18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
dżonyłojlker 2023-10-14, 21:05 3
Jesse.Pinkman napisał/a:

Jakim to kurwa trzeba być kretynem, żeby coś takiego odjebać.



U nas wmawiają ludziom, że to normalne i tak trzeba robić. Jak widać, po jezdni czasem może jechać auto, którego kierowca nie zatrzyma się by "ustąpić pierwszeństwa" jaśniepanu pieszemu karaluchowi.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-10-14, 22:00 5
Jakim to kurwa trzeba być kretynem, żeby coś takiego odjebać? Wystarczy być głupim kacapem
Zgłoś
Avatar
dobrypolaktomartwypolak 2023-10-14, 22:04
W cebulandii to norma, hemoroidziarze wyprzedzają na trzeciego i mordują ludzi swoimi gównowozami.
Potem mają duuuużo czasu na przemyślenie tego czy warto być śmierdzącym hemoroidziarzem.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2023-10-14, 22:08 6
Kretynem, to jest ten co wpuszcza pieszego na takim przejsciu i ten co takiego gowno projektuje. Wiem u nas tez norma z takimi przejsciami. W normalnych krajach niweluje sie takie badziewia i montuje swiatla. Ale u rusoli ludzi mnogo. mozna paru odjebac na ukrainie a paru na pasach, bedzie luzniej.

dobrypolaktomartwypolak napisał/a:

W cebulandii to norma, hemoroidziarze wyprzedzają na trzeciego i mordują ludzi swoimi gównowozami.
Potem mają duuuużo czasu na przemyślenie tego czy warto być śmierdzącym hemoroidziarzem.



Ty masz srogi problem z glowa, co nie?
Zgłoś
Avatar
chorym 2023-10-15, 2:10 1
jeden chuj tak na prawdę, na pasach czy na froncie
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-15, 2:10
Winny pieszy. Nie ma o czym gadać.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-10-15, 2:38
Był z prawej strony. Opanuj się z takimi osondami.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-10-15, 6:42 2
Siriuz napisał/a:

Winny pieszy. Nie ma o czym gadać.


I takie właśnie trollowanie powoduje że łatwo twoje konta rozpoznać. Bo trudno o bardziej jednoznaczną winę kierowcy: wyprzedzał kogoś kto bardzo wyraźnie przepuszczał pieszego. Są kierowcy debile którzy uważają że tak im wolno, ale to raczej jednostki. Ty zaś piszesz tak z wielu kont.
Zgłoś
Avatar
minions 2023-10-15, 7:11 3
Zdechł ruski więc na plus, kolejny ruski ma przejebane i zapłaci sto rubli mandatu więc na plus, pseudopolicja zmarnowała wachę na dojazd zamiast zatankować czołg albo zbierać haracze, więc na plus. Super film, trzy piwka powinny być.
Zgłoś
Avatar
TheszczurosawTMPL 2023-10-15, 10:37 1
Zara zbiegną sie osoby broniace kierowcy "bo przeciez pieszy nie powinien nien mieć pierwszeństwa, powinien sie rozgladac jak przechodzi" czy cos w tym stylu
Zgłoś
Avatar
radek225 2023-10-15, 10:44 3
"Jakim to kurwa trzeba być kretynem, żeby coś takiego odjebać." - ruskiem nie kretynem. Butny, tępy, zadufany w sobie, głupi, najebany, niepokorny naród. Jak mawiał George Patton, kacapy to nie Europejczycy tylko Azjaci pomimo tego, że mówią słowiańskim językiem jak Polacy, Czesi, i inni z Europy Środkowej. Nie zastanawiasz się, jak negocjować z kacapem tylko ile ołowiu trzeba w niego wepchnąć, by przestał się ruszać.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-15, 10:55
majeńka napisał/a:

I takie właśnie trollowanie powoduje że łatwo twoje konta rozpoznać. Bo trudno o bardziej jednoznaczną winę kierowcy: wyprzedzał kogoś kto bardzo wyraźnie przepuszczał pieszego. Są kierowcy debile którzy uważają że tak im wolno, ale to raczej jednostki. Ty zaś piszesz tak z wielu kont.



Nie trolluję tylko piszę całkiem serio, a Ty na moją propozycję weryfikacji, że jesteśmy obaj Polakami jakoś nagle zamilkłeś.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-10-15, 11:49 1
Tak, to jest właśnie ten zestaw technik retorycznych. Zamiast zarzutów które ja stawiam, odpowiadasz na coś zupełnie innego, dodając ataki na które wiesz że osoba w naturze tych ataków nie zorientowana pomyśli że "przegrałam". I to jest zresztą dodatkowa poszlaka: pojedyńczy troll takich metod nie zna ani nawet nie jest za bardzo w stanie poznać, zaś wy macie w firmie prowadzone szkolenia których treścią na zewnątrz się nie dzielicie. Niektóre z metod są publicznie znane, inne nie.

Jedną z nich jest m.in. wkurzanie przeciwnika, na wielu poziomach jednocześnie. Na przykład właśnie imputujesz mi bycie facetem, co jest na niskim poziomie, jak i używasz argumentów technicznych o których wiesz że są poniżej mojej wiedzy aby sprowokować mnie do gadania i m.in. ujawnienia informacji mogących mnie zidentyfikować. A oczywiste jest że z długiej listy powodów wolę pozostać anonimowa. Dlatego też m.in. nigdy nie postuję własnych foci, jako że nawet po usunięciu EXIF identyfikacja matrycy aparatu jest łatwa. Podobnie z wyrażeniami gwarowymi, czy też kwestiami wieku.

Nie neguję że ktoś z osób z dostępem do konta "Siriuz" faktycznie mieszka w Polsce (ujawniłeś nawet że w Warszawie). To zresztą logiczne: nie dość że o pracowników polskojęzycznych dużo łatwiej w Warszawie niż w Petersburgu, pracownik z Polski będzie posługiwał się znacznie lepszą polszczyzną i miał znacznie lepszą znajomość obecnej mowy (potocznej nie książkowej, zmienia się ona dość szybko).

Zarzuty które ja stawiam to:
- otrzymujesz wynagrodzenie za postowanie tutaj, z wiadomego źródła (a pieniądze są też znacznie lepiej wyprane niż jakakolwiek grupa przestępcza byłaby w stanie tego dokonać)
- czynisz tak z wielu kont które się wzajemnie popierają
- korzystasz z długiej listy technik trollingu, wypracowanych przez waszą firmę
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-15, 12:16
majeńka napisał/a:

Dlatego też m.in. nigdy nie postuję własnych foci, jako że nawet po usunięciu EXIF identyfikacja matrycy aparatu jest łatwa. Podobnie z wyrażeniami gwarowymi, czy też kwestiami wieku.



No fajnie, że nie wpadłaś na pomysł, że można np zrobić screenshot fotki z komputera Masz widzę głowę pełną zasłyszanych haseł, ale w gruncie rzeczy nie masz pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, więc "na wszelki wypadek nie masz konta w banku".

Zaproponuj metodę weryfikacji kim jesteśmy, z wielką ochotą się z Tobą zmierzę.

Nawiasem mówiąc, możesz to wierzyć lub nie, ale administratorzy mający dostęp do danych logowania mogą w 5 sekund ustalić dokładnie kim jestem, bo nie ukrywałem swojej tożsamości tworząc to konto. Natomiast ze względu na specyfikę tego miejsca i to jakie osoby tu się kręcą to wolę, aby ta informacja pozostała tylko do ich wiadomości.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie