18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:48
Krótkie podsumowanie ataków terrorystycznych z 2013 roku (tylko te, o których powiedziały media, możliwe, że było ich więcej), wyłącznie w wykonaniu muzułmanów

Dokonano ogółem 2801 ataków terroru.

Ataków dokonano w 51 krajach.

Zginęło 16 710 osób.

Rannych zostało 29 432 osoby.

Taaa, religia pokoju.
Opublikowane przez lidera PDL na fejsbuku.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2014-01-04, 15:12 93
O, znaczy, że w tamtym roku pokojowi i faworyzowani przez Unię muzułmanie spowodowali tylko o połowę mniej zgonów niż ta straszliwa, przebrzydła, znienawidzona przez lewe środowiska Inkwizycja przez cały okres swojej działalności. Nieźle!
Dalej, głosujcie na lewice, walczcie z klechami, przecież zły klerofaszyzm narzuca się wam straszliwie i sugeruje wam jak żyć! Unijna opcja lepsza - gównolicy zerżnie waszą żonę i córkę, ale za to zrobi to w imię tolerancji i walki z uciskiem!
Zgłoś
Avatar
tds1974 2014-01-04, 16:42 9
Magik2501 napisał/a:

O, znaczy, że w tamtym roku pokojowi i faworyzowani przez Unię muzułmanie spowodowali tylko o połowę mniej zgonów niż ta straszliwa, przebrzydła, znienawidzona przez lewe środowiska Inkwizycja przez cały okres swojej działalności.!



Widzę, że narod-owce oprócz śledzenia tego, co napisze Wyborcza, posiadają też wiedzę tajemną.

Za Ziemkiewiczem (mały fragment): W samych tylko Niemczech stracono ok. 100 000 (sto tysięcy) czarownic, podczas gdy całkowita liczba osób skazanych na śmierć przez Inkwizycję Hiszpańską przez cały okres jej trwania wynosi 25 000 osób. W ogólnym szaleństwie spalono w całej Europie tylko za czary ok. pół miliona osób

Więc jeśli ktoś jest gównolicy, to raczej ty.
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2014-01-04, 16:45 3
A ile ludzi zginęło w Afganistanie, Iraku itp. przez ochronę opium przez amerykańców?

dalej kurwa szufladkujcie ludzi. Nigdy nie byliście na Bliskim Wschodzie, a wypowiadacie się jakbyście tam jakieś badania przeprowadzali.
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-01-04, 16:48 3
To i tak nic w porównaniu z USA.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2014-01-04, 16:50 3
PDL ma na swoich stronach bardzo wiele informacji, bardzo wiele z nich nie jest prawdziwych.
Strone PDL jak i większość innych trzeba brać z dystansem, jak ktoś tego nie robi jest po prostu idiotą.
Przykładów było bardzo dużo, choćby z tym krajem który nie uznawał islamu i burzył meczety ba! nawet zdjęcia były, albo nawet Japonia o której plotce każdy słyszał.

Dla tego osobiście organizacji PDL podziękowałem jak zaczął się tam robić syf burdel i kłótnie. Zmierzało to w strone polskiej polityki
Wole osoby które mają mniej słuchaczy i przed napisaniem czegoś sprawdzają ową informacje, a jeśli nie ma takiej możliwości to piszą, że prawdopodobnie
Zgłoś
Avatar
blysk88 2014-01-04, 16:53
tds1974 napisał/a:



Widzę, że narod-owce oprócz śledzenia tego, co napisze Wyborcza, posiadają też wiedzę tajemną.

Za Ziemkiewiczem (mały fragment): W samych tylko Niemczech stracono ok. 100 000 (sto tysięcy) czarownic, podczas gdy całkowita liczba osób skazanych na śmierć przez Inkwizycję Hiszpańską przez cały okres jej trwania wynosi 25 000 osób. W ogólnym szaleństwie spalono w całej Europie tylko za czary ok. pół miliona osób

Więc jeśli ktoś jest gównolicy, to raczej ty.



Wiarygodnych danych sprzed XIII wieku ciezko mi bylo znalesc - ale przez nastepne 500 lat bylo kilkanascie tysiecy. Nie twierdze, ze katolicyzm jest ok. Sam nie popieram wizji katolickiego Boga, ale jednak wole mniejsze zlo od wiekszgo.
Zgłoś
Avatar
Sadijan 2014-01-04, 17:01 4
Magic, a kiedy klechy nas przed czymś obroniły?

Pożegnanie KRK nie wiąże się z natychmiastowym przyjęciem i akceptacją islamu! Przecież tak samo grypa nie broni nas przed zapaleniem płuc!
Zgłoś
Avatar
KMD 2014-01-04, 17:02 9
Co wy pierdolicie? Według was jeżeli ktoś chce być przeciwko islamistom musi być za kościołem katolickim? Kościół od zawsze służył tylko wykorzystywaniu ludności. Powinniśmy zrobić tak, jak w Anglii. Zagarnąć cały majątek kościoła i zostawić tylko jego niewielką część (same kościoły). Zabronić im przyjmować darowizn i opodatkować jak każdego innego. Co nie zmienia faktu, że islam, to większe gówno, ale kupy mniejszą kupą zwalczać nie można.
Zgłoś
Avatar
jagielek 2014-01-04, 17:09
pedał, muslim, ksiądz - jeden chuj
Zgłoś
Avatar
necroboss 2014-01-04, 17:22
Wszystko fajnie, ale inkwizycja pochłonęła kilka... set tysięcy istnień, a nie raptem 20k
Zgłoś
Avatar
MateuszMmz 2014-01-04, 17:47
@necroboss Skąd te dane można wiedzieć?
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2014-01-04, 17:53
Ja tam do nich nic nie mam, ale każdy powinien znać swoje miejsce w budce z kebabem
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-01-04, 17:54
Dużo więcej. Tylko wtedy nie było spisów ludności, dowodów osobistych, NIP, PIN i innych pierdół. Wszelkie dane są szacunkowe. Na zasadzie: te, tłumacz, zapytaj ilu w wiosce brak. Baba mówi: 200. To zapisz tłumacz: 20.
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-01-04, 18:17
na pohybel wszystkim
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie