18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
🔥 Naśladowca brauna dauna ... - teraz popularne
Krótka piłka
freaky • 2022-08-27, 21:19
Przybłęda z krainy U cwaniakowała, ale policjant szybko wyjaśnił sprawę.

Zgłoś
Avatar
raqu 2022-08-27, 21:23 236
Brawo, i tak powinno być. Nazjeżdżało się tego tutaj pełno i w chuja walą ze wszystkim. Włącznie z tym że języka nie znają albo nie rozumieją. Owszem znają i rozumieją.
Zgłoś
Avatar
Sayoko 2022-08-27, 21:24 72
I elegancko... jeszcze parę miesięcy i będzie się ich wywozić na taczkach.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-08-27, 21:29 125
Yyy... Ale dlaczego on nie walczy za ojczyznę?
Zgłoś
Avatar
djzib0 2022-08-27, 21:33 107
raqu napisał/a:

Brawo, i tak powinno być. Nazjeżdżało się tego tutaj pełno i w chuja walą ze wszystkim. Włącznie z tym że języka nie znają albo nie rozumieją. Owszem znają i rozumieją.



Gówno, a nie tak powinno być. Jakby do Polaka tak się odzywali to by nie było końca komentarzy typu ChWDP i tym podobnych.

Z jednym tylko mogę się zgodzić , nazjeżdżało się się ukrów i się za bardzo zaczynają panoszyć.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-08-27, 21:35 143
Jak dla mnie to jest wycięte z kontekstu i śmierdzi mi to niesprawiedliwością. Czuję, że ten Ukrainiec jest poszkodowany. Policjant to zwykła pała nie nadająca się do tego zawodu.
Zgłoś
Avatar
Nagar1 2022-08-27, 21:38 80
a niech spierdalaja ci ukraincy bronic kraju tepe chuje
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2022-08-27, 21:40 71
Wszytskich tu hektujacych ukrainców muszę trochę rozczarować, w tym tygodniu gadałem ze znajomym glimiarzem w Warszawie i wlasnie pytałem jak to jest z tymi ukraincami czy dużo z nimi problemu i powiedział że nie bardzo, głównie maja interwencję że jedzie pijany albo mają przy sobie gram czy dwa zielska ogólnie nie rozrabiają. Ale za to plagą są gruzini, kradną samochody, paliwa ze stacji, ogólnie kradzieże i sporo rozbojów. Więc jeśli już to można hejtowac gruzinów
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-08-27, 21:41 38
chciałbym zobaczyć całość sytuacji bez tych cięć czy chuja się dowiemy jak było naprawdę i od początku?
Zgłoś
Avatar
zyciowyparkietbywasliski 2022-08-27, 21:44 16
W całym swoim życiu, poznałem tylko jednego w porządku psa - jamnika mojej cioci . Ale dla tego ijoijo szacunek za szczerość i prawdę. Tak samo myślę o u... Wypierdalać do siebie
Zgłoś
Avatar
jestemnikim 2022-08-27, 21:48 4
mazga50 napisał/a:

Yyy... Ale dlaczego on nie walczy za ojczyznę?



bo po co
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2022-08-27, 21:51 3
Przystanek - Jazda Z Kurwami <3
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2022-08-27, 21:56 33
Super Panowie, brawo kurwa! Po raz pierwszy jestem z was dumny! Jebać ruskich i ukraińców!

Halman napisał/a:

chciałbym zobaczyć całość sytuacji bez tych cięć czy chuja się dowiemy jak było naprawdę i od początku?


nie drąż i nie psuj zabawy ;-D
Zgłoś
Avatar
Singularis_ 2022-08-27, 21:56 38
pizda przyjechała zamiast walczyć za kraj.
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2022-08-27, 21:57 41
pazuzu napisał/a:

Wszytskich tu hektujacych ukrainców muszę trochę rozczarować, w tym tygodniu gadałem ze znajomym glimiarzem w Warszawie i wlasnie pytałem jak to jest z tymi ukraincami czy dużo z nimi problemu i powiedział że nie bardzo, głównie maja interwencję że jedzie pijany albo mają przy sobie gram czy dwa zielska ogólnie nie rozrabiają. Ale za to plagą są gruzini, kradną samochody, paliwa ze stacji, ogólnie kradzieże i sporo rozbojów. Więc jeśli już to można hejtowac gruzinów



z której części ukrolandu jesteś?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie