18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Królik
qismo1 • 2015-06-29, 13:57
Pewnego dnia, gdy mama wychodziła z domu do pracy tak mówiła do córki:
- Kochanie, jeśli ktoś zapuka do drzwi to pod żadnym pozorem nie otwieraj drzwi, nawet gdyby to była policja, nie wolno ci otwierać drzwi.
Córka pokiwała głową, że rozumie i matka wyszła.
Dziewczynka siedzi w domu i koloruje kolorowanke, gdy ktoś zapukał do drzwi(cyganka). Mała pyta się przybysza:
- Kto tam?
- Dzień dobry, dzieciaczku. Czy mogłabyś otworzyć mi drzwi?
- Nie mogę, mamusia mi zabroniła.
- Ale ja ci nic nie zrobię, chcę tylko o coś zapytać.
- Nie!
- Ale ja chcę tylko od ciebie szklankę wody, bo na zewnątrz straszny upał, a ja nie mam pieniędzy...
- Nie mogę pani otworzyć.
- O ty mała gówniaro. Za to, że nie otworzyłaś mi drzwi, urośnie ci królik między nogami.
I cyganka odeszła. Dziewczynka zapomniała powiedzieć o tej sytuacji matce. Minęło kilka lat, dziewczynka zaczęła dorastać i krótko mówiąc obrosła jej pizda. I wtedy przypomniała sobie słowa cyganki o króliku między nogami. Powiedziała o tych słowach cyganki natychmiast matce i pokazała jej wspaniały okaz królika. Na to matka roześmiała się i mówi:
- Oj córuś, zobacz jakiego ja mam królika. I ściągnęła majty pokazując jeszcze większego królika. Na to córka krzyczy:
- Oooooo matko boska, a co ten królik ma takie wielkie wargi???
- Gdyby twój królik córeczko opierdolił tyle marchewek co mój, też by miał takie duże wargi.

Przeczytałem go gdzieś w necie kilka lat temu, jak był albo chujowy to do pieca.
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2015-06-29, 14:05 2
E tam mnie się podoba, piwko
Zgłoś
Avatar
gustav665 2015-06-29, 14:14 3
klucz który otwiera wszystkie zamki jest zajebisty, ale zamek który otworzy każdy klucz jest kurwą : )
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-06-29, 14:31 48
Ten dowcip miał potencjał do przedostatniej linijki...
Zgłoś
Avatar
bosslolkowy 2015-06-29, 15:15 2
@up - dokładnie. Jak w takiej sytuacji padają słowa "pizda" czy "opierdolił" z ust matki to od razu przestaje być śmiesznie, ale dałem piwo, bo ledwo z gimbazy wyrosłem
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2015-06-29, 20:24 1
Skróciłem żart:

Pewna dziewczynka zaczęła dorastać i krótko mówiąc obrosła jej cipa. I wtedy przypomniała sobie słowa mamy o króliku między nogami. Natychmiast chciała jej się pochwalić i pokazała wspaniały okaz królika. Na to matka roześmiała się i mówi:
- Oj córuś, zobacz jakiego ja mam królika. I ściągnęła majty pokazując jeszcze większego królika. Na to córka krzyczy:
- Oooooo matko boska, a co ten królik ma takie wielkie wargi???
- Gdyby twój królik córeczko zjadł tyle marchewek co mój, też by miał takie duże wargi.
Zgłoś
Avatar
p................j 2015-06-29, 21:56
taki dowcip to można samemu wymyśleć
Zgłoś
Avatar
J................o 2015-06-29, 21:58
Bez urazy, ale strasznie chujowy ten dowcip. Głównie przez to, że zbyt długi co do tak słabej puenty.
Zgłoś
Avatar
h................o 2015-06-29, 22:00 4
Aż mi odbyt wypadł ze śmiechu
Zgłoś
Avatar
qismo1 2015-06-29, 22:05
@bosslolkowy
Każdy ma inne poczucie humoru. Jednego śmieszy to innego tamto. Ale tu nie chodzi o to, że gdy padnie przekleństwo to każdy ma spaść z krzesła i rżeć jak kobyła. Bo tak jak jak juz wczesniej ktos na sadolu zauważył jest z kabaretami. Nikt sie nie śmieje przez 5 min, ale jak padnie "kurwa" to wszyscy się śmieją.

Piełun napisał/a:

taki dowcip to można samemu wymyśleć



No to czekam na Twój.
Zgłoś
Avatar
Xpalx 2015-06-29, 22:42
Zajebista rozmowa matki z dzieckiem.
Zgłoś
Avatar
gizmoseb 2015-06-29, 23:19
@W.S.N.R.

tak jak twój komentarz.
Zgłoś