18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Ukasz995 2024-08-25, 14:12 5
Ubaw po pachy
Zgłoś
Avatar
lukpogromca 2024-08-25, 14:13 12
ukradł kure, ale ja nfuffu go ukarać jak chcieć i go spalić w pizdu
jestem niepiśmienny nfufu i rządzic i decydować bo mi ukraść kura
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-08-25, 14:31 34
Sadolowy klasyk - pieczenie murzynka. Piwko obowiązkowe!
Zgłoś
Avatar
SramNaIdiotów 2024-08-25, 14:53 18
lukpogromca napisał/a:

ukradł kure, ale ja nfuffu go ukarać jak chcieć i go spalić w pizdu
jestem niepiśmienny nfufu i rządzic i decydować bo mi ukraść kura



Co Ty kurwa złodziejstwa bronisz? Nie ważne, co ukradł - złodziej to złodziej - w naszym systemie takie złodziejskie kurwy się chroni, a u nich odpierdala bez zastanowienia - co nie jest wielce złym rozwiązaniem. Dlaczego nie jest złym rozwiązaniem? Bo ludzie mają świadomość, że jak ukradniesz, to Cie spalą. A jak chcesz kraść to się na to godzisz - fair play. Wbrew logice więziennej, złodzieje to nie ludzie - to takie same kurwy jak i inni, którzy zyskują na Twojej stracie.
Zgłoś
Avatar
Punisher182 2024-08-25, 14:56 5
Jak spokojnie czekał na wykonanie wyroku
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2024-08-25, 14:58
Szkoda, że poza baobabowem nie kultywują już swoich tradycji.
Zgłoś
Avatar
lukpogromca 2024-08-25, 15:01 22
SramNaIdiotów napisał/a:

Co Ty kurwa złodziejstwa bronisz? Nie ważne, co ukradł - złodziej to złodziej - w naszym systemie takie złodziejskie kurwy się chroni, a u nich odpierdala bez zastanowienia - co nie jest wielce złym rozwiązaniem. Dlaczego nie jest złym rozwiązaniem? Bo ludzie mają świadomość, że jak ukradniesz, to Cie spalą. A jak chcesz kraść to się na to godzisz - fair play. Wbrew logice więziennej, złodzieje to nie ludzie - to takie same kurwy jak i inni, którzy zyskują na Twojej stracie.



Tak było w europie w średniowieczu, kara śmierci za byle gówno albo ucięcie dłoni i wszyscy wiedzieli i mieli swiadomosć i wiesz co?
kurwa kradli na potęgę
na tym polegała zmiana myślenia w europie kiedyś, kara ma być nieuchronna i stosowna do winy
okrucieństwo i publiczne egzekucje (a w szczególności bez nadzoru sądu) to zwyczajna droga do samosądów, odejbywania niewygodnych ludzi, odjebywania konkurencji itp.

złodziej to też małolat co ukradł batona i może zrobił to raz w życiu, ale jak go odjebią to nie zdąży przemyśleć złego zachowania....
Zgłoś
Avatar
krolikosus 2024-08-25, 15:47 3
Od dołu będzie niedopieczony
Zgłoś
Avatar
m10bp 2024-08-25, 16:04 4
To samo z nimi u nas trzeba robić. W dziczy murzyn się boi, bo go podpala, a tutaj? Rzuca się jak gówno, kradnie i rozbija bo najwyżej dadzą mu karę aresztu w warunkach lepszych niż gdziekolwiek. Murzyna należy trzymać pod batem
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2024-08-25, 16:06 2
Jakby nie patrzyć oszczędził sobie męczarni, wchodząc w ten przepust żeby szybciej tlenek węgla go zabił.
Zgłoś
Avatar
AsfaltowyInzynier3000 2024-08-25, 17:53
Dlaczego te małpy stoją w miejscu i czekają aż je ktoś podpali zamiast próbować uciekać
Mógł chociaż wbiec w tych co go podpalili
Zgłoś
Avatar
AnnaNowakowska 2024-08-25, 18:36
Boże co oni robią!! Takiego przystojniaka podpalili, przecież on u nas w Polsce spłodził by dziesiątki silnych dzieci.
Zgłoś
Avatar
Ania6969 2024-08-25, 19:48
A co ten mudżin robi w rogu z naszą flagą za plecami?
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-08-25, 20:19 1
lukpogromca napisał/a:

Tak było w europie w średniowieczu, kara śmierci za byle gówno albo ucięcie dłoni i wszyscy wiedzieli i mieli swiadomosć i wiesz co?
kurwa kradli na potęgę
na tym polegała zmiana myślenia w europie kiedyś, kara ma być nieuchronna i stosowna do winy
okrucieństwo i publiczne egzekucje (a w szczególności bez nadzoru sądu) to zwyczajna droga do samosądów, odejbywania niewygodnych ludzi, odjebywania konkurencji itp.
złodziej to też małolat co ukradł batona i może zrobił to raz w życiu, ale jak go odjebią to nie zdąży przemyśleć złego zachowania....



Nie wytłumaczysz mu raczej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie