18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
amaimon 2013-10-17, 1:48 30
dobre

Jednej rzeczy nie kumam. Sam pracowałem w makro i te prosiaki są w sprzedaży już od ponad roku więc o co nagle takie wielkie halo ?

To zdjęcie zrobiłem we wrześniu 2012r i jakoś nikogo nie ruszyło wtedy?


Może dlatego, że mój prosiak jest dość "biały?, a ten obecny trochę... ciemniejszy. Może to ma jakieś podłoże rasowe?
Zgłoś
Avatar
Yanuha 2013-10-17, 3:37 2
ja tam świnie kroje,rąbie,wpierdzielam ale ten widok to troche nie do sklepu.
Jestem na nie.
Zgłoś
Avatar
t................1 2013-10-17, 10:18 7
a ryby kurwa to co ? w auchanie wypierdolone całe leża na lodzie i stygna ? i jakoś sie ekofrajerzy nie przypierdalaja... wypierdalam po kabanosy
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2013-10-17, 12:58 17
Nie kleję skąd ten ból dupy co za różnica w jakiej postaci jest ta świnia... jakby wyglądała tak to pewnie nikt by słowa nie powiedział



Podejrzewam, że jakby ta świnia była w promocji to by kurwa cała Polska stała za nią w kolejce
Zgłoś
Avatar
Sapthor 2013-10-17, 16:41 4
Niestety pracuje w makro, przez tą aferę świniaczki zostały wycofane, a szkoda bo przechodząc koło lodówki naprawdę wyglądały jak małe dzieci, można było nawet wybierać spośród 3 różnych rozmiarów (oczywiście najmniejsze najdroższe).
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-10-19, 0:17 1
@up trzeba mieć zdrowo najebane we łbie żeby porównywać prosiaki do niemowląt.
Zgłoś
Avatar
dedmaker 2013-10-19, 3:19 1
ja pierdole, ( i tu starałem się wklecić tekst typu "wielkie oburzenie, mięso jest robione ze świń"), ale kurwa po co... Ktoś zaplanował tą akcję, jak kolega up pisze, że te swinie byly juz rok temu w sprzedazy. Ktoś to musiał zaplanować! Albo... Albo? Kurwa już wiem! Polska jest tak zjebanie głupim narodem, że polacy (specjalnie z małej zjeby) łykają wszystko, co podsuną im media i niedługo będą oburzeni po kolei sprawami typu: żona zrobiła obiad, poszedł siedzieć bo strzelił w ryj bachorowi za to, że obrażał ojca, czy matka poszła do pracy, a dziecko w samowolce. Sranie w banie, pierwszy raz widziałem martwego świniaka w makro, ale do chuja jakim trzeba być głąbem i hipokrytą, żeby włączyć myślenie: jak to?! to my jemy mięso? Rozwijając dalej swój komentarz i podciągając macierewiczem: czy żydzi i muslimy mogą mieć w tym interes? Nie oceniam i nie osądzam, ale chyba tak. Wątek wart zbadania
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-10-19, 11:55 18
ruscy nie mają takich zjebanych problemów z małymi prosiakami

Zgłoś
Avatar
Sciur 2013-10-19, 20:46
Kurczaka też już nigdy nie kupię w całości,wy barbażyńcy !
Zgłoś
Avatar
lindorn 2013-10-19, 22:31
kurde nie wiedziałem że takie świnki są w makro chętnie bym kupił upiekł i zjadł :/
Zgłoś
Avatar
l................k 2013-10-20, 17:23
@amaimon kurwa Macislaw to Ty ?
Zgłoś