18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne


O Zdzisławie Kręcinie było ostatnio głośno za sprawą historii z wrocławskiego lotniska. Sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej został wyproszony z samolotu, a według niego powodem było... głośne chrapanie. Zachowanie Kręciny mocno zirytowało byłego szefa sztabu wyborczego Grzegorza Laty, Kazimierza Grenia.

Kręcina zdaniem świadków na lotnisku we Wrocławiu zachowywał się wręcz chamsko i był "totalnie pijany". Sam sekretarz twierdzi, że faktycznie, wypił piwo, ale z samolotu wyproszono go, ponieważ współpasażerom nie odpowiadało jego chrapanie.

Greń, swego czasu bliski współpracownik, a obecnie przeciwnik prezesa PZPN Grzegorza Laty, w ostrych słowach krytykuje wybryk sekretarza związku.

- Kręcina zarabia 38,5 tysiąca złotych. Za wszystko płacił pewnie złotą kartą. Dlaczego w ogóle leciał klasą business? W innej by się nie zmieścić do fotela? Ale przecież są samochody. Klubom podwyższa się składki, wszyscy płaczą, że nie mają pieniędzy, ale rachunek za takie ekscesy płaci PZPN - złości się szef Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w rozmowie z serwisem futbolnews.pl.

- Nasz ciężko harujący za 170 tysięcy miesięcznie prezes powinien zdobyć się na odważny gest i zawiesić sekretarza generalnego. Nie ma prawa go odwołać, ale to powinien zrobić zarząd, który musiałby zostać zwołany w najbliższym tygodniu - uważa Kazimierz Greń.

Źródło:
WP.PL
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-08-17, 23:17 1
JPZPN. Takie koszulki trzeba porobić.
Zgłoś
Avatar
Hada Gronkowiec-Lincz 2011-08-18, 1:29 4
jebane kurwy, a na szkolenia mlodych pilkarzy nie ma! spalic ten burdel w pizdu!

swoją droga kogos mi przypomina ta spasla kierda...

Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-08-18, 7:54 1
ktoś jeszcze czuję chęć żeby mu zajebać?
Zgłoś
Avatar
A................N 2011-08-18, 8:56
Ja bym mu dał 170tys miesiecznie..
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-08-18, 10:17 7
No kurwa kpicie chyba. Byle Kręcina zarabia więcej niż prezydent czy premier, a prezes kurwa więcej niż oni razem, ba więcej niż właściciele niejednej dobrze prosperującej spółki. Jebane chuje. Pierdole, byłem na paru meczach, ale więcej już na żaden nie pójdę. Nie będę nabijał kiechty tym szmatom.

Jakby ktoś planował założyć partię, której jedynym punktem w planie partii, jest ujebanie tego całego PZPN, to macie mój głos.
Zgłoś
Avatar
V................7 2011-08-18, 14:40
Za samą morde pownni go wyjebać.
Zgłoś
Avatar
Zetarus 2011-08-18, 18:26
Nazwisko jednak zobowiązuje, krucafiks nie?
Zgłoś
Avatar
G................y 2011-08-20, 9:38
fajna blondyna w tle. Tego Kręcine świniaka bym na ubój dał...
Zgłoś
Avatar
piotr436 2011-08-20, 20:07
na taczce go powinni wywiźć
Zgłoś
Avatar
filipedia2 2011-08-30, 23:30
ciekawy news, ale nie bardzo na sadistica. sory :/
Zgłoś
Avatar
gumol 2011-08-31, 0:23
wp sport zazdrości sadisticowi
Zgłoś
Avatar
adekk 2011-08-31, 12:18
huj mnie obchodzi kto to jest i ile zarabia. Mam to w dupie.
Zgłoś
Avatar
jajok 2011-08-31, 12:35
jebać ich
Zgłoś
Avatar
Earth 2011-08-31, 13:52
Wyjebać cały PZPN w chuj. Jebane grubasy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie