18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
luja27 2020-10-21, 20:17 18
Smieć do utylizacji. Bąbelkom po prostu nie robi się krzywdy
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-10-21, 20:27 66
Co za skurwiel pierdolony, zajebałbym chuja. No kurwa krew się we mnie gotuje, jak tak można; beczeć podczas nastawiania kręgosłupa.
Zgłoś
Avatar
Jabulko69 2020-10-21, 20:31 11
Kurwa, jak bardzo mam wyjebane na krzywde dzieci tak w polowie musialem wylaczyc to wideo bo nie wytrzymalem. Nazywajcie mnie cipa, ale nawet materialy na hardzie nie sprawiaja tyle mentalnego bolu co ten film.
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-10-21, 20:38 3
Kurwa rozjebalo mnie to,
Zgłoś
Avatar
ruddie 2020-10-21, 20:40 17
Zawsze trzeba zakładać, że facet wie, co robi. Chuja wiemy, po co to robił. Myślę, że nasycenie specjalistami z medycyny na sadistic jest dość niskie, pewnie zerowe. Jak ktoś miał dziecko, to wie, że gówniak potrafi się drzeć, jakby go ze skóry obdzierali bez żadnej przyczyny.
Trzeba też założyć, że ten zabieg sprawił, że szczyl będzie np. chodził albo coś tam, a bez zabiegu dostałby tylko możliwość wizyty telefonicznej.
Powtarzam, chuja wiemy, a gardłujemy - a że się drze - tak będzie robił jeszcze z 2,3 lata.
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2020-10-21, 20:41
powinni go w pierdlu tak samo powyciągać
Zgłoś
Avatar
Tranquillum 2020-10-21, 20:51
Człek-sowa
Zgłoś
Avatar
Kubala85 2020-10-21, 20:54 6
StalowyNożyk napisał/a:

Co za skurwiel pierdolony, zajebałbym chuja. No kurwa krew się we mnie gotuje, jak tak można; beczeć podczas nastawiania kręgosłupa.



Specjajnie sie zalogowalem zeby dac piwko. Pozdrowki

Zgłoś
Avatar
Wiadomska 2020-10-21, 20:58 3
A mnie to nie rusza a jestem kobieta- przykre
Jabulko69 napisał/a:

Kurwa, jak bardzo mam wyjebane na krzywde dzieci tak w polowie musialem wylaczyc to wideo bo nie wytrzymalem. Nazywajcie mnie cipa, ale nawet materialy na hardzie nie sprawiaja tyle mentalnego bolu co ten film.

Zgłoś
Avatar
~sensualna 2020-10-21, 21:03 2
ruddie napisał/a:

Zawsze trzeba zakładać, że facet wie, co robi. Chuja wiemy, po co to robił. Myślę, że nasycenie specjalistami z medycyny na sadistic jest dość niskie, pewnie zerowe. Jak ktoś miał dziecko, to wie, że gówniak potrafi się drzeć, jakby go ze skóry obdzierali bez żadnej przyczyny.
Trzeba też założyć, że ten zabieg sprawił, że szczyl będzie np. chodził albo coś tam, a bez zabiegu dostałby tylko możliwość wizyty telefonicznej.
Powtarzam, chuja wiemy, a gardłujemy - a że się drze - tak będzie robił jeszcze z 2,3 lata.



po czymś takim to wcale się nie zdziwię jak gówniak dopiero będzie miał problemy zdrowotne
Zgłoś
Avatar
moniu6 2020-10-21, 21:15 3
StalowyNożyk napisał/a:

Co za skurwiel pierdolony, zajebałbym chuja. No kurwa krew się we mnie gotuje, jak tak można; beczeć podczas nastawiania kręgosłupa.



Jak można chodzić w ogóle do kręgarza. Mój nauczyciel z fizjoterapii odradzał nam takie praktyki.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-10-21, 21:35 2
Większość użytkowników tego portalu ma to już za sobą
Zgłoś
Avatar
c................k 2020-10-21, 21:54 10
Jabulko69 napisał/a:

Kurwa, jak bardzo mam wyjebane na krzywde dzieci tak w polowie musialem wylaczyc to wideo bo nie wytrzymalem. Nazywajcie mnie cipa, ale nawet materialy na hardzie nie sprawiaja tyle mentalnego bolu co ten film.


Cipa
Zgłoś
Avatar
Szangti 2020-10-21, 22:04 1
Przecież to naturalne, o co chodzi?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie