18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Avatar
sard 2021-04-10, 21:51
Rekinia świeżonka.
Zgłoś
Avatar
Zakapturzony_Nalesnik 2021-04-10, 22:34 2
Wioska uradowana, gowniaki będą miały co jeść. Może o to chodziło z tymi magicznymy rybami w znanej opowieści mającej kilka wieków.
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-04-11, 4:25
szkoda, że pewno nie nazywają tych ryb "z drugiej ręki", albo "już raz wpierdolone"
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-04-11, 5:18 58
KaprysLosu napisał/a:

szkoda, że pewno nie nazywają tych ryb "z drugiej ręki", albo "już raz wpierdolone"



I tak zupełnie nic...? Żadna lampka się w tym pustym łbie nie zaświeciła...? Może podpowiedź, że są małe szanse, żeby ten rekin jadł tylko takie same ryby? W takim samy rozmiarze...? W całości...? Nic...? Ja pierdolę....zaczynam tracić wiarę w ludzkość..
Zgłoś
Avatar
pochminick 2021-04-11, 6:47 4
Ad powyższa wypowiedź, dla totalnie niekumatych.

Widzicie rekinie płody.
Zgłoś
Avatar
rastaban 2021-04-11, 6:52
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

I tak zupełnie nic...? Żadna lampka się w tym pustym łbie nie zaświeciła...? Może podpowiedź, że są małe szanse, żeby ten rekin jadł tylko takie same ryby? W takim samy rozmiarze...? W całości...? Nic...? Ja pierdolę....zaczynam tracić wiarę w ludzkość..



Hahaha, dokładnie
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-04-11, 8:20 10
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

I tak zupełnie nic...? Żadna lampka się w tym pustym łbie nie zaświeciła...? Może podpowiedź, że są małe szanse, żeby ten rekin jadł tylko takie same ryby? W takim samy rozmiarze...? W całości...? Nic...? Ja pierdolę....zaczynam tracić wiarę w ludzkość..



Że gościa o pieprzyles... Coz, słusznie. Natomiast cześć argumentów jest chybiona. Ryby, a więc zapewne i rekiny, często żerują na tym samym typie pokarmu, bo jest po prostu najlepiej dostępny. Np ukleje zgromadzone na tarło przyciągają ryby drapieżne różnych gatunków, a te skupiają się na wpieprzaniu uklei.
Także i rozmiar i ten sam gatunek pokarmu jest możliwy, a wręcz prawdopodobny. Natomiast rekinki lubią kawałkować papu przed połknięciem... Chociaż nie jestem pewien, czy relatywnie niewielka zdobycz nie połykają w całości (a rekinie... Płody... Z powyższego nagrania byłyby raczej taka właśnie niewielka zdobyczą).

Ale jak można nie ogarnąć, że ten rekin to mamusia, a pan z majchrem przeprowadza wydobyciny....? cóż...
Mlodziez przybywa na ten portal w celach edukacyjnych, jeśli przeczyta komentarze, to na drugi raz będzie wiedział.

Wybaczcie długi komentarz, wynika z tworzenia kackupy
Zgłoś
Avatar
Teuwil 2021-04-11, 9:45 3
Rekin miał problemy z porodem, więc zrobili cesarkę
Zgłoś
Avatar
Black Pitt 2021-04-11, 22:39
sothis napisał/a:

Mlodziez przybywa na ten portal w celach edukacyjnych, jeśli przeczyta komentarze, to na drugi raz będzie wiedział.



Co kurwa zrobią??

Chyba jesteś tak stary i naiwny jak ja
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-04-11, 23:43
Black Pitt napisał/a:

Co kurwa zrobią??
Chyba jesteś tak stary i naiwny jak ja



Ciekawość, nawet ciekawość treści tu prezentowanych, prowadzi do poszerzania wiedzy. Czyli do ekukacji?
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-04-12, 1:17 2
niech wam będzie, śmieję się z innych, więc teraz moja kolej
Zgłoś
Avatar
Fx12 2021-04-12, 9:22 1
Płody żarłacza tygrysiego (bo to przedstawione na filmie to samica tegoż gatunku) potrafią się wzajemnie pożerać już w fazie prenetalnej. Są jajo-żyworodne. Po wykluciu w ciele matki - kiedy ta nie dostarcza wystarczającej ilości pożywienia lub robi im się zwyczajnie za ciasno, młode pożerają się wzajemnie. Z resztą dorosłe osobniki nie są w tym odosobnione, są wszystko żerne włącznie z innymi gatunkami rekinów i kanibalizmem. Czytała Krystyna Czubówna.
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-04-12, 14:05
Opierdzieliłbym takiego małego żarłaczyka.
Zgłoś