedę.

2023-06-08, 11:05
Hejtujesz pis - jesteś platfus.
Hejtujesz Po - jesteś pisior.
Hejtujesz Po i pis - 90% społeczeństwa rozpie**ala mózg. Zapowietrzaja się i nie wiedzą co powiedzieć.

2023-06-08, 11:12
zipi napisał/a:

Jak Pisiorów nienawidze i wk***ia mnie prawie każda ich decyzja I W OGÓLE ICH MORDY MNIE Wk***IAJĄ , to jak bedzie PIS vs PO Lewica, to pojde i zagłosuje na PIS, przysięgam, wy j***ne zmanipulowane k***y, a was płacz w internetach wystarczy mi do spełnienia się jako człowiek, ścierwa.



Ja tak zrobiłem w ostatnich wyborach prezydenckich. Nie znalazłem żadnego sensownego kandydata więc w pierwszej turze nie głosowałem, ale w drugiej jak zostałem zmuszony do wyboru między dżumą a cholerą to wybrałem PiS, i ilekroć naród imbecyli będzie mnie stawiał przed takim wyborem to tak będę postępował.
Gdyby zmienić ordynację na pojedynczy głos przechodni, gdzie wyborca ustawia preferencje wyborcze dla wszystkich kandydatów to może te głupie p*zdy nie miałyby poczucia zmarnowanego głosu i nie głosowały w tak pok***iony sposób. Problem w tym, że rządzącym to jest właśnie na rękę, a barany mają swoją "demokrację".

pajonk napisał/a:

Hejtujesz pis - jesteś platfus.
Hejtujesz Po - jesteś pisior.
Hejtujesz Po i pis - 90% społeczeństwa rozpie**ala mózg. Zapowietrzaja się i nie wiedzą co powiedzieć.



Zwykle to jest raczej tak, że zależy od tego kto słucha. PiSowiec słyszy tylko, że hejtujesz PiS, a POwiec, że chejujesz PO :) Przykłady wyżej