18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kredyty na 9000 % (chwilówki)
s................y • 2012-09-02, 19:48
Materiał ukazujący problem nieregulowanej ustawą lichwy. Ku przestrodze tych starszych użytkowników sadola przed utonięciem w parabankowym gównie po szyje.
Zgłoś
Avatar
Kaskase 2012-09-02, 22:13 1
Kurwa czy tylko ja to widzę? Jak piszą Ci że dostaniesz miliard jak wpłacisz tysiąc to chyba oczywiste, że ktoś tu kogoś ...
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-09-02, 22:27
Amber gold dawał ok 12%. Fundusze obligacyjne dają ok 8%. 12% to nie jest kosmiczny %, przy dobrym zarządzaniu kapitałem mogłoby to działać. No, ale jak właściciel bawił się w hojnego sponsora, rozdawał kasę na lewo i prawo, inwestował 'w siebie' miliony złotych i lewe linie lotnicze [na sadolu gościł już film przelotu OLT z jednym pasażerem na pokładzie] to nie ma się co dziwić. To nie były żadne gruszki na wierzbie. Pooglądajcie sobie na jaki % proponują teraz choćby lokaty.
Poza tym jest ryzyko jest zysk - zawsze duży zysk wiąże się z ryzykiem - gdyby firma upadła w wyniku załamania rynku kruszców to nie byłoby gadki - ludzie na TAKIE ryzyko się zgodzili. Nie zgodzili się na ryzyko, że zostaną okradzeni.
Zgłoś
Avatar
MASTERM00DY 2012-09-02, 22:58 2
po to powstała kurwa rekomendacja T, żeby z góry było wiadomo co to są parabanki i jak to działa.
teraz my mamy kurwa cierpieć i płacić za to ,że banda emerytów była pazerna i ładowała kasę albo pożyczała od takich gównianych firm , nie czytając umowy dokładnie i potem "Panie ale ja nie wiedziałam"
"ja nie zauważyłam"

ktoś jest kurwa głupi to niech pożycza, tylko czemu cała reszta kraju ma potem cierpieć za bande idiotów.
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-09-02, 23:05 2
patrix997 napisał/a:



A Ty z TVN'u czy Amber Gold?



Gość myśli raczej realnie. Z parabankami jest jak z JKM. Wcisną ci wszystko co chcesz usłyszeć
Żadne prawo nie jest w stanie obronić idioty przed nim samym.

Jak ktoś ci zaproponuje auto 20% tańsze kupisz w ciemno?

Az tym TVNem wyjechałeś bo w modzie czy co?
Zgłoś
Avatar
noe82 2012-09-02, 23:09
jebane parabanki ze skokiem na czele,

SKOK jest gorszy od Amber. ruchają w dupe emerytów,i liżą dupe rydzykowi żeby bronił ich na antenie.
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-09-02, 23:16
Jarosław Kaczyński i rydzyk będą bronić skoków bo maja tam gigantyczną kasę. Przehandlują jakąś ustawę za skoki i lud zapomni
Zgłoś
Avatar
e................z 2012-09-02, 23:38
dał bym dwa piwa ale nie mam kasy bo spłacam kredyt:/
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-09-02, 23:47 1
elwiz napisał/a:

dał bym dwa piwa ale nie mam kasy bo spłacam kredyt:/



A nie nauczyli ciebie że kredyt bierz się będąc w stanie bo spłacić nie zaniżając stopy życiowej?

Problem polaków wygląda tak: Wiele osób ma AUDI A6 tylko szkoda że 7 na dziesięć ma tablice banku. Pomijając kredyty mieszkaniowe( tym ludziom kibicuję(oczywiście jeżeli kredyt jest na miarę ich możliwości)) ludzie biorą kredyty na gówna bez których się obejdą.
Zgłoś
Avatar
lucyfer888 2012-09-02, 23:53
Dlatego wyjechale z tego kraju... nigdy nie wroce. Jedyna szansa dla tego kraju to zmiana systemu politycznego, szybko bym z bogaczy i ich przekretow zrobil z polowy nedzarzy w polsce klase srednia. To nie jest trudne.
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-09-03, 0:00 1
lucyfer888 napisał/a:

Dlatego wyjechale z tego kraju... nigdy nie wroce. Jedyna szansa dla tego kraju to zmiana systemu politycznego, szybko bym z bogaczy i ich przekretow zrobil z polowy nedzarzy w polsce klase srednia. To nie jest trudne.



Skoro zawinąłeś kitę to stul ryj i tam siedź( przez takich patriotów jak ty mamy emerytury 67). Siedzi na ciepłej posadce w Angolii i narzeka na sytuację w Polsce.
Zgłoś
Avatar
T34v2 2012-09-03, 0:32
'nieregulowanej ustawą'

niby co regulować? to że ktoś jest debilem i nie patrzy co podpisuje? albo podpisuje mimo że wszystko zrozumiał, tylko jak trzeba płacic to on jest oszukany? "chcącemu nie dzieje się krzywda"

chuj w dupe wszystkim oszustom i tępym chujom co się dają wyruchać.
Zgłoś
Avatar
pandaavepdg 2012-09-03, 1:03
dobry temat piwko leci zna ktoś może dalszą część tego wywiadu bo widzę że to nie cały a bym obejrzał
Zgłoś
Avatar
witex811 2012-09-03, 3:49
dobry komentarz leci piwko zna ktoś może słownik języka polskiego bo widzę że nie umiem interpunkcji
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2012-09-03, 9:05
Wy naprawdę jesteście tak pojebani?
Przecież tego typu organizacje żerują głównie na ludziach zdesperowanych, nie mających już innego wyjścia. Biorą te pieniądze bo liczą na cud, że uda im się jakoś wyrwać.

A pana Niedźwiedziogłowego czy jak mu tam serdecznie pozdrawiam i życzę by kiedyś popadł w solidne finansowe tarapaty, zobaczymy do kogo wtedy pójdzie po pomoc i niech się popisze wtedy cwaniactwem i znajomością "życia".

A tak ogólniej: zajebisty mamy ten kraj, prawda?
Zgłoś
Avatar
atreidespl 2012-09-03, 11:53
Cóż to za śmieszny pan? BIK - Biuro Informacji Kredytowej przechowuje informacje o produktach jakie posiadają klienci banków - są to konta, pożyczki, kredyty. BIK TO NIE JEST CZARNA LISTA!!! Ba, jeśli np. masz kredyt czy pożyczkę spłacane bez zaległości i jest to rejestrowane w BIK - o wiele łatwiej dostać inną pożyczkę lub kredyt w innym banku. "Spłaca miesięczną odsetkę..." - bez komentarza.
Odwrócona hipoteka jest ok, produkt bankowy jak każdy inny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie