18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Krótka piłka
freaky • 2022-08-27, 21:19
Przybłęda z krainy U cwaniakowała, ale policjant szybko wyjaśnił sprawę.

Zgłoś
Avatar
Robajson 2022-08-27, 23:23 6
Oni mi nigdy nie przeszkadzali. Byli dla mnie neutralni ale po ostatnich wojażach mam ich dosyć i napewno im nie pomogę. Pierdolę ich i niech sobie kurwa radzą sami...
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-08-27, 23:26 24
djzib0 napisał/a:

Gówno, a nie tak powinno być. Jakby do Polaka tak się odzywali to by nie było końca komentarzy typu ChWDP i tym podobnych.


Różnica jest taka, że policjant nie odzywa się tak do Polaka, a do upadlińca. Jako gość tutaj, wschodni dzikus albo ma się dostosować do panujących praw i zwyczajów, albo niech wypierdala do siebie ruskie rakiety w czapkę łapać.
Zgłoś
Avatar
Loker887 2022-08-27, 23:26 3
Odtwarzacz sie sypie...
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2022-08-27, 23:30 10
Jebane kundle. Zero profesjonalizmu i osobiste podjazdy. Wypierdolić ze służby i odebrać psiarskie emerytury.
Zgłoś
Avatar
gixi 2022-08-27, 23:37 19
Część tutaj się rzuca, że policja be... ale co wycięte jak upadliniec na nich się rzuca - już nikogo nie interesuje.
Niech wygina do siebie. Najebali na swoim podwórku, to niech teraz się w tym szambie bawią.
Zgłoś
Avatar
dupekzoledny 2022-08-27, 23:40 8
Na filmie Ukrainiec jest grzeczny i nie widać by był agresywny - w przeciwieństwie do tych dwóch.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2022-08-27, 23:43 9
Kurwa jakie patusy policyjne... Wstyd kurwa za tych downów... Ale nic dziwnego, tylko takich przyciąga władza i potrzeba wykonywania cudzych rozkazów.
Niestety wszędzie znajdą się jakieś czarne owce.

---

Miało być:

W imieniu Polaków - przepraszam Ukraińcy za policjantów

Przepraszam, za pomyłkę - pisałem w emocjach - na szczęście kolega @mit2 to wychwycił
Zgłoś
Avatar
Szangti 2022-08-27, 23:51 10
Jest przyciete nagranie specjalnie ze UPAdliniec niby dobry i grzeczny....
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-08-27, 23:52 20
Love_is_Love napisał/a:

W imieniu policjantów - jako Polak - przepraszam Ukraińcy.


Kto ci dał prawo pisać w imieniu polskich policjantów, kmiocie?
Zgłoś
Avatar
nek 2022-08-27, 23:52 9
Jak czytam wysrywy o tym ze policjanci dobrzy bo wyjasnili ukrainca to az mam was zjeby przed oczami. Jebane polaczki, przegrywy zyciowe ktorzy ukrainca widzieli moze w autobusie czy tamwaju. Nie mowie o rozmowie z nimi bo pizdy jak wy boja sie rozmawiac, chuj wam w wasze pryszczate dupy. Za tym ormowcow jest mi wstyd, mam nadzieje ze maja za to przejebane. Byli na tyle uposledzeni ze nie zauwazyli ze ziomek to nagrywa.
Zgłoś
Avatar
hardowski 2022-08-27, 23:55 10
Policjant słownictwo mało profesjonalne... Ogólnie nie wiem, co było przed, może ich czymś wkurwił faktycznie, ale gliniarz powinien zawsze zachować pewien poziom... Z tym, że teraz biorą praktycznie byle kogo do policji, to tak niestety bywa...
Zgłoś
Avatar
joti 2022-08-27, 23:59
Przez ani chwilę nie widać policjanta wypowiadającego słyszane na filmie słowa. Mi to wygląda na nagranie jakiejś interwencji i podkładkę głosu. Ogólnie nie chcę bronić psów, bo to nieraz hołota jak kibole i do tego mafia wzajemnej adoracji, ale jednak są opanowani i jakoś mi się nie wydaje żeby się tak podłożyli na filmie.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2022-08-28, 0:05
mit2 napisał/a:

Kto ci dał prawo pisać w imieniu polskich policjantów, kmiocie?



A "kmiocie" to czasem nie zwykł mawiać Jaś Kapela? Masz tu konto Jasiu?
Zgłoś
Avatar
Pitok 2022-08-28, 0:08 9
Niech wraca na ukrainę walczyć za swój kraj.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-08-28, 0:12
nek napisał/a:

Nie mowie o rozmowie z nimi



To chyba tylko dr Dolittle posiadał takie zdolności
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie