18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Krótka piłka
freaky • 2022-08-27, 21:19
Przybłęda z krainy U cwaniakowała, ale policjant szybko wyjaśnił sprawę.

Zgłoś
Avatar
perun14 2022-08-27, 22:00 37
pazuzu napisał/a:

Wszytskich tu hektujacych ukrainców muszę trochę rozczarować, w tym tygodniu gadałem ze znajomym glimiarzem w Warszawie i wlasnie pytałem jak to jest z tymi ukraincami czy dużo z nimi problemu i powiedział że nie bardzo, głównie maja interwencję że jedzie pijany albo mają przy sobie gram czy dwa zielska ogólnie nie rozrabiają. Ale za to plagą są gruzini, kradną samochody, paliwa ze stacji, ogólnie kradzieże i sporo rozbojów. Więc jeśli już to można hejtowac gruzinów



świetna historia, wzruszyłem się, a teraz klęknij do laski pana Upadlinca

Zgłoś
Avatar
cerber2306 2022-08-27, 22:03 1
Zostaw krainca ty kurwo zostaw krainca !!! kurwy jebane zeby ich cos rozjechalo jak patrol beda mieli, ale zeby bylo jase jebac krainca ich poprostu bardziej
Zgłoś
Avatar
shtojer 2022-08-27, 22:06 47
Pies to charakter, nie zawód... Zachowanie patusa i oby miał dyscyplinarkę za takie zachowanie. Na służbie obowiązują go inne standardy, wiec wszyscy przyklaskiwacze dokładają cegiełkę do takiego standardu, a później płacz jaka to policja.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-08-27, 22:16 30
Dobra tam, znowu jakaś wrzutka ruskich trolli. Potem pod tematem się zbierają i razem sobie stawiają piwa i robią loda. Jebać ruskie onuce
Zgłoś
Avatar
barney88 2022-08-27, 22:29 43
Jebać ukraine i ukraińców
Zgłoś
Avatar
perun14 2022-08-27, 22:32 43
skywalker75 napisał/a:

Dobra tam, znowu jakaś wrzutka ruskich trolli. Potem pod tematem się zbierają i razem sobie stawiają piwa i robią loda. Jebać ruskie onuce



iii jebać "fajnopolaczków" którzy srają na własny naród wchodząc jednocześnie w pupcie upadlińskiej kurwie

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2022-08-27, 22:34 22
Ja takie akcje na ulicy mam z sąsiadami....
Większość ukry, są też gruziny i mołdawia. Kurwa dzicz w huj, a jak pały przyjadą, to oni zarzekają się, że są grzeczni.
Mieszkały ostatnio kobiety z dzieciakami to był spokój, ale znowu kurwa się chłopów nazjeżdżało i zaczyna się trzoda.
A już zaczynają fikać, niedawno jeden z mołdawii zabraniał mi dzwonić na pały, tak kurwa, oni chcą robić trzodę na osiedlu i zabraniają Polakowi dzwonić na Policję.
Wszyskie kurwy ze wschodu WON. Oczywiście oprócz kobiet z dziećmi póki w banderlandzie wojna.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2022-08-27, 22:41 10
sajk0 napisał/a:

świetna historia, wzruszyłem się, a teraz klęknij do laski pana Upadlinca



A tu już pęto opierdoliłes putinowi smierdząca onuco?
Zgłoś
Avatar
perun14 2022-08-27, 22:46 20
pazuzu napisał/a:

A tu już pęto opierdoliłes putinowi smierdząca onuco?



Nie będę zabierał Ci pracy misiaczku



ps. Dobrze płacą Ci z kremla! będę hańbił imię walecznego narodu ukraińskiego
Zgłoś
Avatar
Hauhauhauhau 2022-08-27, 22:47 22
Ale trzeba być niezłym pojebem - dotyczy was pizdusie wyżej, żeby bronić tego patusa w uniformie.
Tylko Halman ma trochę rigczu.
Mam nadzieję że ktoś wam kontrolny wpierdol spuści w tym tygodniu, zjeby.
Zgłoś
Avatar
Brocha 2022-08-27, 22:53 9
Polandia gdzie katabas pederasta uczy jak żyć w rodzinie i pies kurwiszon który ma tyle wspólnego z prawem co kurwa z dziewictwem. Ten kraj to pierdolone szambo!
Zgłoś
Avatar
Kali111 2022-08-27, 22:54 8
yepać was nacjole jak Was ruscy zaatakują to pierwsi u niemca bedziecie loda robić za przenocowanie
Zgłoś
Avatar
two_fourths 2022-08-27, 22:57 14
z miejsca do zwoleniania, wstyd.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-08-27, 23:04 7
two_fourths napisał/a:

z miejsca do zwoleniania, wstyd.



Zwolnić to mało, powinni odesłać na granicę.
Zgłoś
Avatar
Pereze87 2022-08-27, 23:14 12
Policjanci powinni być wyjebani ze słuzby na zbity ryj .. do tego zakaz pracy w państowych społkach . Jak dobrze ze ja wyjechalem z tego zacofanego kraju . Jebac kurwa PSY polocyjne ktore są kurwami pokroju sebiksów .tfuuu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie