18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Krótko i na temat...
~DMT • 2019-11-22, 23:20
Marketing idealny... :brawo:




2019-11-23, 00:27
Znalezione w sklepie ze "śmiesznymi rzeczami"?

2019-11-23, 00:58

Tr...........ty
2019-11-23, 00:59
Salieri16000 napisał/a:

Znalezione w sklepie ze "śmiesznymi rzeczami"?



Do znalezienia w kilku drogeriach - https://www.ceneo.pl/87334445

2019-11-23, 01:15
krotko zwiezle i na temat! bez zbednego pie**olenia

2019-11-23, 01:29
Hehe, ale taka prawda. W całym swoim życiu nie sprawdzałem składu szamponu, żelu do mycia, pasty do zębów ani ch*j wie czego innego co ma się w łazience.
No może jak na kiblu się coś brało aby chwilę poczytać ale mówię o celowym sprawdzaniu składu dla samej informacji.

Jedyne czym się kieruję przy zakupie szamponu i żelu do mycia to zapach. Niczym innym bo wszystkie normalne k***a działają identycznie.
Nawet ostatnio wziąłem inny szampon bo nie byłe tego co zwykle i dopiero jak mi się kończyło opakowanie to zauważyłem jakieś poj***ne "vegan formula" na etykiecie.

Je...........ik
2019-11-23, 06:31
Velturałkę napisał/a:

Hehe, ale taka prawda. W całym swoim życiu nie sprawdzałem składu szamponu, żelu do mycia, pasty do zębów ani ch*j wie czego innego co ma się w łazience.
No może jak na kiblu się coś brało aby chwilę poczytać ale mówię o celowym sprawdzaniu składu dla samej informacji.
Jedyne czym się kieruję przy zakupie szamponu i żelu do mycia to zapach. Niczym innym bo wszystkie normalne k***a działają identycznie.
Nawet ostatnio wziąłem inny szampon bo nie byłe tego co zwykle i dopiero jak mi się kończyło opakowanie to zauważyłem jakieś poj***ne "vegan formula" na etykiecie.

to jestes jakis dzwiny... Czasy gdy nie bylo tel kom o smartfonach nie wspominajac podczas posiedzenia na kiblu kazdy czytal z nudów sklad na butelce ktora byla pod ręką

2019-11-23, 07:32
muflonpl napisał/a:

to jestes jakis dzwiny... Czasy gdy nie bylo tel kom o smartfonach nie wspominajac podczas posiedzenia na kiblu kazdy czytal z nudów sklad na butelce ktora byla pod ręką



Oho, widzę, że kolega przeczytał tylko pierwsze zdanie, reszcie nie podołał :D

2019-11-23, 07:37
muflonpl napisał/a:

to jestes jakis dzwiny... Czasy gdy nie bylo tel kom o smartfonach nie wspominajac podczas posiedzenia na kiblu kazdy czytal z nudów sklad na butelce ktora byla pod ręką



Znam skład na pamięć odświeżaczow do dziś

2019-11-23, 07:43
mrokussw napisał/a:

Znam skład na pamięć odświeżaczow do dziś



A ja znam nawet skład chleba

:-)

2019-11-23, 09:11
TranzystorWyklęty napisał/a:

Do znalezienia w kilku drogeriach -



Ile????? 20 zl za 500ml? Chyba faktycznie tylko dzieki marketingowi janusze kupia. Sory. Ale dobry żel ktory tylko myje kupisz za 12 zl za 750ml. Fakt, moze na etykiecie ma wiecej informacji o dobroczynnych właściwościach, ale kosztuje tyle co powinien..

2019-11-23, 10:09
Salieri16000 napisał/a:

Znalezione w sklepie ze "śmiesznymi rzeczami"?



a Ty sie nie myjesz, że nie wiesz gdzie można kupić żel pod prysznic? czy tylko szare mydło tak po wojskowemu?

2019-11-23, 10:35
~Velturałkę napisał/a:

Hehe, ale taka prawda. W całym swoim życiu nie sprawdzałem składu szamponu, żelu do mycia, pasty do zębów ani ch*j wie czego innego co ma się w łazience.
No może jak na kiblu się coś brało aby chwilę poczytać ale mówię o celowym sprawdzaniu składu dla samej informacji.
Jedyne czym się kieruję przy zakupie szamponu i żelu do mycia to zapach. Niczym innym bo wszystkie normalne k***a działają identycznie.
Nawet ostatnio wziąłem inny szampon bo nie byłe tego co zwykle i dopiero jak mi się kończyło opakowanie to zauważyłem jakieś poj***ne "vegan formula" na etykiecie.



No to dziwne, że taki oświecony naśmiewający się z polackiego robactwa, nie wie takiej rzeczy żeby sprawdzać czy w płynach do mycia i dezodorantach nie ma glinu. Zwłaszcza, że za zachodnią granicą Polski w nowoczesnym świecie powszechne są oznaczenia "without aluminum"/"ohne Aluminium".

2019-11-23, 12:46
hfbnmiuytp napisał/a:

No to dziwne, że taki oświecony naśmiewający się z polackiego robactwa



Ty do mnie to chciałeś napisać?

:roll:

2019-11-23, 13:03
Velturałkę napisał/a:

Ty do mnie to chciałeś napisać?



Też mnie to ciekawi, może za dużo aluminium przyjął???